Problemi sa Internetom i Open IPTV

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
U poslednjih 10-tak dana, imam ozbiljne probleme sa: Internetom, Google i Skype.
Sistem obično pada popodne, subotom i nedeljom.
Koristim ADSL HG 520s sa portovima za Internet i Open IPTV.
Internet povemeno radi u opisano vreme ili uopšte ne radi a IPTV zamzava.
Neznam dali je to sistemska greška Telekoma ili nešto nije u redu sa mojim telefonskim linijama i opremom.
 
Ja se bas nesto razmisljam da uzmem taj osnovni paket kod njih sa linkom od 4mb al neko rece da je ogranicen download. Pa htedoh da te pitam da li je ogranicen i da li je od pocetka krenuo da mrljavi net?
Mada nista me ne bi zacudilo taj telekom za kaznu bi trebalo prodati strancima jer su krs na vise polja...
 
Mislim da je to problem do Telekoma i njihove opterecenosti linija. Nazovi ih i reci im u cemu je problem, oni ce ti pre pomoci, nego mi, jer je problem do njih.

Ma звао сам ја и објаснио сам шта се дешава. Отворили су радни налог за поправку и мајстор се мучио један дан и ништа. Налог још није затворен јер се и мајстор чуди шта се то дешава.
И ја мислим исто: нешто није уреду у Телекому али неће да признају да се тамо нешто дешава. Пре подне данас је било све уреу до 15:00 сати а онда почели проблчеми. Ево, журим да пошаљем поруку јер сваког часа може да падне систем.
 
Pazi, to moze da bude zbog opterecenja mreze, pogotovo vikendom. Ma oni su preterali, krenuli su svima da uvode ADSL, a do juce, niko nije imao uslove za isti. I onda su ga malo preterali i sad je mreza malo vise opterecena. ***, kad svako vodi firme, a jos i to monopolista. :)
 

Back
Top