Nije mi jasno...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dollar MC:
... kako neko moze da provodi vreme na Svastari???
Zar vi nemate pametnija posla?
I nije mi jasno kako neko moze da ima preko 5000 poruka...

Moze li neko STRUCNO da mi objasni?


Hvala
Evo jednog strucnog odgovora:
Pogledaj kad su se te osobe registrovale na krstaricu,mnogi su se registrovali jos polovinom 2003...nadam se da je to dovoljno dobro objasnjenje...
 
Ma ja nikad necu nabaciti 5000 :(
Ali kad dolazim na forum u 80% slucajeva radim uporedo jos nesto na netu (download-ujem/saljem blablabla),pa mi je ovo nacin da ubijem vreme... U stvari tako to pocinje...a onda se na vuces pa dodjes i bez razloga...
 
ilona:
Ma ja nikad necu nabaciti 5000 :(
Ali kad dolazim na forum u 80% slucajeva radim uporedo jos nesto na netu (download-ujem/saljem blablabla),pa mi je ovo nacin da ubijem vreme... U stvari tako to pocinje...a onda se na vuces pa dodjes i bez razloga...

u potpunosti se slazem sa nasim pravnikom...
 
jeasus:
ilona:
Ma ja nikad necu nabaciti 5000 :(
Ali kad dolazim na forum u 80% slucajeva radim uporedo jos nesto na netu (download-ujem/saljem blablabla),pa mi je ovo nacin da ubijem vreme... U stvari tako to pocinje...a onda se na vuces pa dodjes i bez razloga...

u potpunosti se slazem sa nasim pravnikom...

Aj pricaj kakvo si sad sra*e napravio? Cim mi se slihtas-trebaju ti moje usluge? :D :D :D
 
ilona:
jeasus:
ilona:
Ma ja nikad necu nabaciti 5000 :(
Ali kad dolazim na forum u 80% slucajeva radim uporedo jos nesto na netu (download-ujem/saljem blablabla),pa mi je ovo nacin da ubijem vreme... U stvari tako to pocinje...a onda se na vuces pa dodjes i bez razloga...

u potpunosti se slazem sa nasim pravnikom...

Aj pricaj kakvo si sad sra*e napravio? Cim mi se slihtas-trebaju ti moje usluge? :D :D :D

takve usluge mi za sada nisu potrebne...mada za neke druge cu da razmislim pa cu ti reci...
zvacu seku koja je zavrsila pravni...dug je to put do diplome...slusao sam svaki ispit po hiljadu puta... :D
 
slavishans:
Kad si glup! :mrgreen:
Bolje ovde da se zezam nego na politici da se patim sa osobama koje su zaluđene nekim suludim idejama o velikim državama,narkomanima,ratovima... ;)


bolje da blejim sa društvom, pa makar se i smarala, nego da imam 5000 postova na nekom glupavom forumu, družeći se sa virtualnim prijateljima da bi mi oni (možda) posle 10000 posta postali stvarni...

ili da gledam tv, čitam knjigu, crtam......

ili radim nešto pametnije.

uglavnom, ovde dođem SAMO kad mi je ubistveno dosadno, i kad baš baš nemam šta da radim, kao sad, na primer.
 
sexy klon:
bolje da blejim sa društvom, pa makar se i smarala, nego da imam 5000 postova na nekom glupavom forumu, družeći se sa virtualnim prijateljima da bi mi oni (možda) posle 10000 posta postali stvarni...

ili da gledam tv, čitam knjigu, crtam......

ili radim nešto pametnije.

uglavnom, ovde dođem SAMO kad mi je ubistveno dosadno, i kad baš baš nemam šta da radim, kao sad, na primer.
Donekle si u pravu,ali ja jako puno vremena nemam šta da radim. ;) I šta ću drgo nego da otpadam ovde! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top