A KO JE ALEKSANDAR VASILJEVIC-general pukovnik..??

Nece biti nego nacenik DB Stanisic , a nacelmik KOS -a aleksandar Dimitrijevic u to vreme kada su zatajile . U to vreme koliko se secam Vasiljevica je Milosevic zatvorio uz pomoc ove dvojice i jos jednog satrapa Vojne sluzbe bezbednosti Nedje Boskovica.

Neka bude i tako...to što je Vasiljević možda bio zatvoren ne znači ništa...sem da je među obaveštajcima bilo međusobnih obračuna...što nije ni malo retko...

Suština je u onome "službe zatajile"...da li su zatajile...ili odigrale svoju ulogu u jednom davno pre toga isplaniranom poslu...

Raspad SFRJ nije počeo 1990...nego 1974. a možda i 1968....
 
Neka bude i tako...to što je Vasiljević možda bio zatvoren ne znači ništa...sem da je među obaveštajcima bilo međusobnih obračuna...što nije ni malo retko...

Suština je u onome "službe zatajile"...da li su zatajile...ili odigrale svoju ulogu u jednom davno pre toga isplaniranom poslu...

Raspad SFRJ nije počeo 1990...nego 1974. a možda i 1968....

Tako je, jos 74. uspostavljeni su operativni timovi koji su sve provodili i zavrsili !
 
e pa vidis moj pajo1408, skoro sam te i prepoznao .Da si postavio pravo pitanje bolje bi bilo nego sto kocis uzbrdo ,pa upravo si treba postaviti pitanje A KO JE ALEKSANDAR DIMIITRIJEVIC-general pukovnik..? nego se kao pitas ko je Vasiljevic. Zamenjujes teze kao po obicaju to ti je svojstveno odmah na pocetku teme. Raspitaj se ti pajo 1408 oko Dimitrijevica i njegove uloge u tom krrvavom raspletu jer je on bio 3x duze na celu KOS-a i to upravo u jeku rata u Hrvatskoj i Bosni pa sve do 1998 ,bas me cudi sto njega ne prozivas nego ovog koji se upirao iz spetnih zila da spreci krvoprolice ali mu pored takvih kao ti na tom zadatku bas i nije bilo lako ,ako cemo realno da se pitamo ko je tko .

Васиљевић је а не Димитријевић спречио запљену конвоја. Кад је једном процурило кроз прсте....даље су прсти остали прљави.
 
paja u bajbokanu......Vidite sta su radili ljudi ko paja.....


Такве изјаве су ружне и недобронамјерне. Да ли си пијан или се захебаваш, у ниједном случају не би смио себи дозволити такав испад.

Пајо је ође човјек са интегритетом. Пише и ко је и шта је био и поштено износи своје мишљење.
 
sta to..?? poziv da dodjes da me uhapsis vazi jos...

jester...Pajo..i tamo si vec počeo da dižeš ..bune... bre...stalno nesto vršljaš..čini mi se da si ti ubačeni elemenat...umesto da radiš na stabilozovanju Srbije ti ...ama stalno si nesto nezadovoljan....stalno nešto buzrgijaš..okrećeš...čuvaj se ti ...reko ti ja ko prijatelj....veliki brat sve prati/sluša/gleda..
 
Такве изјаве су ружне и недобронамјерне. Да ли си пијан или се захебаваш, у ниједном случају не би смио себи дозволити такав испад.

Пајо је ође човјек са интегритетом. Пише и ко је и шта је био и поштено износи своје мишљење.
nisi ti shvatio poantu te poruke..čovek ga lepo upozorava....ti nisi Pajin prijatelj..ti mu držiš stranu samo na "papiru" a prvi bi mu odmogao...begaj bre..nesrećo...
 
jester...Pajo..i tamo si vec počeo da dižeš ..bune... bre...stalno nesto vršljaš..čini mi se da si ti ubačeni elemenat...umesto da radiš na stabilozovanju Srbije ti ...ama stalno si nesto nezadovoljan....stalno nešto buzrgijaš..okrećeš...čuvaj se ti ...reko ti ja ko prijatelj....veliki brat sve prati/sluša/gleda..
Ja mislim da će velika sestra(neka) da smota Paju,velikog brata se ne plašim.
 
Neka bude i tako...to što je Vasiljević možda bio zatvoren ne znači ništa...sem da je među obaveštajcima bilo međusobnih obračuna...što nije ni malo retko...

Suština je u onome "službe zatajile"...da li su zatajile...ili odigrale svoju ulogu u jednom davno pre toga isplaniranom poslu...

Raspad SFRJ nije počeo 1990...nego 1974. a možda i 1968....

..svaka je Yuga nastala u krvi i raspala se u krvi...valjda je to do sada svima jasno....svaka daljnja spajanja/razdvanjanja..bit ce još krvavija...
 
Ja mislim da će velika sestra(neka) da smota Paju,velikog brata se ne plašim.

dobro jutro..drug....a jeeeee..vidim..ma žao mi Pajčeta..dobar je i pošten čovjek..malo nekad zašilji..ali ne misli na "sebe"...
..nas dvojica smo tu po godinama ja sam čak za 1 stariji...i mene još ponese "srce".
...ono ..
...znaš izbjegavam ratne drugare..jer to ne završi dobro...kontaš..sve je dobro u prvih 10 minuta...i onda kreće "povijest"..a to ne valja..a priča ti počima ovako..
sreo sam ...ćerku od ...onog znaš što je poginuo u ...itd..itd..
a Pajo se krece u takvim krugovima i to udara glavu...podsvjesno je stalno u tim vodama...nekad ima pravo...ali zaboravlja da mora još unuke šetati..praviti praćke...učiti ih pecati...
kužiš..
 
dobro jutro..drug....a jeeeee..vidim..ma žao mi Pajčeta..dobar je i pošten čovjek..malo nekad zašilji..ali ne misli na "sebe"...
..nas dvojica smo tu po godinama ja sam čak za 1 stariji...i mene još ponese "srce".
...ono ..
...znaš izbjegavam ratne drugare..jer to ne završi dobro...kontaš..sve je dobro u prvih 10 minuta...i onda kreće "povijest"..a to ne valja..a priča ti počima ovako..
sreo sam ...ćerku od ...onog znaš što je poginuo u ...itd..itd..
a Pajo se krece u takvim krugovima i to udara glavu...podsvjesno je stalno u tim vodama...nekad ima pravo...ali zaboravlja da mora još unuke šetati..praviti praćke...učiti ih pecati...
kužiš..
Ccc...tebi ni Papa neće moći da oprosti.Jedino ako mu daš para ko Bill Gates.
 
Bravo, pravo si postavio pitanje za respekt svaka ti cast ,sad ti Pajo1408 lepo napisi sta znas o tom Vasiljevicu ali treba voditi racuna da to sto pises bude istina ,ne cula rekla kazala i ne iz nekih novina prekopirani tekstovi ili iz neki knjiga autora sumnjive kvalitete .
@SPAVAC1,kolega gde si ti nasao onaj pamflet oko Vasiljevica sto si linkovao u pedhodnom postu?trebao si bar navest autora tih konstrukcija ,nesto mi to deluje na LOPUSINU MARKA ,Marko mu je ime a prezime sve govori shodno tekstovima koje pise u svojim rukopisima,evo unapred ti se izvinjavam ako sam pogresio na link koji si postavio .Naravno u mojim godinama sve je moguce ali sve sam ubedjen da greske koje pravi Paja 1408 ipak ja nebi napravio bez obzira na moju starost.No bas me sada interesuje kako ce Pajce krenuti sa odgovorima oko toga sto mu je postavio kolega @27E. Pajo samo raspali red je na tebi ali samo cepaj po istini lazi nikome nece koristi.
 
Poslednja izmena:
Bravo, pravo si postavio pitanje za respekt svaka ti cast ,sad ti Pajo1408 lepo napisi sta znas o tom Vasiljevicu ali treba voditi racuna da to sto pises bude istina ,ne cula rekla kazala i ne iz nekih novina prekopirani tekstovi ili iz neki knjiga autora sumnjive kvalitete .
@SPAVAC1,kolega gde si ti nasao onaj pamflet oko Vasiljevica sto si linkovao u pedhodnom postu?trebao si bar navest autora tih konstrukcija ,nesto mi to deluje na LOPUSINU MARKA ,Marko mu je ime a prezime sve govori shodno tekstovima koje pise u svojim rukopisima,evo unapred ti se izvinjavam ako sam pogresio na link koji si postavio .Naravno u mojim godinama sve je moguce ali sve sam ubedjen da greske koje pravi Paja 1408 ipak ja nebi napravio bez obzira na moju starost.No bas me sada interesuje kako ce Pajce krenuti sa odgovorima oko toga sto mu je postavio kolega @27E. Pajo samo raspali red je na tebi ali samo cepaj po istini lazi nikome nece koristi.

ja sam postavio pitanje ko je i kakva je uloga coveka u proslim vremenima....da mi je sve jasno ne bih ovde postavio pitanje i trazio da usaglasimo misljenje....govorim o coveku koja je bila centralna licnost u jednom istoriskom momentu...i sta sad ja tu da ti pricam..?? pa nisam mu ja bio ni adjutant ni posilni...znam ono malo sto se inace oskudno nalazi o tom coveku...imam osecaj da si ti licnost koja zna daleko vise od mene...samo sam mozda zabrljao cin ali mislim da sam mozda i u pravu...mislim da sam ga video u cinu general-pukovnika nakon sto je ponovo aktiviran...ali posto vas ima vise koji tvrdite da je general major --logicno bi bilo da ste vi u pravu...ali sam i ja u pravu za jedno...vasiljevic je doveo dimitrijevica na svoje mesto...ako se dobro secam da je po njegovoj preporuci dosao dimitrijevic....
opet kazem da sam temu postavio zbog vrlo malo podataka koja u javnosti ima oko ovih ljudi...i uvek sam se pitao zasto..?? odgovri bi mogli da budu da to oni ne dozvoljavaju---a niko ih ne proziva jer ti ljudi verovatno mnogo znaju o javnim i politickim licnostima u srbiji...prepostavljam da sve te licnosti imaju putera na glavi...
pa mi nije jasno ako bi ova prepostavka bila tacna zasto ova dva generala ne ucine nista da se ocisti politicka i drustvena scena srbije od kukolja...licno smatram da su ne slucajno izabrani ljudi koji rade u tajnim sluzbama...da su ti ljudi verni drzavi do groba...samo mi je jedna dilema velika...da li su bili verni jugoslaviji a po raspadu JNA srbiji---ili su odstali jugosloveni..???
 
Bravo, pravo si postavio pitanje za respekt svaka ti cast ,sad ti Pajo1408 lepo napisi sta znas o tom Vasiljevicu ali treba voditi racuna da to sto pises bude istina ,ne cula rekla kazala i ne iz nekih novina prekopirani tekstovi ili iz neki knjiga autora sumnjive kvalitete .
@SPAVAC1,kolega gde si ti nasao onaj pamflet oko Vasiljevica sto si linkovao u pedhodnom postu?trebao si bar navest autora tih konstrukcija ,nesto mi to deluje na LOPUSINU MARKA ,Marko mu je ime a prezime sve govori shodno tekstovima koje pise u svojim rukopisima,evo unapred ti se izvinjavam ako sam pogresio na link koji si postavio .Naravno u mojim godinama sve je moguce ali sve sam ubedjen da greske koje pravi Paja 1408 ipak ja nebi napravio bez obzira na moju starost.No bas me sada interesuje kako ce Pajce krenuti sa odgovorima oko toga sto mu je postavio kolega @27E. Pajo samo raspali red je na tebi ali samo cepaj po istini lazi nikome nece koristi.
NEZNAM CIJI JE TEKST...iNACE O TOJ TEMI RADIO JE INSAJDER NA B-92.....SA SAMIM UCESNICIMA I ITERVJUIMA SAMIH UCESNIKA.....IMA NA YOUTUBE ALI SE MALO TEZE NALAZI....
 
Pajo1408,ti okolo na okolo bas ko "kisa oko Kragujevca" malo oko opere ,a onda oko para i kamiona ,a pre toga nisanis na vlast samo preko Vasiljevica sad i Dimitrijevica.Ja neverujem u te intrigantske price i podmetanja te vrste obicno ne piju vodu ,pa ne vozi Vasiljevic kamion sa tim parama ili stoji na svakom cosku sa svojim KOS-ovcima i radi kao saobracajna sluzba .iznesi nesto konkretno pa da diskutujemo kao pravi borci .
@SPAVAC1,procitao sam tu izjavu i mislim da je cela stvar oko te famozne opere prenaduvana ili je samo posluzila za medjisobni obracun Sefova KOS-a samo sto je u ovom slucaju umesto Vasiljevica dosao Nedeljko Boskovic vrsni strucnjak za "ZUTE OSE" ,koji je sa nekim Radojcicem i grupom blesnih mozgova lansirao i tu" Operu" i" Labrador" ,ali oni nisu predmet tvog interesovanja nego Vasiljevic za kojeg te verovatno podstakla TV vest o pokretanju optuznice od zapadnog suseda tj.Hrvata ,pa ko velis da bar" malo posolis ili dosolis" ma ,nemoj odma da se ljutis ja samo tako nesto premotavam po glavi ,i meni je ovo zanimljivo sto rece kolega @sumnjivo lice "ispekao sam kokice i podigao noge na astal,zivo me interesuje rasplet".
 
Pajo1408,ti okolo na okolo bas ko "kisa oko Kragujevca" malo oko opere ,a onda oko para i kamiona ,a pre toga nisanis na vlast samo preko Vasiljevica sad i Dimitrijevica.Ja neverujem u te intrigantske price i podmetanja te vrste obicno ne piju vodu ,pa ne vozi Vasiljevic kamion sa tim parama ili stoji na svakom cosku sa svojim KOS-ovcima i radi kao saobracajna sluzba .iznesi nesto konkretno pa da diskutujemo kao pravi borci .
@SPAVAC1,procitao sam tu izjavu i mislim da je cela stvar oko te famozne opere prenaduvana ili je samo posluzila za medjisobni obracun Sefova KOS-a samo sto je u ovom slucaju umesto Vasiljevica dosao Nedeljko Boskovic vrsni strucnjak za "ZUTE OSE" ,koji je sa nekim Radojcicem i grupom blesnih mozgova lansirao i tu" Operu" i" Labrador" ,ali oni nisu predmet tvog interesovanja nego Vasiljevic za kojeg te verovatno podstakla TV vest o pokretanju optuznice od zapadnog suseda tj.Hrvata ,pa ko velis da bar" malo posolis ili dosolis" ma ,nemoj odma da se ljutis ja samo tako nesto premotavam po glavi ,i meni je ovo zanimljivo sto rece kolega @sumnjivo lice "ispekao sam kokice i podigao noge na astal,zivo me interesuje rasplet".

nemas ovde sta pametno da cujes.Ovde su sve sami eksperti za prenosenje novinskih clanaka.Sa brzom brzinom postave najnoviji link iz Blica,Kurira,B92,... sa nekom "vrucom"temom, i onda prepricavenje tipa:"Sta je pisac hteo da kaze".
Katanac na temu
 
Jos malo o prisnom odnosu punom povjerenja zvanicnih organa Srbije i paravojnih formacija:

... Vasiljevic je tvrdio da je jednom prilikom kada je bio prisutan u ministarstvu bio i Arkan koji je sa sobom imao automatsko oruzje "heckler". Kada je pitao zasto se njemu kao generalu oduzima oruzje a Arkan ulazi sa automatom, navodno je dobio odgovor "ali vi niste Arkan"...
 

Back
Top