A KO JE ALEKSANDAR VASILJEVIC-general pukovnik..??

21czhba.jpg


Za ceo intervju KLIKNI OVDE
 
Poslednja izmena:
Мишљење једног човека:

"Они који су се лепо снашли пишу и причају...они који су се стварно борили ћуте":



"И данас са овом памећу - ишао бих поново у рат, да пред Богом погинем, да не гледам ову бруку".
 
Poslednja izmena:
Procitao sam knjigu gospodina generala Vasiljevica .Uporedio sam je sa saznanjima koje osobno posedujem i mogu reci da je u celini vrlo korektno napisana. Ovde u mom okruzenju tesko je doci do te knjige ali se nekako snalazimo.Ja sam ocekivao vise komentara od ljudi koji su spomenuti u knjizi a li na moju zalost oni se ne oglasavaju jer ni sami neznaju sta se iza brda valja i kakvu dokumentaciju moze jos iscackati gospodin Vasiljevic.Istina koja se kod nas prikazuje ima i drugu stranu medalje.Mene osobno zanima samo istina i nista vise.Svako mora odgovarati za svoja dela i nedela.Zato svi oni koji su ucetvovali u proslim ratovima moraju se suociti sa argumentima da bi se doslo do pomirenja.Sto se tice gospodina Petrusica,i njegovih izjava ja se cesto pitam da li iko ko se malo razume moze poverovati u te gluposti i lazi o kojima on govori.
 
Vasiljević je deo generalske izdajničke gomile go.vana koja je bila plaćena da svojim činjenjem i nečinjenjem uloga JNA u Balkanskom konfliktu dobije skroz negativnu konotaciju i sva krivica bude pripisana Srbiji i Srbima......Vukovar,Varaždin , Gospić.....Koja armija na svetu bi se toliko zadržavala oko jednog grada i dozvolila da postane nekakav "simbol otpora" i time sakrije sve one strašne zločine nad Srbima u tom gradu?? Kao dodatna garancija - Ovčara! Varaždin....predajom ovog garnizona naoružano je skoro pola krvničke vojske. Popov je danima na svoje zahteve i molbe za pomoć dobijao isti odgovor :.."Sve je pod kontrolom" Na kraju je uhapšen jer je odlučio da spasi svoje vojnike i preda kasarnu! Moj kum je bio među tim vojnicima ...a samog B .Popova sam upoznao na neverovatan način..Radio je u AGENCIJI ZA OBEZBEĐENJE koju je angažovalo preduzeće sa kojom imam saradnju. Zanimljivost - kada je od hrvata tražio garancije za bezbednost svojih vojnika , odgovoreno mu je : "..mi vam jamćimo bezbednost , ali , kad prjieđete tamo...vidjet će te..." Šta mislite ko ga je najviše osuđivao??? Gospić je već stara priča...više se i ne zna koliko puta se ulazilo u to mesto i onda bez ikakvog razloga i rezona povlačilo sa praktično već osvojene teritorije....Pare i izdaja - to je sve što ima da se kaže o svemu ...A Srbija još uvek nema vlast koja će to da pokrene jer dobija instrukcije od istog gazde...
 
Vasiljević je deo generalske izdajničke gomile go.vana koja je bila plaćena da svojim činjenjem i nečinjenjem uloga JNA u Balkanskom konfliktu dobije skroz negativnu konotaciju i sva krivica bude pripisana Srbiji i Srbima......Vukovar,Varaždin , Gospić.....Koja armija na svetu bi se toliko zadržavala oko jednog grada i dozvolila da postane nekakav "simbol otpora" i time sakrije sve one strašne zločine nad Srbima u tom gradu?? Kao dodatna garancija - Ovčara! Varaždin....predajom ovog garnizona naoružano je skoro pola krvničke vojske. Popov je danima na svoje zahteve i molbe za pomoć dobijao isti odgovor :.."Sve je pod kontrolom" Na kraju je uhapšen jer je odlučio da spasi svoje vojnike i preda kasarnu! Moj kum je bio među tim vojnicima ...a samog B .Popova sam upoznao na neverovatan način..Radio je u AGENCIJI ZA OBEZBEĐENJE koju je angažovalo preduzeće sa kojom imam saradnju. Zanimljivost - kada je od hrvata tražio garancije za bezbednost svojih vojnika , odgovoreno mu je : "..mi vam jamćimo bezbednost , ali , kad prjieđete tamo...vidjet će te..." Šta mislite ko ga je najviše osuđivao??? Gospić je već stara priča...više se i ne zna koliko puta se ulazilo u to mesto i onda bez ikakvog razloga i rezona povlačilo sa praktično već osvojene teritorije....Pare i izdaja - to je sve što ima da se kaže o svemu ...A Srbija još uvek nema vlast koja će to da pokrene jer dobija instrukcije od istog gazde...

Naravoučenije:
-Ko veruje komunjarama taj je budala !!!
 
Ne treba optuzivati i klevetati ljde bez argumenata.To je cinio Nedeljko Boskovic uz pomoc mister Ace Dimitrijevica. Oni su osmislili napade na Vasiljevica i pokusali uz pritiske,pretnje i uzimanjem laznih izjava da uklone Vasiljevica,samo zbog licnih interresa i karijere. Stim u vezi sud je rekao svoje i oslobodio generala svih optuzbi.Boskovic je nasledio poslove svog zeta Bokana, a Dimitrijevic se pojavi svaki put kad nova garnitura dodje na vlast.
 
Presvetli, potpuno si u pravu, vidi se da si dobro upucen u zbivanja sa Nedjom i Acom Dimitrijevicem-Blekijem, pa nebi bilo lose da prosiris svoja saznanja o tim sramnim dogadjajima u kojima je ovaj dvojac sa kormilarom prednjacio. Po pricama upucenijih ljudi mogu da zakljucim kako je kormilo u ruci drzao Mica Stanisic-Ledeni, ako ne gresim :zroll:

 
Шефови наших тајних служби се појављују по медијима као да су Звезде Гранда! z:D

Савест им не да мира.

Од пролећа 1990. године на подручју некадашње НДХа налазе се инструктори из Баварске. На истом простору 1991. идеолошки делују исте снаге које су ту деловале и 1941. године.

5. маја 1991. године - дакле годину дана касније - штаб врховне команде ЈНА (дакле Главни Штаб НОП из 1941 - партизани) подносе извешатај, процену безбедносне ситуације, Председништву (онда Титу) да се на територији НДХа налазе две сукобљене стране?

Које су то сукобљене стране биле, ако нису партизани и ОС НДХа?
 
Sef sluzbe bezbjednosti JNA,.....pored koje se u zemlju tokom 90., ilegalno,... nesmetano unosi na desetine hiljada cjevi, raznog vojnog naoruzanja!!!!
Sef sluzbe bezbjednosti JNA,.....pored koje se u zemlji tokom 90., nesmetano u kampovima obucavaju i naoruzavaju paravojne partijske formacije uz Njemacke instruktore!!!!

Sef sluzbe bezbjednosti JNA,....koja je sve to posmatrala!!!
 
Sef sluzbe bezbjednosti JNA,.....pored koje se u zemlju tokom 90., ilegalno,... nesmetano unosi na desetine hiljada cjevi, raznog vojnog naoruzanja!!!!
Sef sluzbe bezbjednosti JNA,.....pored koje se u zemlji tokom 90., nesmetano u kampovima obucavaju i naoruzavaju paravojne partijske formacije uz Njemacke instruktore!!!!

Sef sluzbe bezbjednosti JNA,....koja je sve to posmatrala!!!

Da još dodam;

- šef službe bezbjednosti JNA, a na Kosovu se naoružala paravojska a on pojma nema

.- šef, najviši i sveznajući i najbolje plaćen sada uživa maksimalnu "zasluženu penziju" kao penzionisani "zaslužni general" sa svim doživotnim privilegijama.

Ama bandu nesposobnu objesiti na prvu banderu pa nek visi ka vrana.
 

Back
Top