NEKVALITETNA VEZA ILI KVALITETNA SAMOCA !?!

zagor:
Kad_LupimLupim:
Ako vec nema ponudjena kvalitetna veza kao opcija, ja bi najradije kvalitetnu samocu i prijateljski sex sa kvalitetnim drugaricama, cisto da se zadovolji nesavrsenost homo-sapinesa. 8)


Od skora sam u takvoj nekoj kombinaciji i u jednom trenutku pomislim "ok to je valjda ono sto bi trebalo da me ispuni zar ne" imam slobodu niko me ne proverava ne gusi ljubomorom a opet imam "zadovoljavajuci"sex sa deckom kojeg slobodno mogu da etiketiram kao ljubavnika i nista vishe. A onda opet ona glupost koja se rodi u zenskoj glavi...ali onaj bivshi sa svim tim svojim prokletim manama me je ipak voleo. Pa onda sva ona pateticna osecanja "sex nije sex ako nema osecanja.."bla bla.. bla bla... :?
 
e, a ta samoca, mislim ta kvalitetna, koliko vremena provedeno u samoci se priznaje kao kvalitet, dok ne preraste u nesto drugo? Npr. cudak, samoziv stvor i sl....
:?
eh, zapteljah se sad, o.k., da ja to malo preformulisem. Npr. nekome dosade sve silne veze, kvalitetne, nekvalitetne i razne varijacije, i resi da malo uziva u samoci. Strava, samoca je krajnje kvalitetna, osoba se posveti sebi, karijeri, obrazovanju, neko pomenu divljanje :) i to, ali ne treba ni u cemu preterivati, jel tako?
Da li je preterano da ta osoba bude sama hm, pa neke 3,5 godine?
Istina, ako to prija i ona uziva u tome, onda je o.k., ali sta vi mislite, koliko vremena provedeno u samoci se smatra kvalitetno? Ili to nije vremenski ograniceno?
 
tija:
e, a ta samoca, mislim ta kvalitetna, koliko vremena provedeno u samoci se priznaje kao kvalitet, dok ne preraste u nesto drugo? Npr. cudak, samoziv stvor i sl....
:?
eh, zapteljah se sad, o.k., da ja to malo preformulisem. Npr. nekome dosade sve silne veze, kvalitetne, nekvalitetne i razne varijacije, i resi da malo uziva u samoci. Strava, samoca je krajnje kvalitetna, osoba se posveti sebi, karijeri, obrazovanju, neko pomenu divljanje :) i to, ali ne treba ni u cemu preterivati, jel tako?
Da li je preterano da ta osoba bude sama hm, pa neke 3,5 godine?
Istina, ako to prija i ona uziva u tome, onda je o.k., ali sta vi mislite, koliko vremena provedeno u samoci se smatra kvalitetno? Ili to nije vremenski ograniceno?

Imam ortakinju koja je imala vezi dugu 2 ipo godine,u poslednjim mesecima iste jedva je cekala da rascisti sa svim tim da izbleji malo sa oratkinjama da zapocne flert sa nekim ko nije njen Aca i da jednostavno uziva u svim carima "sama sam i dobro mi je" ali....Evo vec 3 godine je sama i sto je najstrasnije toliko se "isprovodila" za ovo vreme da vec godinu dana histericno treba nekog ali nekog ko ce je voletii cuvati a tog nekog...nema. Mislim da "kvalitetna samoca" ipak ima svoj limit..sto je i normalno.Pa mi ljudi smo drustvena bica i trebamo paznju...Mislim da je sve preko dve godine samoce mucenje...To mozemo sebi a i ne moramo da priznamo ali tako je. Ko god pokusao to da porekne neka zagrebe malo ispod svoje porvsine "sam sam i dobro mi je" i videce i sam da nema tog filma koji posle dve godine samoce prija da se gleda sam samcijat u sobi ili sa drugaricom drugom....
A opet negde sam procitala da je u zivotu dobro imati cak i pozeljno jedan period koji ces provesti sam.Onda valjda skontash sta zelish a sta ne i pocnes da cenish ono sto imash.
 
The KoMsiNicA:
tija:
...Mislim da je sve preko dve godine samoce mucenje...To mozemo sebi a i ne moramo da priznamo ali tako je. Ko god pokusao to da porekne neka zagrebe malo ispod svoje porvsine "sam sam i dobro mi je" i videce i sam da nema tog filma koji posle dve godine samoce prija da se gleda sam samcijat u sobi ili sa drugaricom drugom....
A opet negde sam procitala da je u zivotu dobro imati cak i pozeljno jedan period koji ces provesti sam.Onda valjda skontash sta zelish a sta ne i pocnes da cenish ono sto imash.


:roll: e, to ti pricam, zagrebala ja malo i....... :( ne svidja mi se sta sam nasla .
 

Back
Top