NEKVALITETNA VEZA ILI KVALITETNA SAMOCA !?! - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 57 od 57

Tema: NEKVALITETNA VEZA ILI KVALITETNA SAMOCA !?!

Obećava
    Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano

nema sumnje... ja sam za kvalitetnu samocu.
    tesko da bih mogla da trpim nekog pored sebe za koga znam da to nije to!

Zainteresovan član Ja@ti (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

apsolutno i uvek biram kvalitetnu samocu,veza treba da oplemeni i da ulepsa zivot a ne da ga upropasti

Obećava The KoMsiNicA (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano

[quote="zagor"][quote="Kad_LupimLupim"]Ako vec nema ponudjena kvalitetna veza kao opcija, ja bi najradije kvalitetnu samocu i prijateljski sex sa kvalitetnim drugaricama, cisto da se zadovolji nesavrsenost homo-sapinesa. 8)

Od skora sam u takvoj nekoj kombinaciji i u jednom trenutku pomislim "ok to je valjda ono sto bi trebalo da me ispuni zar ne" imam slobodu niko me ne proverava ne gusi ljubomorom a opet imam "zadovoljavajuci"sex sa deckom kojeg slobodno mogu da etiketiram kao ljubavnika i nista vishe. A onda opet ona glupost koja se rodi u zenskoj glavi...ali onaj bivshi sa svim tim svojim prokletim manama me je ipak voleo. Pa onda sva ona pateticna osecanja "sex nije sex ako nema osecanja.."bla bla.. bla bla... :?

Primećen član tija (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

e, a ta samoca, mislim ta kvalitetna, koliko vremena provedeno u samoci se priznaje kao kvalitet, dok ne preraste u nesto drugo? Npr. cudak, samoziv stvor i sl....
    :?
    eh, zapteljah se sad, o.k., da ja to malo preformulisem. Npr. nekome dosade sve silne veze, kvalitetne, nekvalitetne i razne varijacije, i resi da malo uziva u samoci. Strava, samoca je krajnje kvalitetna, osoba se posveti sebi, karijeri, obrazovanju, neko pomenu divljanje i to, ali ne treba ni u cemu preterivati, jel tako?
    Da li je preterano da ta osoba bude sama hm, pa neke 3,5 godine?
    Istina, ako to prija i ona uziva u tome, onda je o.k., ali sta vi mislite, koliko vremena provedeno u samoci se smatra kvalitetno? Ili to nije vremenski ograniceno?

Obećava The KoMsiNicA (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano

Citat Original postavio tija
    e, a ta samoca, mislim ta kvalitetna, koliko vremena provedeno u samoci se priznaje kao kvalitet, dok ne preraste u nesto drugo? Npr. cudak, samoziv stvor i sl....
    :?
    eh, zapteljah se sad, o.k., da ja to malo preformulisem. Npr. nekome dosade sve silne veze, kvalitetne, nekvalitetne i razne varijacije, i resi da malo uziva u samoci. Strava, samoca je krajnje kvalitetna, osoba se posveti sebi, karijeri, obrazovanju, neko pomenu divljanje i to, ali ne treba ni u cemu preterivati, jel tako?
    Da li je preterano da ta osoba bude sama hm, pa neke 3,5 godine?
    Istina, ako to prija i ona uziva u tome, onda je o.k., ali sta vi mislite, koliko vremena provedeno u samoci se smatra kvalitetno? Ili to nije vremenski ograniceno?
    Imam ortakinju koja je imala vezi dugu 2 ipo godine,u poslednjim mesecima iste jedva je cekala da rascisti sa svim tim da izbleji malo sa oratkinjama da zapocne flert sa nekim ko nije njen Aca i da jednostavno uziva u svim carima "sama sam i dobro mi je" ali....Evo vec 3 godine je sama i sto je najstrasnije toliko se "isprovodila" za ovo vreme da vec godinu dana histericno treba nekog ali nekog ko ce je voletii cuvati a tog nekog...nema. Mislim da "kvalitetna samoca" ipak ima svoj limit..sto je i normalno.Pa mi ljudi smo drustvena bica i trebamo paznju...Mislim da je sve preko dve godine samoce mucenje...To mozemo sebi a i ne moramo da priznamo ali tako je. Ko god pokusao to da porekne neka zagrebe malo ispod svoje porvsine "sam sam i dobro mi je" i videce i sam da nema tog filma koji posle dve godine samoce prija da se gleda sam samcijat u sobi ili sa drugaricom drugom....
    A opet negde sam procitala da je u zivotu dobro imati cak i pozeljno jedan period koji ces provesti sam.Onda valjda skontash sta zelish a sta ne i pocnes da cenish ono sto imash.

Primećen član tija (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

[quote="The KoMsiNicA"]
    Citat Original postavio tija
    ...Mislim da je sve preko dve godine samoce mucenje...To mozemo sebi a i ne moramo da priznamo ali tako je. Ko god pokusao to da porekne neka zagrebe malo ispod svoje porvsine "sam sam i dobro mi je" i videce i sam da nema tog filma koji posle dve godine samoce prija da se gleda sam samcijat u sobi ili sa drugaricom drugom....
    A opet negde sam procitala da je u zivotu dobro imati cak i pozeljno jedan period koji ces provesti sam.Onda valjda skontash sta zelish a sta ne i pocnes da cenish ono sto imash.

e, to ti pricam, zagrebala ja malo i....... ne svidja mi se sta sam nasla .

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Samoca nikad nije kvalitetna... Ono sto nas tera da u to verujemo je samozavaravanje. No, nije ni ono negativno. Osecamo se mnogo bolje u tom slucaju.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Vrh strane

Slične teme

1. samoca...
    Autor jelena_1 u forumu Arhiva
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 07.08.2008., 11:18
  2. Samoca
    Autor Zefirra u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 28.01.2008., 16:13
  3. Komercijalni uspeh = nekvalitetna muzika?
    Autor lp_rox_girl u forumu Muzika
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 18.07.2007., 21:23
  4. Samoca...??
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 23.02.2004., 22:01
  5. samoca
    Autor Marinica u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 05.02.2004., 19:58

Pravila za slanje poruka