Veza sa profesorkom (da ili ne)

zubati87

Početnik
Poruka
1
Ja sam decko iz Beograda, imam 17 godina (skoro 18) i prilicno veliki problem. Prvi dan u prvoj godini gimnazije sam se zaljubio u matematicarku. Nije ni cudo, jer ona stvarno ekstra izgleda. Mlada je, lepa, veoma zgodna i atraktivno se oblaci.
Lozio sam se na nju celu prvu godinu ali ne ona nije zarezivala (sto nije ni cudo, jer sam za nju bio klinac). Meni inace nikada nije bilo stalo do nje, samo me je fizicki privlacila. U drugoj godini sam se smuvao sa jednom devojkom iz odeljenja. Bili smo zajedno celu drugu i trecu godinu. To je prva devojka sa kojom sam imao ozbiljnu vezu i sa kojom sam spavao. Raskidali smo par puta zbog nekih gluposti ali sam joj se uvek vracao. Najcesce smo se svadjali upravo zbog matematicarke. Naime, ona me je kulirala celu prvu i drugu godinu ali se od trece godine zestoko zalepila za mene. Premestila me je u prvu klupu ispred nje, pocela neprestano da me muva. Svaki cas sam flertovao sa njom. To je primetilo celo odelenje i mojoj devojci je to smetalo. Ali ja sam se samo zezao, nisam imao neke ozbiljne namere.
Na kraju trece godine sam po ko zna koji put raskinuo sa devojkom. Tokom leta sam se smuvao sa drugom devojkom ali am uhvatio sebe kako neprestano mislim ne na svoju devojku nego na matematicarku. Na pocetku skolske godine sam see ni sam ne znam zasto pomirio s devojkom ali ne prestajem da mislim o profesorki. Nemam vise samo zelju da je kresn_em nego je to nesto mnogo dublje. Izvalio sam cak i da se nerviram kad je neke ribe iz razreda prozivaju da je drolja i sponzorusa.
Znam da bi ona 100 % bila sa mnom. Non-stop mi salje signale na casu, flertuje sa mnom itd. To su svi izvalili i vec su krenule price da smo se skontali. Ona me je par puta startovala ali sam se napravio da ne primecujem sta hoce ... Ona i dalje ne odustaje a i njena drugarica mi je rekla da je ozbiljno zainteresovana ... Znam da mogu da je smuvam kad god pozelim, ali ne znam da li da cekam da napunim 18 godina, zavrsim gimnaziju ili sta ... A mnogo mi je stalo do nje i ne bih da je povredim.
 

Back
Top