Pitanja za Pametne(i samo za pametne)

Weeky

Zainteresovan član
Poruka
404
Ja cu postaviti neku mozgalicu a vi odgovorite pa ko pogodi postavlja sledecu i tako dalje........
ZA sada je:
Covek ima dzak kupusa,kozu i vuka...Treba da ih prenese preko reke camcem u kojim moze da poveze samo sebe i jednu zivotinju ili predmet.Ako ostavi kozu sa kupusom ona ce ga pojesti a vuk ce ubiti kozu ako njih ostavi zajedno.UPOZORENJE:i na drugoj strani vaze ista pravila......Srecno
 
prvo prebaci kozu pa se vrati.
zatim prebaci kupus ili vuka, pa kozu vrati nazad.
zatim prebaci vuka ili kupus i na kraju kozu.

Evo nove mozgalice: Na sredini jezera nalazi se lokvanj. Svakog dana lokvanj poraste duplo. Stotog dana lokvanj ce prekriti citavo jezero. Kog dana ce prekriti polovinu jezera?
Srecno!!! :shock:
 
evo jedne
direktor jedne firme treba letjeti avionom.dan preije leta dodje mi jedan radnik i kaze da ne ide tim letom,jer je sanjao da ce se avion srusiti. i zaista,slijedeci dan na tv-u u vijestima - srusio se avion.
direktor pozove radnika,da mu 1000000 eura i otkaz?
PITANJE: zasto mu je dao otkaz kad mu je spasio zivot? :lol: :wink:
 
sofffy:
evo jedne
direktor jedne firme treba letjeti avionom.dan preije leta dodje mi jedan radnik i kaze da ne ide tim letom,jer je sanjao da ce se avion srusiti. i zaista,slijedeci dan na tv-u u vijestima - srusio se avion.
direktor pozove radnika,da mu 1000000 eura i otkaz?
PITANJE: zasto mu je dao otkaz kad mu je spasio zivot? :lol: :wink:

da ne bi upozorio direktorovu tashtu, kad pozeli da putuje avionom?
 
sofffy:
evo jedne
direktor jedne firme treba letjeti avionom.dan preije leta dodje mi jedan radnik i kaze da ne ide tim letom,jer je sanjao da ce se avion srusiti. i zaista,slijedeci dan na tv-u u vijestima - srusio se avion.
direktor pozove radnika,da mu 1000000 eura i otkaz?
PITANJE: zasto mu je dao otkaz kad mu je spasio zivot? :lol: :wink:

E pa ja sam siguran da je tu u pitanju neka finansijska malverzacija. Naime, kakve je firme bio direktor?! Da li je DOO ili je mozda AD?! Ko sve, po statutu preduzeca, ako je AD, moze da bude vlasnik akcija?! Da li je napisao priznanicu zaposlenom kada mu je davao novac?! Mislim, meni je to sumnjivo. Ja predlazem da se oformi komisija koja ce "procesljati" poslovanje u preduzecu a onda da se formira anketni odbor koji ce nam onda ovde javiti o cemu se zapravo radilo.
 
Tommy_V:
sofffy:
evo jedne
direktor jedne firme treba letjeti avionom.dan preije leta dodje mi jedan radnik i kaze da ne ide tim letom,jer je sanjao da ce se avion srusiti. i zaista,slijedeci dan na tv-u u vijestima - srusio se avion.
direktor pozove radnika,da mu 1000000 eura i otkaz?
PITANJE: zasto mu je dao otkaz kad mu je spasio zivot? :lol: :wink:

E pa ja sam siguran da je tu u pitanju neka finansijska malverzacija. Naime, kakve je firme bio direktor?! Da li je DOO ili je mozda AD?! Ko sve, po statutu preduzeca, ako je AD, moze da bude vlasnik akcija?! Da li je napisao priznanicu zaposlenom kada mu je davao novac?! Mislim, meni je to sumnjivo. Ja predlazem da se oformi komisija koja ce "procesljati" poslovanje u preduzecu a onda da se formira anketni odbor koji ce nam onda ovde javiti o cemu se zapravo radilo.
molim osobu koja je postavila mozgalicu da da tacan odgovor jer ce nas polemika oko ovoga odvesti do haskog tribunala??? :D :D :D
 
sofffy:
evo jedne
direktor jedne firme treba letjeti avionom.dan preije leta dodje mi jedan radnik i kaze da ne ide tim letom,jer je sanjao da ce se avion srusiti. i zaista,slijedeci dan na tv-u u vijestima - srusio se avion.
direktor pozove radnika,da mu 1000000 eura i otkaz?
PITANJE: zasto mu je dao otkaz kad mu je spasio zivot? :lol: :wink:
Taj radnik se zvao: Osama Bin Laden :roll:
 

Back
Top