Visina

Prosečan muškarac iz Evrope se zove Kristijan i ima 38,7 godina. Kada se rodio statistike su proračunale da će Živeti 74,78 godina. Visok je 174 cm, a teŽak 73,5 kg. Srce mu udara 72 puta u minuti, a udiše ovaj zagađeni vazduh 16 puta u minuti.

Kroz njegove Žile teče 4,5 litara krvi, a krvni pritisak mu je 140/80. Nosi cipele broj 43. Penis mu je dugačak 14 cm, i ima koeficijent inteligencije koji varira od 91 do 109.

Ustaje u sedam ujutro i onda ispije 1,3 šoljice kafe. Vozi golf, sanja o poršeu, a fasciniran BMW, mercedesom i "Majkrosoftom". Prosečno zarađuje 3.000 evra (brutto), penzija će mu iznositi 800 evra mesečno, a početna plata mu je 37.300 evra godišnje. Radio sluša u proseku 3,5 sati dnevno, a 3 sata gleda TV. Prvi put se oŽenio kad je napunio 31,2 godine i vodi ljubav 6,3 puta mesečno.

Godišnje na garderobu troši 5.000 evra. U ormanu ima 23,4 košulje, i 4,9 farmerki. Na prvom mestu mu je prijateljstvo, dobro oseća kod kuće i dobro se snalazi u vlastitoj koŽi. VaŽno mu je da bude u formi, voli udobnost, mir i opuštenost, finansijsku sigurnost i na kraju, zahteva vernost.

Da mora, on bi se najradije odrekao: kose 43 posto, posla 31 posto i dobrog glasa 11 posto. A strah ga je: što je zamenjljiv 92 posto, snaŽnih Žena 88 posto, impotencije 84 posto, rivala 78 posto, osećanja 75 posto i stroge šefovice 71 posto.

kasmo vetj kod proseka raznoraznih :)
 
Gde to? Po netu su podaci da je prosečna visina žena u Srbiji 171 cm (muški 186), za šta mislim da može biti cm il dva iznad stvarnog, ali više mi odgovara onome što vidim oko sebe od tih ~165.

:think::think: potrazi malo bolje . . .a uostalom bas me briga ,hebote ovde ili ekstremno visoki potenciraju da je normalno biti visok 190 ili ekstremno niski da treba biti 170 ,tako i zene koje govore da je prosek 175 ,hebo me konj kad i otovri temu ...evo ,zena bez 180 nije zena ,a muskrac bez 235cm i 150 kila nije musko ...svi zadovoljni :mrgreen:
 
:think::think: potrazi malo bolje . . .a uostalom bas me briga ,hebote ovde ili ekstremno visoki potenciraju da je normalno biti visok 190 ili ekstremno niski da treba biti 170 ,tako i zene koje govore da je prosek 175 ,hebo me konj kad i otovri temu ...evo ,zena bez 180 nije zena ,a muskrac bez 235cm i 150 kila nije musko ...svi zadovoljni :mrgreen:

prvo me zanima cemu taj izraz krakata za devojku koja ima dugacke noge? jos nisam naisla na muskarca kom se to ne svidja... (izuzev nekog malog koji je iskompleksiran)

drugo, ako si mislio na mene kad si rekao ''zene koje govore da je prosek 175'', ja sam rekla da je po mom misljenju za zensko idelana visina 175cm, i btw ja sam niza od toga...
 
Slažem se sa Muliee bzv mi taj izraz krakata :S samo neko nizak i iskompleksiran može to da kaže (samo nizak ne može) e sad' jedino ako ima abnormalno duge noge u odnosu na telo to razumem kad' kažu krakata

To je kao i sa izrazom "šerpača", to može da kaže samo neko iskompleksiran sa malim i tankim kujčitjem

I nije fer prema tim ženama :(
 
:think::think: potrazi malo bolje . . .a uostalom bas me briga ,hebote ovde ili ekstremno visoki potenciraju da je normalno biti visok 190 ili ekstremno niski da treba biti 170 ,tako i zene koje govore da je prosek 175 ,hebo me konj kad i otovri temu ...evo ,zena bez 180 nije zena ,a muskrac bez 235cm i 150 kila nije musko ...svi zadovoljni :mrgreen:
:eek::eek::eek:
Zašto nije normalno biti visok 190 cm?:think:
 
Bilo bi idealno da je moj decko 182-3, a ne 175, kad sam ja vec 173, ali nema veze. Tako da se slazem sa jednim odgovorom s'pocetka teme da je 182 po nekoj anketi idealna visina po misljenju zena.
 
znao sam sta god kazem ne valja ,nebojte se nisam ja mali ,imam preko 180 cm ,mozda nije po forumskim standardima ali u realnom svetu je sasvim prosecno ...nisam reako da je svaka devojka od 175krkata ,vec da ima onih kojima ta visina ne stoji ,i onih koje su ekstra zgodne sa tom visinom ,toliko ...sad za kolegu ,dragi kolega visina do 190 je super ,i tu nema spora ,vec ja kazem da to nije prosek ,dakle u tom grmu lezi zec ,jeer ovde neki tvrde da je 190cm prosecna visina ,ja kazem da nije ...inace je savim pristojna visina od 190cm ,sto se mene tice meni je idealno 185cm ,dakle na moju visinu 3-4cm ...pozdrav svima :ok::ok:
 
Slažem se sa Muliee bzv mi taj izraz krakata :S samo neko nizak i iskompleksiran može to da kaže (samo nizak ne može) e sad' jedino ako ima abnormalno duge noge u odnosu na telo to razumem kad' kažu krakata

To je kao i sa izrazom "šerpača", to može da kaže samo neko iskompleksiran sa malim i tankim kujčitjem

I nije fer prema tim ženama :(

o tome pricam ...al nema veze ...
 

Back
Top