Visina

Fundamentalni koncept,diferencijalna kinematika,staticki ekvilibrium ,Njutnovi zakoni,vektori,akceleracija,ugaona/linearna kinematika,impuls,momenat,struktura i diferencijacija misicnog tkiva,genetika itdtitditddddd
A da,najbitnije od svega ,RAD.
smor da elaboriram ali.....,imajuci sve parametre u vidu,ocigledna prednost -->visina.

ko smatra inacije,neka digne Njutna iz groba pa neka ga slobodno demantuje,po moguctstvu u partiji sah-boksa.
 
devojke od 175 izgledaju uglavnom krakato ,sto se mene tice .

kikiki neka smo mi krakate nije frka, makar nam nije stikla duza od potkolenice i ne nabadamo u njima 24/7 buhahaha:mrgreen::lol:

...mi imamo izbor volja nam baletanke, volja nam patike, volja nam stikle uvek se vidimo bez pomagala za produzenje nogu hehehe:mrgreen::lol:
 
kikiki neka smo mi krakate nije frka, makar nam nije stikla duza od potkolenice i ne nabadamo u njima 24/7 buhahaha:mrgreen::lol:

...mi imamo izbor volja nam baletanke, volja nam patike, volja nam stikle uvek se vidimo bez pomagala za produzenje nogu hehehe:mrgreen::lol:

bravo za vas . . .ima lepih i visokih i niskih ,u svakom slucaju meni odgovaraju obe kategorije . . .
 

Back
Top