GDE ZA NOVU GODINU?

Pa preporucio bih ti Zlatibor dok je cena jos uvek 40evirica, sneg, posebna kuca moze da vas stane 10-12(mislim spava) ima sve cak i secer i kafu, nacepana drva izdvojena od one guzve a nije daleko.Ja probo matere mi preterano, prosle godine,ove odo u toplije krajeve(ne falim se) ali sa Zlatiborom bruka je dobro bilo sve moze da se radi sloboda nema urbanih likova skockanih toliko (i riba) da ne mogu da se pomere zbog garderobe, u 11 vec toliko narokani da nisu sigurni kaja se nova godina docekuje. Topla preporuka od mene.
Daklem 40E po 1 danu kuca ili stan( 10 vas po 40E=400E i deset dana za dzabana).
 
storm cloud:
. . .:
Nigde. Sedeti kuci i spremati ispite!

:shock: :shock: :shock:

Ne valja ti pos'o!

Mene ne mozes da ubedis da je matematika tako zahtevan fakultet da moras da strebas i za NG!

Prema tome, bolje planiraj provod!
Pa mije ali znas kako ja uslov moram dati pre 25.06. A do uslova imam jos 2 ispita, ali bih da probam da koliko god mogu vise ispita da dam da bih onda celo leto mogao da se zaj. . . kao i svake godine. Recimo da treba do juna da polozim oko 5-6 ispita, idealno bi bilo svih 8 ali u to cisto sumnjam.
To je jedan razlog, a drugi je sto su mi NG i rodjendan dva najgora dana u godini i redovno zelim da ih prespavam :lol:
 
Pa ovako,svaki vid proslave kosta,puno ili malko manje ali kosta.Zato ja vec 4 godine radim svaku novu godinu.Muka velika,na sve strane pijani i kao srecni zbog nekog trenutka koji je kao vrlo poseban.Ali neka,nema veze sve ja to lepo naplatim i za novu godinu umesto da puknem sto,dvesta evropejaca,ja zaradim isto toliko.A provod nadoknadim za pravoslavnu novu godinu kad je sve upola jeftinje i naravno klima je mnogo bolja!Ziveli svi oni koji rede za novaka i nek dobro naplate svaku pijanu budalu koja je resila da baz za novu godinu pokaze koliki je malogradjanin.Izuzetak pravim samo kod ljudi koji ce za novaka biti svojoj kuci(pa u 12 na trg),na nekoj planini i tome slicno...
 

Back
Top