OKULTNO,MAGIJA,,EZOTERIJA.......

  • Začetnik teme Dr Okultis
  • Datum pokretanja
Srbija nije pravoslavna jer po Ustavu ona je dtrzava svih njenih gradjana,a crkva je odvojena od drzave i svakom pojedincu se garantuje sloboda veroispovesti.Mozda je vaznije pitanje koliko iskrenih i dobronamernih dusa u svome srcu nosi ljubav i tragalacki zar...i stremi da u ovim burnim vremenima podigne svoju glavu,probudi se i postane homo spiritualis.Razne religije su samo opsena neupucenima.Privid je da tezimo razlicitim ciljevima.U sustini svi mi tezimo Jednom cilju.I ma koliko sporo napredovali,evolucija tece...Svi smo deo i delo Velikog belog galeba za kojim zudimo.Covecanstvo je celina u svakom coveku.
 
Okultisti i vernici raznih sekti su uglavnom veoma pametni.Ja znam dvoje Satanista (oboje u Crnoj Ruzi),oboje idu u matematicku gimnaziju za specijalce ( posebno obdareni za prirodne nauke).A,mnogi veliki naucnici su bili okultisti (Njutn,na primer).
Znam i par Vikana.Samo jedna je odlican ucenik,ostali su Vukovci.
A,znam i dvoje ljudi srednjih godina (oko 45) ,koji su takodje izuzetno pametni.Muskarac je u O.T.O.-u,a zena je Gnostik (dosta mi je pricala o Gnosticizmu i o Gnostickoj crkvi,na nekom hrvatskom ostrvu,sad ne mogu da se setim kojem).
 
Skola za harmonizaciju licnosti"Zlatna stepenica"
U ovoj skoli svaki covek koji to zeli ima mogucnost da dobije mnoga nova znanja koja su primenljiva u svakodnevnom zivotu i nisu predvidjena samo za one sa specijalnim sposobnostima, vec za sasvim obicne ljude.
Glavni program koji se proucava je program vezbi za harmonizaciju licnosti, ciji je tvorac Ruben Papian (www.rubenpapian.com) koji o skoli kaze: "To je razradjen kompleks specijalnih vezbi cija primena omogucava kvalitetnu realizaciju vaznih mentalnih funkcija, kontrolisanje senzitivnosti cula, operativna priprema i usmeravanje mentalnih potencijala, precizno odredjivanje intenziteta i trajnosti mentalne obrade, odrzavanje zdrave mentalne funkcionalnosti, jasna analiza licnih odluka, odrzavanje i redjanje memorisanih informacija, kvalitetno variranje pasivne i aktivne koncentracije".
Taj sistem vezbi svakog coveka vremenom dovodi u sklad sa samim sobom i okolinom. Na taj nacin svakome se pruza mogucnost da bude brz, operativan i da funkcionise najbolje moguce u svom zivotu, cime god da se bavio, ma kakve talente i kvalitete posedovao.
Postoji 7 stepenica, skola traje nesto malo vise od godinu dana.
Promene su za mene bile neverovatne!
Evo necega sto moze da zainteresuje svakoga ko voli da se bavi ezoterijom!!!
 
35853379_10156612508667384_302902272197656576_o.jpg
 

Back
Top