Sajtovi za upoznavanje

hans65

Zainteresovan član
Poruka
163
Nisam siguran da je ovo pravi podforum, ali...

U vreme kada sam poslednji put trazio nekog preko Net-a (a bilo je to to 2001. godine), postojalo je samo nekoliko sajtova za to (Poljubac, Love De Luxe) i ICQ.

Sada je sajtova mnogo vise, ali mi se cini da je sansa da covek nadje nekog "za ozbiljno" mnogo manja - vecina sajtova ima vec u opisu zezanje, muvanje, SMS chat i ostalo primereno konzumentima do jedno 15 godina, ali nama starijima tesko.

Ima li nesto sto nisam uocio - nesto za starije?

Hvala na svim sugestijama!
 
Nisam siguran da je ovo pravi podforum, ali...

U vreme kada sam poslednji put trazio nekog preko Net-a (a bilo je to to 2001. godine), postojalo je samo nekoliko sajtova za to (Poljubac, Love De Luxe) i ICQ.

Sada je sajtova mnogo vise, ali mi se cini da je sansa da covek nadje nekog "za ozbiljno" mnogo manja - vecina sajtova ima vec u opisu zezanje, muvanje, SMS chat i ostalo primereno konzumentima do jedno 15 godina, ali nama starijima tesko.

Ima li nesto sto nisam uocio - nesto za starije?


Hvala na svim sugestijama!

http://www.matorke.net/
http://www.gospodje.com/
 
Nisam siguran da je ovo pravi podforum, ali...

U vreme kada sam poslednji put trazio nekog preko Net-a (a bilo je to to 2001. godine), postojalo je samo nekoliko sajtova za to (Poljubac, Love De Luxe) i ICQ.

Sada je sajtova mnogo vise, ali mi se cini da je sansa da covek nadje nekog "za ozbiljno" mnogo manja - vecina sajtova ima vec u opisu zezanje, muvanje, SMS chat i ostalo primereno konzumentima do jedno 15 godina, ali nama starijima tesko.

Ima li nesto sto nisam uocio - nesto za starije?

Hvala na svim sugestijama!

i ovo ti je u neku ruku sajt za upoznavanje...:lol:

...ovde svaka vreća nađe zakrpu...
 
Intelektualka.

Pa, recimo bar da je zavrsila fakultet, redovno cita knjige, ide na koncerte, voli umetnicku muziku, ima sirok krug interesovanja i siroke vidike, inteligentna i tolerantna...

Sama diploma nije to o cemu pricam, diploma se bar lako kupi, ovo ostalo malo teze...
 
Intelektualka.

Pa, recimo bar da je zavrsila fakultet, redovno cita knjige, ide na koncerte, voli umetnicku muziku, ima sirok krug interesovanja i siroke vidike, inteligentna i tolerantna...

Sama diploma nije to o cemu pricam, diploma se bar lako kupi, ovo ostalo malo teze...
A to je znaci intelektualka:think:
a ja mislio to akademska gradjanka..ta sa faksom..
 
Akademski gradjanin je, teorijski, svako ko ima neki papir (Mega-Bleja, Fakultet za Menadzment iz Novog Pazara - istureno odeljenje u Beogradu, Singi-Dingi, ...)

Intelektualac radi na sebi, ima stav i odredjena interesovanja...

Ja mogu da udjem u prodavnicu i kupim violinu. Da li sam samim tim violinista?
 
Ja poznajem jednu doktorku, 38 godina.
Izlazi u klubove gde i ja i nikako ne nalazi ozbiljnog gospodina, sve decu 8 godina mlađu od nje.
A baš je lepa i zgodna.
Ali svi koji bi njoj odgovarali po spoljašnjoj formi su se poženili.
 
Akademski gradjanin je, teorijski, svako ko ima neki papir (Mega-Bleja, Fakultet za Menadzment iz Novog Pazara - istureno odeljenje u Beogradu, Singi-Dingi, ...)

Intelektualac radi na sebi, ima stav i odredjena interesovanja...

Ja mogu da udjem u prodavnicu i kupim violinu. Da li sam samim tim violinista?

a inace si u slobodnom vremenu intelektualac m
 
Trudim se, koliko mogu.

Nisam "profesionalni" intelektualac, kao kojekakve jajare kod nas. A nisam ni profesionalni patriota.

K'o sto rece Lane Gutovic: naisla poplava, tetka ispred mene pluta na sifonjeru, ja je pratim na klaviru - samouk.
 
Poslednja izmena:

Back
Top