Nista meni nije jasno

Svica

Početnik
Poruka
41
Zivim vec dve godine sa mojim deckom. Uvijek mi je bio malo neobican sto se tice sexa ali ponekad mi zaista nista nije jasno. Nije imao nekakve nenormalne zelje, ali cesto je neraspolozen za sex. Naravno da sam pomisljala i da ima drugu, no on je i u krevetu i u zivotu malo polijen.
Primjetila sam da voli da me ponekad odbije ako mu u krevetu pridjem, ali kad sam ja to njemu jednom uradila, pogubio se od bijesa. Ne podnosi da bude odbijen. Valjda onda misli da ce mene vise napaliti ako me koji put odbije. Meni je to glupo. Dobro, normalno je i da nekad neko ne bude raspolozen za seks. Ali, meni se cini da on neso 'taktizira' a nema potrebe. Volim ga i lijepo mi je s njim. Ne razumijem cemu sve to? Da li je mozda nesiguran u sebe? Dugo je zivio sam, i imao je dosta pokusaja kod djevojaka ali nije uspio ostvariti vezu duzu od mjesec dana. Razocaran je i nepovjerljiv prema zenama, cesto ruzno govori o zenama.Ja sam imala veze, ne bas veliki broj veza i obicno su duze trajale. Mislim da u krevetu trebamo potpuno jedno drugom da se predamo i ugodimo jedno drugom.
Kakvo je vase misljenje o ovakvom ponasanju muskarca?
 
Dobro, niko od nas ne voli da bude odbijen, i nikom to ne prija..ali toliki bijes..ne razumijem. Poslije, kad se smirio, pitam ga da li je ikad pomislio kako se ja osjecam kad me odbije..prekinuo je razgovor rekavsi da nije za njega raspolozen??!!
 
Uh. U jednoj stvari sam makar uvek bila dosledna - bezala sam od tih sto lose pricaju o zenama odmah. Ma volim muskarce koji obozavaju zene, pa makar bili i najgore svalercine, bolje nego zenomrsci.
Nego,o tvom problemu... Zar posle 2 godine zajednickog zivota ne mozete da razgovarate o tome? Los sex i losa komunikacija....gadan spoj :?
 
paralela:
Uh. U jednoj stvari sam makar uvek bila dosledna - bezala sam od tih sto lose pricaju o zenama odmah. Ma volim muskarce koji obozavaju zene, pa makar bili i najgore svalercine, bolje nego zenomrsci.
Nego,o tvom problemu... Zar posle 2 godine zajednickog zivota ne mozete da razgovarate o tome? Los sex i losa komunikacija....gadan spoj :?

Slazem se sa paralelom 150% ali bih i dodao nesto. ukoliko po svaku cenu zelis da nastavis vezu A NE ZELIS da te IKADA odbije. predlazem da kupis pistolj. prislonjena cev uz glavu ume i od najneraspolozenijeg da napravi zainteresovanog. Mada mozes da se posluzis i lisicama (dok spava). U krajnjem slucaju noz. :twisted:

toliko o aksesuarima
 
Ne nije me nikad ni udario ni pokusao da udari.Ne znam zasto je tako zatvoren kad pokusavam razgovarati s njim. Ne razumijem, dve godine smo zajedno, dve godine dijelimo krevet a ne mozemo jedno drugom 'otvoriti dusu'. Mene sta tisti i sta mi smeta ja lijepo kazem ili zelim o tome razgovarati.
 

Back
Top