Pitanje za Dr "Macka"

Mnogo nas je:
Pre neku noc sam imala nocnu moru, i ujutru sam bila strasno uznemirana i uplasena sto je i normalno, ali se desilo da sam dobila iznenadno krvarenje, da li je to izazvao stres ili neki poremecaj?

Hvala unapred,
Nadam se da cu dobiti odgovor pre nego sto tema bude zakljucana!

Jos na ovo da odgovorim a onda se gubim sa Krstarice (ne ochajavajte - uskoro ce vam se pridruziti moja prijateljica koja je takodje odlican psihijatar, pa ne mislite da bih vas i dr ostavio prepustene samima sebi???!! :shock: :shock: :shock: ).

Dakle, Nick:
pitanje: da li si negde u sredini ciklusa, tj. u ovulaciji? (kad kazes prokrvarila, nekako sam podrazumevao.....da se o tome radi, ne?)

Mozda si prevremeno dobila, mozda ti se skratio ciklus, sve je moguce; obichno nije uobichajeno da nocna mora, ma kako da je komplikovana ili traumatichna izazove toliki poremecaj hormona da prokrvaris. Svakako je verovatnije da su ti se istumbali hormoni, mozda od malo vise stresa, napetosti, vremenskih prilika.....pa je sve to eskaliralo nakon ove nocne more. Ali da odgovorim na tvoje pitanje: samo zbog nocne more tesko da si mogla da prokrvaris; i nemas po svoj prilici nikakav poremecaj, mada ako si uznemirena, predlazem ti da odes do ginekologa. Ja pretpostavljam da se samo radi o hormonskom disbalansu i da nemas razloga za brigu.

Puno pozdrava,
Dr Machak
 
gane011:
A sto plisane? :shock: Jel` to neka terapija? :wink:

Jeste...naravno...sta drugo...
Imam strasno neznu citaj osetljivu kozu, pa se ona pobrinula da zameni medu (nekada plishanog) sa kojim dugo godina spavam i kupila mi novog mekanog (plishanog) misha. Tako je dr resila moj zivotni problem, i zato sam joj neizmerno zahvalna...:lol:
p.s. a na pitanje zasto ja ovako matora i dalje spavam sa plishanim lutkama moze da odgovori samo dr Mchak ili ta nova kolegica njegova sto ce se pojaviti...
 
Sto se tice ciklusa, imam redovan ciklus, bukvalno u danu, sto je mislim jako dobro. Ali oko ispita se tu malo poremetilo, zbog slabije ishrane, i dosta mi je kasnila menstruacija, a sad odjednom tako rano, pa sam mislila da nema veze s tim, jer je bilo strasno.
Citala sam u nekom casopisu da i stres moze da utice, zato sam pitala.
U svakom slucaju hvala puno,

P.S. meni je frka da odem ginekologu... :oops:
????
 

Back
Top