MRZIM NOĆNU SMENU!!!!

DANDzILA:
svi ste vi blesavi :wink:
posle nocne sleduju dva dana odmora, a mi koji radimo "normalno radno vreme" to nemamo :cry:
Ti si blesava,da znaš! Meni sleduje dva dana kupanja u mulju i još mesec dana karanja u...
zdrav mozak. :roll: Za Loodnicu,moje ženče Jagodinku i ostale: -Ne,nisam "spyware". :wink: Pogađajte ponovo. :) Može mala pomoć. Na šta vas asocira ime i prezime jednog našeg istaknutog "biznismena": Miodrag :evil: Kostić?
Evo,može još jedna mala pomoć. Kako se zove kompanija istoimenog "biznismena" iz prethodnog pitanja? 8)

A)DRP KOMERC
B)BK COMPANY
C)PINK
D)MK KOMERC

Samo su 2 odgovora tačna,od 4 ponuđena! :wink:
 
TOMAX:
Uvek kriziram od 1 do 4h. :(
Ma,kome ja to govorim...

Ma sta pricas covece, pa to je najbolje radno vreme!! Prazne ulice kada dolazis i odlazis s posla, nema guzve, nigde ljudi oko tebe, mir, niko te ne uznemirava, nema tenzija, stresa, ma milina bre.. :P
Ja sam nocna ptica i ubija me sto svako jutro moram da ustajem u 7... dobro dobro, u pola osam... ponekad u osam, ali zaista retko.. :roll:
 
TOMAX:
DANDzILA:
svi ste vi blesavi :wink:
posle nocne sleduju dva dana odmora, a mi koji radimo "normalno radno vreme" to nemamo :cry:
Ti si blesava,da znaš! Meni sleduje dva dana kupanja u mulju i još mesec dana karanja u...
zdrav mozak. :roll: Za Loodnicu,moje ženče Jagodinku i ostale: -Ne,nisam "spyware". :wink: Pogađajte ponovo. :) Može mala pomoć. Na šta vas asocira ime i prezime jednog našeg istaknutog "biznismena": Miodrag :evil: Kostić?
Evo,može još jedna mala pomoć. Kako se zove kompanija istoimenog "biznismena" iz prethodnog pitanja? 8)


A)DRP KOMERC
B)BK COMPANY
C)PINK
D)MK KOMERC

Samo su 2 odgovora tačna,od 4 ponuđena! :wink:

Pih,nemam ti ja pojma nisam odavde :wink: Ali ajd lupitju neshto.....hmmmmmm DRP KOMERC i MK KOMERC :?: :roll:
 
Congrulations Looodice!!! :D Potrefila si iz prve! :)
Možda si čula,pročitala negde,gledala na tv-u... za tog "ćelavca" je vezana i neka šećerna aferica. :o
Dobro,može još samo jedna pomoć!
Matori je u vezi sa jednom našom estradnom "sponzorušicom", N...... B.......! :wink:


p.s. ja sam jedan od :cry: "srećnih" radnika koje je ta STIPSA kupila za džabaka.. onako,đuture.. sa fabrikom.
 

Back
Top