NEMA PARA ?!

Pink Panter

Zainteresovan član
Poruka
196
vec godinama slusamo vladu i politicare : te velika nezaposlenost, te NEMA PARA ZA ZDRAVSTVO, SKOLSTVO, RADNIKE, itd., a onda vest : OBNOVLJEN VOZNI PARK- KUPLJENO 218. AUDIJA A6 ZA POTREBE VLADE!!!

'ALO- 218. KOMADA !!!

Danas Labus na predavanju na Pravnom fakultetu kaze da je, naravno, Audije platila DRZAVA!!!
 
vec godinama slusamo vladu i politicare : te velika nezaposlenost, te NEMA PARA ZA ZDRAVSTVO, SKOLSTVO, RADNIKE, itd., a onda vest : OBNOVLJEN VOZNI PARK- KUPLJENO 218. AUDIJA A6 ZA POTREBE VLADE!!!

'ALO- 218. KOMADA !!!

Danas Labus na predavanju na Pravnom fakultetu kaze da je, naravno, Audije platila DRZAVA!!!


ja kad sam pisao o tim audijima ovde meni je moderacija zatvorila temu i ispalo je da lazem.

cak su me pojedine demokrate napale kako sam skrtica jer eto smeta mi sto se nasi ministri i ostali vladini sluzbenici voze.

i tacno je , smeta mi kad ta bagra lopovska seda u audije, a mi obicni gradjani nemamo vecinom ni za juga.

kakvu su nam drzavu napravili ne zasluzuju nista bolje od konjske zaprege.
 
vec godinama slusamo vladu i politicare : te velika nezaposlenost, te NEMA PARA ZA ZDRAVSTVO, SKOLSTVO, RADNIKE, itd., a onda vest : OBNOVLJEN VOZNI PARK- KUPLJENO 218. AUDIJA A6 ZA POTREBE VLADE!!!

'ALO- 218. KOMADA !!!

Danas Labus na predavanju na Pravnom fakultetu kaze da je, naravno, Audije platila DRZAVA!!!

NEMA PARA.... :lol: :lol: :lol:
onda vam polticari kazu NEMA KOSOVA a vi bi ste NOVCE..e novaca nema.
 
vec godinama slusamo vladu i politicare : te velika nezaposlenost, te NEMA PARA ZA ZDRAVSTVO, SKOLSTVO, RADNIKE, itd., a onda vest : OBNOVLJEN VOZNI PARK- KUPLJENO 218. AUDIJA A6 ZA POTREBE VLADE!!!

'ALO- 218. KOMADA !!!

Danas Labus na predavanju na Pravnom fakultetu kaze da je, naravno, Audije platila DRZAVA!!!


joj....ne branim nikoga ali molim TE ----NEMOJ SAMO LABUS DA PRICA O POSTENJU!
 
vec godinama slusamo vladu i politicare : te velika nezaposlenost, te NEMA PARA ZA ZDRAVSTVO, SKOLSTVO, RADNIKE, itd., a onda vest : OBNOVLJEN VOZNI PARK- KUPLJENO 218. AUDIJA A6 ZA POTREBE VLADE!!!

'ALO- 218. KOMADA !!!

Danas Labus na predavanju na Pravnom fakultetu kaze da je, naravno, Audije platila DRZAVA!!!

Јаоој, само нека тај секташ (Сајентолошка секта) запуши помијару и нека се покрије ушима и ћути - можда је чуо да ће БИТИ ОТВОРЕНИ СВИ ШПЕКУЛАТИВНИ И КРИМИНАЛНИ ПОСЛОВИ У ПРЕТХОДНОМ ПЕРИОДУ па за сваки случај напада, јер напад је најбоља одбрана.
 
Narod je ovca za shisahnje . Narod treba da demonstrira protiv glodara na vlasti i besramnog bogacenja

narodnih poslanika . Umesto toga , narod glodje kosku - Kosovo . Glodji narode , uzivaj .
 

Back
Top