devojke sa cigarom

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
kako su mi odvratne. fuj. vidim deojku lepu, zgodnu kakvu svako pozeleti moze, vidim je kako pali cigaru i dodje mi da peglam, kako su odvratne sve ribe sa cigarama i kad smrde na cigare. Jel ima jos neko ovakvo misljenje?
 
Ne mislim tako..cak su bas sexi:lol:
daaaa..pushac sam:)
Pusenje nije zdravo:)
Svaka zena pusac vodi racuna o tome da koristi zvake i parfeme, ali naravno da oni koji razmisljaju kao ti ne treba nikada da se mesaju s pusacima:)
girls-smoking.jpg
20060427124537.jpg
girl-smoking.jpg
tumblr_lbvgzdOQPM1qzl614o1_500.jpg
sexy-red-dress-cigarette.jpg
20080703221110.jpg
 
moze biti fina, ako joj ne prilazis, ili ako oboje pusite.... smrdi ona, smrdis ti = harmonija :D

skoro me spopala neka na u prodavnici - radi anketu na temu pusenja..... nesto o tome... nisam bas slusala o cemu je pricala
jer sam bila zauzeta gledajuci joj usta
purica je izbjeljivala zube, ali samo gornje, tako da vidis donje kao prljav kontrast :neutral:
 
procitajte ovo.

Novorođenčad se u takvih žena rađa u prosjeku s 200 grama manjom težinom, slabijim imunim sustavom, te kako kasniji testovi inteligencije pokazuju, sa, u prosjeku 5% manjim IQ od djece nepušača. smrtnost i rizik od preranog poroda također su znatno povećani. Buduće majke, da li je cigareta vrijedna toga?

MRZIM ZENE KOJE PUSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Al bilo bi dobro da shvate ribe da ne gubimo mi sto im ne prilazimo..nego da ih cigareta cini jeftinim

Ruzno je reci ali i meni tako izgledaju...nekada, u onim starim holivudskim filmovima pusenje je bilo sexy i prefinjeno, taman ruz, dugacki nokti u "spic", lokne, bunda i cigareta...medjutim vremena
se menjaju, sada su i ti nokti i ta cigareta zajedno sa bundom otisli u demode...trend je ipak samo trend a zdravlje je zdravlje...ali mi ne smetaju toliko koliko smetaju postavljacu...
 
Ruzno je reci ali i meni tako izgledaju...nekada, u onim starim holivudskim filmovima pusenje je bilo sexy i prefinjeno, taman ruz, dugacki nokti u "spic", lokne, bunda i cigareta...medjutim vremena
se menjaju, sada su i ti nokti i ta cigareta zajedno sa bundom otisli u demode...trend je ipak samo trend a zdravlje je zdravlje...ali mi ne smetaju toliko koliko smetaju postavljacu...

Al na stranu sto kupuju one fensy tanke misleci da im lepo stoje..eeejj..pazi ti taj mozak..ne puse zbog zavisnosti nego da izgledaju sexy..znaci trujes se da nadomestis samopouzdanje:lol:
 
procitajte ovo.

Novorođenčad se u takvih žena rađa u prosjeku s 200 grama manjom težinom, slabijim imunim sustavom, te kako kasniji testovi inteligencije pokazuju, sa, u prosjeku 5% manjim IQ od djece nepušača. smrtnost i rizik od preranog poroda također su znatno povećani. Buduće majke, da li je cigareta vrijedna toga?

MRZIM ZENE KOJE PUSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ti bi sve to...Genocidisao:mrgreen:
 
Al na stranu sto kupuju one fensy tanke misleci da im lepo stoje..eeejj..pazi ti taj mozak..ne puse zbog zavisnosti nego da izgledaju sexy..znaci trujes se da nadomestis samopouzdanje:lol:

Kada sam bila mala bile su ceste reklame na tv-u za neke tanke cigarete, zaboravih ime firme...elem, u pedagoske svrhe tata mi je stalno ponavljao - vidis li da nigde nije prikazana zena koja ih pusi...
i stvarno nije bila, reklame su bile pune lepih zena bez cigarete u svojoj blizini...to sam upamtila jer je zbilja bilo nelogicno reklamirati nesto a nemas tu stvar nigde oko sebe...
 

Back
Top