devojke sa cigarom

Ja sam relativno lako ostavila cigarete. Zamenila sam ih cokoladom i zvakama i semenkama.
Mislim da je psihicka zavisnost daleko jaca od fizicke. Prste ce covek zaokupiti necim, a misli mnogo teze.
E sad da li je zavisnost srazmerno ili obrnuto proporcionalna samopouzdanju ne znam, ali moze postojati nesigurnost !
 
Ja sam relativno lako ostavila cigarete. Zamenila sam ih cokoladom i zvakama i semenkama.
Mislim da je psihicka zavisnost daleko jaca od fizicke. Prste ce covek zaokupiti necim, a misli mnogo teze.
E sad da li je zavisnost srazmerno ili obrnuto proporcionalna samopouzdanju ne znam, ali moze postojati nesigurnost !
Ja sam se jednom navukla na semenke, one bele, pa sam dnevno tukla bar dve kesice :rumenko: što je, može biti, uzrokovalo upalu određenih žlezda :neutral: tj. razlog tome nikada nije utvrđen, a kad sam njih prestala da proždirem prestali su i problemi. One su jake ustvari i sadrže jebemligašta što sme da se unosi u relativno malim dozama, no ja to otkrih na teži način :o
 
Poslednja izmena:
SVI smo mi navučeni na nešto, u svakom trenutku u životu. Zato je to trabunjanje o slabosti teška budalaština. Samo zato što zvuči strašno (oh taj strašni alkohol, te užasne cigarete) ne znači da je čovek slabiji od onog koji je navučen na internet, seks, ili kokice.
 

Back
Top