devojke sa cigarom

Ajde....!?
Tvoja ocena mojih mentalnih
kapaciteta je podstrek i ohrabrenje...
Radiću na tome....
Stvarno je ružno biti inferioran
sa "takvim" sagovornikom.
Treb'o si mi javiti brzojavom...
Ovako je nepovretno izgubljeno 20-tak sati...
===============================
da li si pokušavao da prdneš
dok ti je unutra?
Pokušaj,možda ti uspe.....
:hahaha::hahaha::hahaha:

...vratices se ti po porciju ne brinem se
a dotle proradi malo na onoj slici i nazivu teme
pa ti se mozda javi ako budes gledao dovoljno dugo ....
neka ti je za utehu da nisi jedini glupson koji masti slova da bi izbio oci ostalim korisnicima svojom ogranicenoscu
 
bwahahah ajde malo zaviri po zubima prolaznika pa ces vidis..evo moja keva i burazer nek iskoriste njih za reklamu ne antikampanju:hahaha:

Zhutozubima je problem nepravilna higijena usta ili konzumiranje instant kafa u granulama i prahu. Obicna crna turska kafa, cigarete i chaj, ne ostavljaju traga ako se zubi redovno i pravilno odrzavaju. To znam iz iskustva. Evo vidi na ovoj slici, nista nije kompjuterski obradjeno osim prekrivanja ochiju: ja sam tada pushila, a momak pored mene je nepushac. On ima zhute ochnjake, a ja ni to. Dakle, decko ne pusi, ali ni ne pere zube kako valja.
Pogledajte prilog 162907
 
Jos jedna pusacica koja misli da joj pljuga dae zrelost:roll:

Mozda vise voli one sto smrde na znoj ili beli lukac. To nema veze sa uzrastom, znas? :lol:

Imao on 10,16 ili 36 godina,
sagovornik je u pravu.
E,sad,što se tebi odgovor ne dopada,
problem je tvoj.....
Ima rešenje :
ostavi duvan ili koristi kontracepciju....
I nemaš problem.
:think: :roll: :whistling:

Hajde, pojedite me.
1. Nisam pusac, kako ste to zakljucili? :eek:
2. Postavljac teme je krajnje ogranicen, i postovi su smesni. MRZIM ZENE KOJE PUSE!! SEME IM SE ZATRLO...:sad2:
3. I sama sam zrtva pusaca koji me truju dimom, ali ih ja opet ne mrzim. Ne mogu da ih shvatim, ali ih ne mrzim. Ne delim ljude na pusace i nepusace i ako je neko dobar covek i ako imamo dosta tema za razgovor, zabole me uvo da li pusi ili ne. Recicu mu, izvini, ne mogu da pricam sa tobom, mrzim pusace... :dash:
4. Jeko, nema veze sa uzrastom, ali normalan, zreo covek sigurno nece otvoriti ovakve teme. Kako bih bilo da otvorim temu mrzim boraniju i ljude koji je jedu? Ako ne moze da bude sa osobom pusacem, to razumem, ali da mrzi sve zene koje puse to ne razumem. Onda mrzi i svoju majku, tetku, babu ili bilo koga drugog. :think:
 
Zhutozubima je problem nepravilna higijena usta ili konzumiranje instant kafa u granulama i prahu. Obicna crna turska kafa, cigarete i chaj, ne ostavljaju traga ako se zubi redovno i pravilno odrzavaju. To znam iz iskustva. Evo vidi na ovoj slici, nista nije kompjuterski obradjeno osim prekrivanja ochiju: ja sam tada pushila, a momak pored mene je nepushac. On ima zhute ochnjake, a ja ni to. Dakle, decko ne pusi, ali ni ne pere zube kako valja.
Pogledajte prilog 162907
Samo da ti kazem da ni keva ni burazer nisu imali razdeljak na zubima koji su dobili godinam od cigarete..sad ti meni reci da nije od pljuge..od cega je?uopsteno pusaci jedu slatko pa jedno vuce drugo nisu oni jedini primer loseg zadaha i zutih-crnih zuba
Hajde, pojedite me.
1. Nisam pusac, kako ste to zakljucili? :eek:
2. Postavljac teme je krajnje ogranicen, i postovi su smesni. MRZIM ZENE KOJE PUSE!! SEME IM SE ZATRLO...:sad2:
3. I sama sam zrtva pusaca koji me truju dimom, ali ih ja opet ne mrzim. Ne mogu da ih shvatim, ali ih ne mrzim. Ne delim ljude na pusace i nepusace i ako je neko dobar covek i ako imamo dosta tema za razgovor, zabole me uvo da li pusi ili ne. Recicu mu, izvini, ne mogu da pricam sa tobom, mrzim pusace... :dash:
4. Jeko, nema veze sa uzrastom, ali normalan, zreo covek sigurno nece otvoriti ovakve teme. Kako bih bilo da otvorim temu mrzim boraniju i ljude koji je jedu? Ako ne moze da bude sa osobom pusacem, to razumem, ali da mrzi sve zene koje puse to ne razumem. Onda mrzi i svoju majku, tetku, babu ili bilo koga drugog. :think:

Ni ja ih nisam delio dok godinama ne videh njihovu samozivost i dok mi nije pocelo smetati
 
Samo da ti kazem da ni keva ni burazer nisu imali razdeljak na zubima koji su dobili godinam od cigarete..sad ti meni reci da nije od pljuge..od cega je?uopsteno pusaci jedu slatko pa jedno vuce drugo :eek: nisu oni jedini primer loseg zadaha i zutih-crnih zuba

Uopsteno, nepushachi ne jedu slatko? :zcepanje:
Naravno da nisu jedini primeri loseg zadaha. Ima loseg zadaha kod mnogih ljudi. Zato bi trebalo da i pushachi i nepushachi zadrze pristojnu distancu kad komuniciraju sa okolinom tj. da ne duvaju ljudima u facu.

Pogledaj malo shire i pazljivije od svoje porodice. Ja dnevno samo na poslu sretnem bar tridesetoro ljudi (ne racunajuci djake i ljude koje zapazim usput) od kojih su neki pusaci, a neki ne. Na tom uzorku sam primetila da pravilnosti u boji i ocuvanosti zuba nema. Boja zuba zavisi i od vode kojom se peru zubi (zato Somborci imaju mahom svetlije zube od Novosadjana i Beogradjana :lol:), od paste koja se koristi (najbolje su paste sa niskim sadrzajem fluora kad vec ne postoje paste bez njega), od toga koja se vrsta kafe, caja, cigareta i ostalih namirnica unosi oralno (ima i kafa i cajeva i cigareta od kojih zubi zhute u roku od dva tri sata, a ima i nekih cajeva koji ciste zube i kafa koje uopste ne uticu na boju zuba kao sto ima i cigareta od kojih zubi ne mogu pozuteti ako se redovno odrzavaju, ima cak i hrane i zacina od kojih zubi zhute ili ne zhute), od genetskog nasledja, cak i od vrste pljuvacke koja se formira u zavisnosti od toga za sta se usta koriste u toku dana, koliko odredjena osoba prica, a koliko dugo u toku dana tjuti ...

Cigarete imaju druge sastojke koji jesu opasni po zdravlje, ali nemaju veze sa zubima pa cak ni sa rizikom od raka ( to sto se dovode u vezu sa njim je cista kampanja farmaceutske industrije za hemijoterapeutski nacin lecenja). One su najopasnije za onog ko pushi i uopste ne uticu na takozvane pasivne pushace osim u zanemarljivoj meri sa prvim udahnutim dimom u trenutku kad su plutja sterilna (a ona to nikad nisu zbog ostalih gasova koji se udisu). Dim od cigarete utice samo na smanjenje vlaznosti u prostoru i nista vise, kao i najobicnije peglanje peglom bez pare.
 
Poslednja izmena:
Uopsteno, nepushachi ne jedu slatko? :zcepanje:
Naravno da nisu jedini primeri loseg zadaha. Ima loseg zadaha kod mnogih ljudi. Zato bi trebalo da i pushachi i nepushachi zadrze pristojnu distancu kad komuniciraju sa okolinom tj. da ne duvaju ljudima u facu.

Pogledaj malo shire i pazljivije od svoje porodice. Ja dnevno samo na poslu sretnem bar tridesetoro ljudi (ne racunajuci djake i ljude koje zapazim usput) od kojih su neki pusaci, a neki ne. Na tom uzorku sam primetila da pravilnosti u boji i ocuvanosti zuba nema. Boja zuba zavisi i od vode kojom se peru zubi (zato Somborci imaju mahom svetlije zube od Novosadjana i Beogradjana :lol:), od paste koja se koristi (najbolje su paste sa niskim sadrzajem fluora kad vec ne postoje paste bez njega), od toga koja se vrsta kafe, caja, cigareta i ostalih namirnica unosi oralno (ima i kafa i cajeva i cigareta od kojih zubi zhute u roku od dva tri sata, a ima i nekih cajeva koji ciste zube i kafa koje uopste ne uticu na boju zuba kao sto ima i cigareta od kojih zubi ne mogu pozuteti ako se redovno odrzavaju, ima cak i hrane i zacina od kojih zubi zhute ili ne zhute), od genetskog nasledja, cak i od vrste pljuvacke koja se formira u zavisnosti od toga za sta se usta koriste u toku dana, koliko odredjena osoba prica, a koliko dugo u toku dana tjuti ...

Cigarete imaju druge sastojke koji jesu opasni po zdravlje, ali nemaju veze sa zubima pa cak ni sa rizikom od raka ( to sto se dovode u vezu sa njim je cista kampanja farmaceutske industrije za hemijoterapeutski nacin lecenja). One su najopasnije za onog ko pushi i uopste ne uticu na takozvane pasivne pushace osim u zanemarljivoj meri sa prvim udahnutim dimom u trenutku kad su plutja sterilna (a ona to nikad nisu zbog ostalih gasova koji se udisu). Dim od cigarete utice samo na smanjenje vlaznosti u prostoru i nista vise, kao i najobicnije peglanje peglom bez pare.

Je l to znaci da sam bezbedna? :D Dokaze na videlo! :rtfm:
 
Naravno da nisu jedini primeri loseg zadaha. Ima loseg zadaha kod mnogih ljudi. Zato bi trebalo da i pushachi i nepushachi zadrze pristojnu distancu kad komuniciraju sa okolinom tj. da ne duvaju ljudima u facu.

Tako je. Ja uvek polazim od sebe i kapiram da ne bi bilo fino od mene da ljude oko sebe zalivap pivom po glavi. :mrgreen:

Ne mogu se ljubiti sa pusacicom, nikada to nisam mogao (zeludac mi neda).
 
Odmah da ti pojasnim jos 1 fenomen kako se pusaci osecaju nesigurno..a to si i ti sad pokazala kad mislis da te neko ogovara;)dakle ako se nesto uopsteno kaze otvoreno a tacno je..to nije ogovaranje i tracarenje gluvih telefona..jos uvek si bela i zube imas zdrave..u zavisnosti od dnevne kolicine tu negde posle 10e godine ces poceti primecivati razliku.ili ces se po obicaju ubedjivati da nije od pusenja..mislim jasno ti je da pricam istinu jer si videla pusace sa zutim prstima i brkovima..podocnjacima i tamnijom kozom..najbitnije zvonjavim glasom koji se menja:ok:i na kraju slag na tortu kad ovako strastveno pricas o ikoni upaljac..pomisli samo sledeci put kad budes imala ritual oko cigarete koliko ti se sve vrti oko nje..od pomisli..trazenja..gledanja gde su i upaljaca..ako su pri kraju kako ti je frka..u restoranu da ne pricam..zauzetosti ruku s kojim ne znas gde bi da nije njih..i tako 15-20-30x na dan po 5 minuta..tuzno;)
zube odrzavam, a konkretno na poslu ima bar 10 ljudi koji ne puse, i imaju krnjatke po ustima
ako pozutim malo boje mi nece skoditi
pusim 15 godina, tako da ode ti i taj argument
a kako li si ti upucen u celu problematiku, a ne pusis, ne znam
jel ti kad nekog vidis na ulici, ko lose izgleda, odmah kazes "e to mu je od cigara"?
ne sporim da nije lepa navika, i da mogu sad da se vratim ne bih nikad pocela da pusim.
al u trenutnoj situaciji, bolje cigara nego bensedin
ali, slozices se valjda, rec MRZIM je mnogo jaka, i ne treba je uzimati olako
a svi mi imamo i vrline i mane, pa treba krenuti od toga
i da
JA NISAM REKLA DA MENE NEKO OGOVARA (ako vec citiras post, procitaj ga kako treba), VEC DA NE VOLIM LJUDE KOJI OGOVARAJU... PRIMETI RAZLIKU, NISAM NAPISALA MRZIM
NE VOLIM LJUDE KOJI BROJE KALORIJE
ne volim ljude koji me ubedjuju u gluposti
ne volim ljude koji nikad nisu popili casicu alkohola
ne volim ljude koji ne znaju gde je biblioteka
jel da sad krenem da postavljam teme na sve to?
 
Uopsteno, nepushachi ne jedu slatko? :zcepanje:
Naravno da nisu jedini primeri loseg zadaha. Ima loseg zadaha kod mnogih ljudi. Zato bi trebalo da i pushachi i nepushachi zadrze pristojnu distancu kad komuniciraju sa okolinom tj. da ne duvaju ljudima u facu.

Pogledaj malo shire i pazljivije od svoje porodice. Ja dnevno samo na poslu sretnem bar tridesetoro ljudi (ne racunajuci djake i ljude koje zapazim usput) od kojih su neki pusaci, a neki ne. Na tom uzorku sam primetila da pravilnosti u boji i ocuvanosti zuba nema. Boja zuba zavisi i od vode kojom se peru zubi (zato Somborci imaju mahom svetlije zube od Novosadjana i Beogradjana :lol:), od paste koja se koristi (najbolje su paste sa niskim sadrzajem fluora kad vec ne postoje paste bez njega), od toga koja se vrsta kafe, caja, cigareta i ostalih namirnica unosi oralno (ima i kafa i cajeva i cigareta od kojih zubi zhute u roku od dva tri sata, a ima i nekih cajeva koji ciste zube i kafa koje uopste ne uticu na boju zuba kao sto ima i cigareta od kojih zubi ne mogu pozuteti ako se redovno odrzavaju, ima cak i hrane i zacina od kojih zubi zhute ili ne zhute), od genetskog nasledja, cak i od vrste pljuvacke koja se formira u zavisnosti od toga za sta se usta koriste u toku dana, koliko odredjena osoba prica, a koliko dugo u toku dana tjuti ...

Cigarete imaju druge sastojke koji jesu opasni po zdravlje, ali nemaju veze sa zubima pa cak ni sa rizikom od raka ( to sto se dovode u vezu sa njim je cista kampanja farmaceutske industrije za hemijoterapeutski nacin lecenja). One su najopasnije za onog ko pushi i uopste ne uticu na takozvane pasivne pushace osim u zanemarljivoj meri sa prvim udahnutim dimom u trenutku kad su plutja sterilna (a ona to nikad nisu zbog ostalih gasova koji se udisu). Dim od cigarete utice samo na smanjenje vlaznosti u prostoru i nista vise, kao i najobicnije peglanje peglom bez pare.

Nisam nigde nikad bio iskljuciv..uopsteno je dokazana stetnost i vidim licno ko je pusac po ponasanju..boji koze i glasa..zubima..kondiciji itd i sl
 
zube odrzavam, a konkretno na poslu ima bar 10 ljudi koji ne puse, i imaju krnjatke po ustima
ako pozutim malo boje mi nece skoditi
pusim 15 godina, tako da ode ti i taj argument
a kako li si ti upucen u celu problematiku, a ne pusis, ne znam
jel ti kad nekog vidis na ulici, ko lose izgleda, odmah kazes "e to mu je od cigara"?
ne sporim da nije lepa navika, i da mogu sad da se vratim ne bih nikad pocela da pusim.
al u trenutnoj situaciji, bolje cigara nego bensedin
ali, slozices se valjda, rec MRZIM je mnogo jaka, i ne treba je uzimati olako
a svi mi imamo i vrline i mane, pa treba krenuti od toga
i da
JA NISAM REKLA DA MENE NEKO OGOVARA (ako vec citiras post, procitaj ga kako treba), VEC DA NE VOLIM LJUDE KOJI OGOVARAJU... PRIMETI RAZLIKU, NISAM NAPISALA MRZIM
NE VOLIM LJUDE KOJI BROJE KALORIJE
ne volim ljude koji me ubedjuju u gluposti
ne volim ljude koji nikad nisu popili casicu alkohola
ne volim ljude koji ne znaju gde je biblioteka
jel da sad krenem da postavljam teme na sve to?

Ne razumem sta ne volis i kakve to veze ima s bilo cim..o temi pricam..nikad licno se ne pravdam..kao sto vidim debelu osobu mogu reci uopsteno sta je dovelo u to stanje..ako to ne potvrdis da sam u pravu ne nastavljam dalje raspravu
 
I ne treba, mrzi me....
Procitaj lepo svoj post, a pre toga moj koji si citirao, i sve ce ti se samo kasti
A na ovoj temi necu vise da diskutujem ne zbog tebe, vec zato sto sam tek malocas procitala uz koji komentar je postavljena (odnosi se na autora, naravno), i smatram da takva osoba ne zavredjuje moju paznju ni vreme, te mu ja sigurno necu drzati temu "live"
 

Back
Top