devojke sa cigarom

s vremena na vreme zapalim, ali u suštini ne podnosim ni cigarete ni pušače baš najbolje, tako da izbegavam i jedno i drugo.
ne svidja mi se baš kako devojka koja puši izgleda. i promene na koži tipa da im požuti od nikotina, e to mi je skroz odvratno.
kao i zadah. ako ima nešto odvratnije od toga, ne znam.
 
uvek su mi sumnjiviji oni/one koji su prefini, u zdrav život fazonu, str8, mirni, uzorni...

a što se tiče pišačica svakako ej plus jer 1)upućuje na opušteniju imkvačitetniju ličnost, 2) uvek mogu da se grebem za pljuge
 
E ljudi ako se ne pali 3 kutije na dan i ako se peru zubi nema ono ni zadaha, ni smrada, ni "žute kože" ni žutih noktiju i sl. :lol: samo malo higijene. Valjda ako kad propušite moraćete i te navike da menjate :mrgreen:
 
A ne može čovek da se ne zapita... Recimo, imati "stav" o kompletnoj grupi žena, a muško si..... Recimo ove što, o sramote i gadosti, piju pivo iz flaše (da mnogi musavi dečaci zaista imaju stav o izvesnim "devojkama koje piju pivo iz flaše" :D kao, okej je da pije pivo, al da ga pije 10 puta manje nego on, i da obavezno traži čašu, najbolje sa slamčicom. I to pink slamčicom), elem, da se vratim... ove što je l te puše (možda ću preterati ako kažem 50% ali blizu tog procenta svakako jeste.....
I sad kao njemu se "gade" onako sve devojke koje puše, što će reći da, statistički, on je možda imao jednu devojku, odnosno poljubio je, odnosno upoznao je, odnosno pipnuo je, tj. družio se sa njom više od 5 minuta..... pa je onda naišao na onu koja puši pa mu se sve to zgadilo za ceo život :sad2: dakle, statistički, i po verovatnoći, najverovatnije je do sada imao jednu ili nijednu devojku u životu. Zato i napisah ono prvo. Ja verujem da nije imao nijednu.

Muškarac koji je bio sa ženom, i žena koja je bila sa muškarcem, kakvim god! nikada neće otvarati teme o "grupama žena/muškaraca koji im se gade", a da su ozbiljni.

Navodno je suzio sam sebi izbor na bar 50% žena, da ne govorimo kako mu se gade ove što se slučajno mnogo znoje pa im ne pomažu nikakvi stikovi, antiperspiranti i ostala gowna, ili kako mu se gade ove koje se ne depiliraju, pa sad ima moćan, strašan stav o tome. Jer, ako ništa drugo, u ovom trenutku nema bojazni da će u neku od tih grupa i podgrupa upasti kakva jadnica koja mu se sviđa. Niti se njemu trenutno sviđa koja, niti se on nekoj sviđa, pa da ga juri i bar malo skrene pažnju na svoju ličnost, a ne izgled, oblačenje ili navike.
I sad ja sam, recimo, slobodan muškić, i idem gradom i šmekam cure, i vidim neku sa pljugom koja je jedina bila ljubazna prema meni u pošti nedavno i smeši mi se, ali ja sam baja :lol: i neću da je startujem jer naglo odlučih da mi se ona gadi zbog cigarete međ prstima, na ulici. Jao, kakav greh, avaj!

Takve baje ne postoje, momče mlado, i nijedan muškarac vredan pažnje, koji bi mogao da zavede bar poneku curu, ne bi ovako nešto mogao da napiše, kao ti u uvodnom postu. Ajrestmajkejs.
 
Која блесава тема. :zcepanje:

То као кад бих ја отишла на пдф Мушкарци и поставила тему о томе како ми се гаде мушкарци са лошим задахом, што од покварених зуба, што од пљескавица са луком и пива......или као кад усамљени паћеници дају оглас, а себе описују као мушкарце који не пију, не пуше, не коцкају се,.............. једном речју - идеалан мушкарац, а оно одеш да га упознаш, кад оно неки уврнути паћеник, муцавац, пун тикова. :mrgreen:

П.С. Батице постави ти тему о нечему шта волиш код жена, можда нешто и бИдне....
 
procitajte ovo.

Novorođenčad se u takvih žena rađa u prosjeku s 200 grama manjom težinom, slabijim imunim sustavom, te kako kasniji testovi inteligencije pokazuju, sa, u prosjeku 5% manjim IQ od djece nepušača. smrtnost i rizik od preranog poroda također su znatno povećani. Buduće majke, da li je cigareta vrijedna toga?

MRZIM ZENE KOJE PUSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Која гомила глупости и неистина! Мој син је рођен са 4 кг и то дан два након рока, а био је здрава и напредна беба, која је добијала одличне оцене од педијатара, који се први пут разболео тек кад је пошао у школу (у контакту са децом непушача :mrgreen:).
 
Која блесава тема. :zcepanje:

То као кад бих ја отишла на пдф Мушкарци и поставила тему о томе како ми се гаде мушкарци са лошим задахом, што од покварених зуба, што од пљескавица са луком и пива......или као кад усамљени паћеници дају оглас, а себе описују као мушкарце који не пију, не пуше, не коцкају се,.............. једном речју - идеалан мушкарац, а оно одеш да га упознаш, кад оно неки уврнути паћеник, муцавац, пун тикова. :mrgreen:

П.С. Батице постави ти тему о нечему шта волиш код жена, можда нешто и бИдне....

Pa zar ti se ne gade?...
 
Pa zar ti se ne gade?...

Гади ми се много што шта, али ми не пада на памет да отварам тему из те визуре.

Једна моја пријатељица ми је испричала како је одабрала дечка, садашњег мужа, између два кандидата. Један је био изузетно леп, плаве очи, црна коса, згодан, али имао је неки непријатан мирис коже и одеће, а други није био тако леп, али као спортиста, био је навикнут на беспрекорну хигијену, туширао се понекад и два три пута на дан, а одећа, односно један жути џемпер који је најчешће носио, био је увек чист и мирисан... И изабрала је овог другог и дан данас је с њим у браку. Btw тај њен муж има једну "ману" - пуши. :)
 
Poslednja izmena:
Misliš kako želiš da piše :)

То као кад бих ја отишла на пдф Мушкарци и поставила тему о томе како ми се гаде мушкарци са лошим задахом, што од покварених зуба, што од пљескавица са луком и пива......

Bolje od ovoga ti nacrtati ne mogu.
 
Гади ми се много што шта, али ми не пада на памет да отварам тему из те визуре.

A šta je loše u tome što bi neko da otvori takvu temu?... Čoveku se to gadi...

Једна моја пријатељица ми је испричала како је одабрала дечка, садашњег мужа, између два кандидата. Један је био изузетно леп, плаве очи, црна коса, згодан, али имао је неки непријатан мирис коже и одеће, а други није био тако леп, али као спортиста, био је навикнут на беспрекорну хигијену, туширао се понекад и два три пута на дан, а одећа, односно један жути џемпер који је најчешће носио, био је увек чист и мирисан... И изабрала је овог другог и дан данас је с њим у браку. Btw тај њен муж има једну "ману" - пуши. :)

Pre svega, čisto sumnjam da je samo na osnovu fizikalija izabrala muža... :mrgreen:
 
Verovatno je htela da kaže da joj se gadi njihov zadah, ali ne i oni. Mnogo je glupo pisati tako o ljudima, svima nama smrdi ponekad iz usta. Mudroseru.

Хтела сам да кажем да непријатни мириси могу бити итекакав одбијајући фактор, само што су ти непријатни мириси који неком сметају различити од човека до човека. Мени рецимо сметају мириси пива и већине жестоких пића, сем водке и мартинија. Смета ми мирис ознојаног неистушираног тела, у мени изазива гађење мирис покварених зуба (посебно од гангрене), мирис ћевапа са луком, мирис нечије устајале гардеробе....
 
Хтела сам да кажем да непријатни мириси могу бити итекакав одбијајући фактор, само што су ти непријатни мириси који неком сметају различити од човека до човека. Мени рецимо сметају мириси пива и већине жестоких пића, сем водке и мартинија. Смета ми мирис ознојаног неистушираног тела, у мени изазива гађење мирис покварених зуба (посебно од гангрене), мирис ћевапа са луком, мирис нечије устајале гардеробе....

Ih, bre, za nekoga ko ne bi nikada otvorio takvu temu imaš i te kako dosta reći na nju... :mrgreen:
 

Back
Top