devojke sa cigarom

Мушкарци који би волели да жене обрате пажњу на њих отварају теме типа:,,Мрзим жене које пуше'', ,,Девојке са цигаром'', ,,Девојке са вештачким __________(дописати)'' и слично.
И то, наравно, на Женама. :rtfm:

Иначе, не знам откуд неком идеја да ће се за њега лепити баш пушачице. :dontunderstand:
На правог бају лепе се разне рибе, прави баја може да бира, и не мора да отвара теме о пушачицама и антипушачицама... :mrgreen:
 
Kada sam bila mala bile su ceste reklame na tv-u za neke tanke cigarete, zaboravih ime firme...elem, u pedagoske svrhe tata mi je stalno ponavljao - vidis li da nigde nije prikazana zena koja ih pusi...
i stvarno nije bila, reklame su bile pune lepih zena bez cigarete u svojoj blizini...to sam upamtila jer je zbilja bilo nelogicno reklamirati nesto a nemas tu stvar nigde oko sebe...

Imam jednu prijateljicu istoricarku..zena 75 god sad zagrizena sportom..pusila je ranije i sad joj krivo samo sto ima puno bora i smezuranu kozu oko usana..luda je:lol:
 
to su onda neke klinke?
ja sa 32 godine sigurno ne pusim zbog fensi utisaka:lol:
... a jel? ne cini se tako u tvojim postovima

Ne mislim tako..cak su bas sexi:lol:
daaaa..pushac sam:)
Pusenje nije zdravo:)
Svaka zena pusac vodi racuna o tome da koristi zvake i parfeme, ali naravno da oni koji razmisljaju kao ti ne treba nikada da se mesaju s pusacima:)
girls-smoking.jpg
20060427124537.jpg
girl-smoking.jpg
tumblr_lbvgzdOQPM1qzl614o1_500.jpg
sexy-red-dress-cigarette.jpg
20080703221110.jpg
 
Мушкарци који би волели да жене обрате пажњу на њих отварају теме типа:,,Мрзим жене које пуше'', ,,Девојке са цигаром'', ,,Девојке са вештачким __________(дописати)'' и слично.
И то, наравно, на Женама. :rtfm:

Иначе, не знам откуд неком идеја да ће се за њега лепити баш пушачице. :dontunderstand:
На правог бају лепе се разне рибе, прави баја може да бира, и не мора да отвара теме о пушачицама и антипушачицама... :mrgreen:

e bole me bas ku*** dal ce da obracaju paznju na mene ili ne. Samo kazem da mi je muka od njih odvratne su dodje mi da peglam po ribama.
 
meni uopste nije grozno kad vidim zenu sa cigaretom(u vizuelnom smislu ) i oko nje dim ,jedino mi je smesno kad vidim da nekoj bas ne stoji ta cigareta ..u svakom slucaju zalosno je videti nekog smokera kad krizira ... to je bas zalosno ,poraz totalni, klasicna droga ...
 
Pa pocinje se zbog fensi utiska a posle postanes zavisna ( sto je sad kod tebe slucaj )

Tako je...krenu kao klinke u srednjoj i to je tada nesto novo i zanimljivo sve do pocetka dvadesetih a onda bi prestale ali ne mogu da odustanu pa krene prica
o pravu da se radi sta se zeli i zenstvenom, sexy izgledu...garantujem zivotom da iste pitas da li bi volele sutra deca da im propuse 100% njih bi kazalo iskreno da
ne bi volele takav rasplet...znaci nastavljaju zato sto ne mogu da prestanu a ne zato sto je tako lepo i sexy pusiti...
 
Tako je...krenu kao klinke u srednjoj i to je tada nesto novo i zanimljivo sve do pocetka dvadesetih a onda bi prestale ali ne mogu da odustanu pa krene prica
o pravu da se radi sta se zeli i zenstvenom, sexy izgledu...garantujem zivotom da iste pitas da li bi volele sutra deca da im propuse 100% njih bi kazalo iskreno da
ne bi volele takav rasplet...znaci nastavljaju zato sto ne mogu da prestanu a ne zato sto je tako lepo i sexy pusiti...

A slicna prica je i sa muskima. Poscnu u srednjoj..mada danas to vec krece u osnovnoj....da bi bili face i to je to.
 

Back
Top