Recimo situacija je sledeca!

Wester23

Zainteresovan član
Poruka
113
Ti si riba,setas gradom u nadi da ces pronaci neki
izvor zabave...malo ti je dosadno,razgledas izloge,
decko te smara i stalno je sa ortacima u nekoj steti...
Uzasno ti je dosadno...
Prilazi ti tip:gradja ok,lice ok,neodoljivi smesak i pogled koji sve sa tebe kida..
Prilazi ti nonsalantno i kaze:Hajdemo kod mene da vodimo ljubav!i pritom se smeska zagonetno!
Sta bi uradila...?
(pitanje je za devojke)
 
meni se to jednom otprilike u grubim crtama desilo. poshto se ja ionakos amo hvalim
pa nisam, on je prodavao lakove za nokte.
trebalo je iskoristiti trenutak jer ako ga ispustish i ako se natezes, nista od akcije, nego samo - hocu ili necu i cao.. i nisam nego sam se natezala i otishla sam...
posle sam prolazila tuda i nije ga vishe bilo
ma bila sam ochajna i cudno sto mi se to desilo posle nisam imala takve ponude ali ova je bila OK, nije "jeftina" nego nekako direktna ali tada mi je delovalo ok
ali bash ko na filmu kisha i ja idem i eto
mislim da je bio iz valjeva ili uzhica..sigurno uzhice
to je bilo pre jedno 2 godine
 
Ok iskreno...samo se nadam da ce se jos devojaka javiti...u principu da bi nekog upoznao potrebno je jako malo vremena...
kasnije dolaze oni glupi detalji...pa ni nase ime nije sustinski bitno...koga to zanima
oci nekad govore mnogo vise od glupih i dosadnih reci
treba samo to procitati...
 
ima logike u tome sto govoris milose, ali kako da odes s nekim kog prvi put vidis...dobro ti kazu devojke gore, odakle znas da nije neki manijak ili da nije bolesan. to oci ne govore mnogo jasno na prvi pogled!! ideja je u nacelu sexi, ali.... hello??
 
Toplicic Milos:
Ti si riba,setas gradom u nadi da ces pronaci neki
izvor zabave...malo ti je dosadno,razgledas izloge,
decko te smara i stalno je sa ortacima u nekoj steti...
Uzasno ti je dosadno...
Prilazi ti tip:gradja ok,lice ok,neodoljivi smesak i pogled koji sve sa tebe kida..
Prilazi ti nonsalantno i kaze:Hajdemo kod mene da vodimo ljubav!i pritom se smeska zagonetno!
Sta bi uradila...?
(pitanje je za devojke)

Si, cile, si! :P :P :P I verovatno bi se onesvestila od uzbuđenja... :twisted:
 

Back
Top