M O S T SLOBODE

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
Ukoliko prošetate do Mosta Slobode videćete da su oba pilona podignuta i da uskoro treba da počne premošćavanje reke.

Kada MOST bude gotov posle gotovo 5 godina od rušenja bilo bi lepo da ga otvori NEKO i uz NEKI prigodan koncert.
Jednom je bila ideja da se dovedu svi bendovi i pevači koji imaju pesmu posvećenu mostu...

KO OTVARA MOST ?
KAKAV KONCERT BI VOLELI ?
 
storm cloud:
Balasevic nam ne gine. :D

Dobro ja sam tu subjektivan.
Na njegov koncert sam išao u Beograd, Zrenjanin, Zagreb i sada 16.12.2004. idem u Split.

Dobro on bi mogao da svira.
Ima i pesmu...
"nije to bio neki most, od onih napravljenih da bi se u njih gledalo...ah nee bio je jedan od onih napravljenih da bi se sa njih gledalo...i ponekad ga je ona prelazila svojim kadetskim korakom..."
 
Naravno da ne idem zbog Đoleta, idem zbog zezanja i koncerta. Na temi IZLASCI U NS sam napiso i gde i kada je koncert u Novom Sadu.

Ali pazi u Splitu će biti extra. kao i prošle godine u zagrebu pred novu godinu.
A posle božića će koncerti biti u Beogradu. 8)
 
DOKONI UM:
Naravno da ne idem zbog Đoleta, idem zbog zezanja i koncerta. Na temi IZLASCI U NS sam napiso i gde i kada je koncert u Novom Sadu.

Ali pazi u Splitu će biti extra. kao i prošle godine u zagrebu pred novu godinu.
A posle božića će koncerti biti u Beogradu. 8)

nadam se da mozemo ocekivati raport iz splita... sto se mene tice, na koncert "kralja patetike i kvazietno kica" ne moras previse da se osvrces :wink:
 
DOKONI UM:
Ukoliko prošetate do Mosta Slobode videćete da su oba pilona podignuta i da uskoro treba da počne premošćavanje reke.

Kada MOST bude gotov posle gotovo 5 godina od rušenja bilo bi lepo da ga otvori NEKO i uz NEKI prigodan koncert.
Jednom je bila ideja da se dovedu svi bendovi i pevači koji imaju pesmu posvećenu mostu...

KO OTVARA MOST ?
KAKAV KONCERT BI VOLELI ?
Kako nam je poznato ko je gradonacelnik pp da ce nam otvaranje mosta biti nesto poput exita koji je najavljen pre par meseci na jednom od foruma na jednom od sajtova na internetu

Aleksandra Kolar Gojkovic - 11. oktobar 2004 u 09.20 (*.metrohive.net)
Bice EXIT!!!

U dvoristu saborne crkve u NSu!
1. dan
-Vukovi sa Manjace
-DJ rodoljub
-ruski vojni orkestar
-Hor kozaka
-Bora Corba

2. dan
-Matija Beckovic besjedi mudro na razne teme (spoken word)
-Krajisnici, gde cemo na chill out (DJ Ognjiste + MC Nacional)
-Mindjusari (reunion gig)
-Saht
-Radio svetigora presents: Svetosavlje all-stars

3. dan
-Den Haags (Ramones covers sa Haskom tematikom)
-Amajlija
-Isidora Bjelica gostuje na bini
-Braca Bajic

*Srpski heroj stage
*Blast from the past stage
*Traditional Values stage
*No Future stage
 
underwater:
DOKONI UM:
Naravno da ne idem zbog Đoleta, idem zbog zezanja i koncerta. Na temi IZLASCI U NS sam napiso i gde i kada je koncert u Novom Sadu.

Ali pazi u Splitu će biti extra. kao i prošle godine u zagrebu pred novu godinu.
A posle božića će koncerti biti u Beogradu. 8)

nadam se da mozemo ocekivati raport iz splita... sto se mene tice, na koncert "kralja patetike i kvazietno kica" ne moras previse da se osvrces :wink:

I ja se nadam.
Čiča dražu nisam (još uvek :lol: ) istetovirao a nadam se da su ideje nacionalizma+šovinizma za nama.
 
. . .:
Aleksandra Kolar Gojkovic - 11. oktobar 2004 u 09.20 (*.metrohive.net)
Bice EXIT!!!

U dvoristu saborne crkve u NSu!
1. dan
-Vukovi sa Manjace
-DJ rodoljub
-ruski vojni orkestar
-Hor kozaka
-Bora Corba

2. dan
-Matija Beckovic besjedi mudro na razne teme (spoken word)
-Krajisnici, gde cemo na chill out (DJ Ognjiste + MC Nacional)
-Mindjusari (reunion gig)
-Saht
-Radio svetigora presents: Svetosavlje all-stars

3. dan
-Den Haags (Ramones covers sa Haskom tematikom)
-Amajlija
-Isidora Bjelica gostuje na bini
-Braca Bajic

*Srpski heroj stage
*Blast from the past stage
*Traditional Values stage
*No Future stage

Zbog Corbe bih isla i na takav Exit. Na ovakav kakav je bio do sad ne bih vala bas nikada!
 
DOKONI UM:
krvolok:
A onda idu koncerti u Kninu, Gospiću, Kupresu i u Prištini koje takođe, NIKAKO ne treba propustiti !!!

Ne otkrivaj nam položaje svoga porekla.
I pazi da se ne oklizneš, kreću mrazevi...skela zna da bude pod mrazom zidarčino 8)

Ovo kao da pricas iz sopstvenog iskustva...
bas mi je drago sto si spretan sa rukama, ja sam od onih devojaka koje to umeju da cene
 
Zasto NEKO i NEKI moraju da se promovisu prilikom otvaranja mosta koji gradimo svi mi?! Ne znam za vas al ja se grozim recenice iz vesti i dnevnika: ... i tom prilikom je odrzan prigodan kulturno-umetnicki program." Nisam zlonameran ali svedoci smo da NEMAMO POJMA kada su svecana otvaranja i proslave u pitanju. Tj. mozda imamo ali se takvi ljudi ne pitaju. Sad se secam proslave 200 godina srpskog ustanka - bilo je mucno gledati, otvaranje vaterpolo kupa kad je renoviran taj bazen u Beogradu - sve nesto nedefinisano i bez smisla. Mogli bi ponesto i da naucimo iz sveta recimo sa otvaranja olimpijade i sl. Za mene bi bilo najpametnije pustiti puno dece preko mosta uz neku kulturnu i ne napadnu muziku u pozadini. Time bi pokazali da smo za buducnost i normalne odnose sa svetom a i izgledalo bi civilizovano kao sto je i Novi Sad. U protivnom garantujem da cemo imati:" ... pre # godina zlocinacka NATO avijacija, krvavih ruku i ociju srusila je nas most..." Zar to ponovo zelite da slusate? Uz duzno postovanje prema zrtvama bombardovanja.
 
etotako:
DOKONI UM:
krvolok:
A onda idu koncerti u Kninu, Gospiću, Kupresu i u Prištini koje takođe, NIKAKO ne treba propustiti !!!

Ne otkrivaj nam položaje svoga porekla.
I pazi da se ne oklizneš, kreću mrazevi...skela zna da bude pod mrazom zidarčino 8)

Ovo kao da pricas iz sopstvenog iskustva...
bas mi je drago sto si spretan sa rukama, ja sam od onih devojaka koje to umeju da cene

I ja sam od onih koji cene devojke koje umeju da kažu šta vole (to bi otprilike moglo d ase kaže i da si spretna sa jezikom,ali o tome nekom drugom prilikom :wink: )
 
DOKONI UM:
I ja sam od onih koji cene devojke koje umeju da kažu šta vole (to bi otprilike moglo d ase kaže i da si spretna sa jezikom,ali o tome nekom drugom prilikom :wink: )

iijuuu, koliko različitih emocija u samo jednom postu i sa tako malo reči...
Vidim da si i ti spretan sa jezikom...
1syellow1.gif
 
DOKONI UM:
Pa i ta ideja o deci koja će prva preći most je odlična...nisam potencirao da bilo ko LIČNO treba da otvara most.
Ova ideja je odlična.

Znam da nisi potencirao ali ce neko toliko skrenuti paznju na sebe prilikom otvaranja da ce se zaboraviti sustina tog dogadjaja. A sta kazes za ideju? :wink: I to sto sam Vrbasanin ne znaci da ne volim i ne POSTUJEM (sto je vaznije) Novi Sad. :D Pitanje za Dokonog: Zasto pita ljude za misljenje? Moze li nekako da utice da to ispadne kako treba?
 
Voleo bih da mogu. :idea:
Ali nažalost nisam u gradskim strukturama.
Mada imam neke prijatelje tamo...negde...na tim kao bitnim mestima :idea:
Ali ukoliko ovde bude konstruktivnih predloga (ali zaista konstruktivnih) možemo poslati link novoj gradonačelnici pa neka razmatra predloge.
Mislim da bi bila neviđena glupost da most otvara ona presecanjem crvene trake a da za to vreme na bini nastupa KUD sa spletom narodnih igara iz vojvodine a da se na štrandu peče vo na ražnju i deli MB pivo :twisted:
 

Back
Top