Seksualne poze

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako smem i ja da kazem :lol: ..Ima,ima.. bliskosti otpozadi ,moja omiljena poza...Jednom rukom je vuces za kosu prema sebi,grizes vrat i usi,trpas joj jezik gde stignes...drugom rukom milujes grudi,stomak,klisu,butine...Otpozadi "trpas" ko da ti je "zadnji" put (ne daj Boze) :lol:,i povremeno nalegnes preko nje da oseti tvoje vrelo telo na ledjima...Nema "kontakta" aaa.. :wink: ???..E sad za to treba "birati" samo "jeguljaste" partnerke; ja bar samo takve volim... :D
 
bane42:
Ako smem i ja da kazem :lol: ..Ima,ima.. bliskosti otpozadi ,moja omiljena poza...Jednom rukom je vuces za kosu prema sebi,grizes vrat i usi,trpas joj jezik gde stignes...drugom rukom milujes grudi,stomak,klisu,butine...Otpozadi "trpas" ko da ti je "zadnji" put (ne daj Boze) :lol:,i povremeno nalegnes preko nje da oseti tvoje vrelo telo na ledjima...Nema "kontakta" aaa.. :wink: ???..E sad za to treba "birati" samo "jeguljaste" partnerke; ja bar samo takve volim... :D
To sam vucenjem za kosu se podrazumeva, kao i ostalo sto si napisao...Ma moze na tu temu mnoooogo da se piskara..;)

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA
 
chokolada:
Buntovnik_Bez_Razloga:
To je kada Tarzan skoci,u "lasta" stilu,sa drveta pravo na svoju dragu,koja ga spremno ceka...
I raznese je... :shock:
Mislim...valjda je to to :?
Yebote to je bolno za oboje! :shock: :lol:

Bolno je do yaya :lol:
Zato Tarzan ima snazan urlik!!!
Postoji i varijacija,tj. Trazan poza 2:
Dok se Tarzan,prebacuje sa lijane na lijanu,ona se cvrsto privije uz njega i radi mu nesto cudno... :roll:
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Bolno je do yaya :lol:
Zato Tarzan ima snazan urlik!!!
Postoji i varijacija,tj. Trazan poza 2:
Dok se Tarzan,prebacuje sa lijane na lijanu,ona se cvrsto privije uz njega i radi mu nesto cudno... :roll:
Ma odustacu ja od tih Tarzanskih poza, mnogo sam ja smotana za to. A i zivi mi se, a bog zna da li bih prezivela kada bi lastom skocio na mene! :roll: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top