Punkerski Koncerti

  • Začetnik teme Milan-PUNK-Becej
  • Datum pokretanja
M

Milan-PUNK-Becej

Gost
Da li je neko od vas bio mozda u Beceju,na Mikrofoniji?

Ko nije upucen;u jednom danu su svirali>
DIREKTORI,HLADNO PIVO,BUKOVSKI,69,YOBO,OVERDRIVE,PAPRIKE,IMPURITA,STARK RISE,LOS PROPELLEROS,...mislim u sustini nije bilo samo punka,vec i HC,....

U sustini sledece godine,za neupucene,MIKROFONIJA,ce trajati 3 dana...a bice pozvani(nadam se i odazvani).>
DIREKTORI,RITAM NEREDA,EYESBURN,HLADNO PIVO,KUD IDIJOTI,KBO!,OVERDRIVE,ATHEIST RAP(ako se sklope),GOBLINI(imaju zelju da i dalje sviraju),LUDE KRAVE,SIX-PACK(valjda)....u sustini STRAVA....
Zar ne vredi doci?!?!?!?!?
 
Milan-PUNK-Becej:
Da li je neko od vas bio mozda u Beceju,na Mikrofoniji?

Ko nije upucen;u jednom danu su svirali>
DIREKTORI,HLADNO PIVO,BUKOVSKI,69,YOBO,OVERDRIVE,PAPRIKE,IMPURITA,STARK RISE,LOS PROPELLEROS,...mislim u sustini nije bilo samo punka,vec i HC,....

U sustini sledece godine,za neupucene,MIKROFONIJA,ce trajati 3 dana...a bice pozvani(nadam se i odazvani).>
DIREKTORI,RITAM NEREDA,EYESBURN,HLADNO PIVO,KUD IDIJOTI,KBO!,OVERDRIVE,ATHEIST RAP(ako se sklope),GOBLINI(imaju zelju da i dalje sviraju),LUDE KRAVE,SIX-PACK(valjda)....u sustini STRAVA....
Zar ne vredi doci?!?!?!?!?
E,da sam bila tu...Probacu da dodjem sledece godine,bas mi zvuci super...ma dosla bih sam da cujem Ritam nereda!A volela bih da cujem i Atheist rap,jer kad sam cula da imaju album koji se zove "Ja Eventualno Bih Ako Njega Eliminisete" bukvalno sam pala sa stolice od smaha... :lol: Kakvi likovi!Bas bih volela da cujem nesto od njih.
 
Courtney:
E,da sam bila tu...Probacu da dodjem sledece godine,bas mi zvuci super...ma dosla bih sam da cujem Ritam nereda!A volela bih da cujem i Atheist rap,jer kad sam cula da imaju album koji se zove "Ja Eventualno Bih Ako Njega Eliminisete" bukvalno sam pala sa stolice od smaha... :lol: Kakvi likovi!Bas bih volela da cujem nesto od njih.

Nemoj da pricas da ne znas za ATHEISTE.!!!!Sve albume uzmi da preslusas i neces verovati kako su dobri!!!
 
yugoslav:
Courtney:
E,da sam bila tu...Probacu da dodjem sledece godine,bas mi zvuci super...ma dosla bih sam da cujem Ritam nereda!A volela bih da cujem i Atheist rap,jer kad sam cula da imaju album koji se zove "Ja Eventualno Bih Ako Njega Eliminisete" bukvalno sam pala sa stolice od smaha... :lol: Kakvi likovi!Bas bih volela da cujem nesto od njih.

Nemoj da pricas da ne znas za ATHEISTE.!!!!Sve albume uzmi da preslusas i neces verovati kako su dobri!!!
Stvarno?!Zahvaljujem,pokusacu da nadjem nesto cim dodjem...
 
difrent from others...:
uuuuu covece od kad je ova tema!sta je bilo PUNK'S ARE DEAD???
Pank nije mrtav. Samo zvuci ko da jeste.
Shto se tice pankerskih koncerta nadam se da ce doci uskoro neka grupa ponovo jer kako
koja dodje ja ne odem jer nemam para. Za sledecu svirku cu da skupim. Volo bi da dodju Circle Jerks
Mister give me the key
point me to the stairs
I don't know what waits for me in
room 13

Oni su carevi.
 
a ja sam se kasno setio za orgazam.hteo sam da idem...jesi li bio na prljavim dripcima?kazu da je bilo strava...
kad smo vec na ovoj temi,daj znas kad ima neki punk cert u bg?

sto se tice GBH napolju je bilo vise skenjara nego pankosa!bili su tamo svi "poznati"skinsi.iz zrenjanina iz rume ocekivao sam neki veci fighting ali nije bilo nicega:(
 
Akademija, cetvrtak 29. mart
Veliki klub Sviraju:
The Schtrebers
Downer
Straight Mickey and The Boyz
Cena karte 150 dinara

...........................................
8.april - Dom omladine
Štrajkacki odbor
Vratar Brka i drugari
Pogon bgd

.......................................

uzeto sa ispred-dragsotra .com

inace koliko sam video ima dosta svirki po ns ... a bg ...malo nesto...
 
d02k.jpg
 

Back
Top