drugarica - izdajica ?

n_i_c_k_y

Obećava
Poruka
54
dakle, imam decka 9 meseci, volim ga, verujem mu... ali... tu se javlja moja dugogodisnja drugarica, koja njega zna samo kao mog decka ( ne znaju se od pre ), koja stupa u akciju sledecim postupcima:uvek pita za njega, zove nas da idemo kod nje zajedno,a kad odem sama pita sto nije dosao,pa "pozdravi mi ga",veceras kad nas je videla zajedno "ha,mogao si da izadjes sa njom,a ne mozes da dodjes kod mene danas"... to je ono sto me je dokrajcilo,a bilo je jos slicnih izjava. "jaoj,kako ga volim kad je pijan" njemu verujem 100%(mada znam da ovo lici da ne bi trebala),ali sad sam u nedoumici po pitanju nje. da nagovestim da nije bila sa muskarcem oko godinu dana i da "krizira". sta ciniti: iskulirati,trpeti,reci joj na lep nacin,reci joj uz prebacivanje...? hvala svima!
 
n_i_c_k_y:
ljudi, njemu verujem , dokazao mi je i pokazao da me voli, uostalom da hoce nju malu i debelu, bio bi sa njom. ne kazem da sam ja ne znam kakva riba, ali... dakle, ona je problem!

pusti ti to verovanje, uvek imaj malo(zrnce ne moze da skodi) sumnje u sve, bice ti lakse ako se ispalis :wink:

a sto se tice drugarice (debele) nemoj da se opustas to sto je debela i mala ne znaci da ne zna sta radi!

te su najgore :twisted:
 
n_i_c_k_y:
dakle, imam decka 9 meseci, volim ga, verujem mu... ali... tu se javlja moja dugogodisnja drugarica, koja njega zna samo kao mog decka ( ne znaju se od pre ), koja stupa u akciju sledecim postupcima:uvek pita za njega, zove nas da idemo kod nje zajedno,a kad odem sama pita sto nije dosao,pa "pozdravi mi ga",veceras kad nas je videla zajedno "ha,mogao si da izadjes sa njom,a ne mozes da dodjes kod mene danas"... to je ono sto me je dokrajcilo,a bilo je jos slicnih izjava. "jaoj,kako ga volim kad je pijan" njemu verujem 100%(mada znam da ovo lici da ne bi trebala),ali sad sam u nedoumici po pitanju nje. da nagovestim da nije bila sa muskarcem oko godinu dana i da "krizira". sta ciniti: iskulirati,trpeti,reci joj na lep nacin,reci joj uz prebacivanje...? hvala svima!

Vrati je gde joj je mesto...Postavi jasno granice šta sme, a šta ne sme. :x
 
Meni se cini da vi niste bas dobre drugarice...


Ako ste tinejdzeri,onda nemoj toliko da se nerviras.Oni tinejdzeri koji "kriziraju" se cesto ponasaju na taj nacin.pokusaj drugarici da na suptilan nacin stavis do znanja da ti to smeta.A ako ona nastavi da se tako dalje ponasa,onda joj to sve reci na direktan nacin.

A ako niste tinejdzeri, onda i ti,i drugarica i decko da odete na humanitarni rad u Afriku.
 
kami83:
Meni se cini da vi niste bas dobre drugarice...


Ako ste tinejdzeri,onda nemoj toliko da se nerviras.Oni tinejdzeri koji "kriziraju" se cesto ponasaju na taj nacin.pokusaj drugarici da na suptilan nacin stavis do znanja da ti to smeta.A ako ona nastavi da se tako dalje ponasa,onda joj to sve reci na direktan nacin.

A ako niste tinejdzeri, onda i ti,i drugarica i decko da odete na humanitarni rad u Afriku.
E sad si ti bas pomogla devojci izjavom da treba da idu u Afriku na humanitarni rad, aj' plati meni avion ja cu rado da odem malo do Afrike da se suncam. Mnogo bi bilo bolje da si napisala neki odgovor koji moze biti od koristi, ili jednostavno zaobidji temu, poz
 
Takve zene su jako opasne,znam to iz iskustva.Imala sam drugaricu poput tvoje,sa kojom sam odrasla ,ali ona je iz cistog hira meni otela decka.Verovatno je htela da se dokaze ili sta vec.Ali to joj nije bilo dovoljno pa je pokusala i drugi put.Srecom drugi put nije uspela,ali od tada se vise ne druzimo,jos je se ona naljutila na mene.Moj ti je savet da je udaljis od sebe,za tvoje dobro.
 
n_i_c_k_y:
dakle, imam decka 9 meseci, volim ga, verujem mu... ali... tu se javlja moja dugogodisnja drugarica, koja njega zna samo kao mog decka ( ne znaju se od pre ), koja stupa u akciju sledecim postupcima:uvek pita za njega, zove nas da idemo kod nje zajedno,a kad odem sama pita sto nije dosao,pa "pozdravi mi ga",veceras kad nas je videla zajedno "ha,mogao si da izadjes sa njom,a ne mozes da dodjes kod mene danas"... to je ono sto me je dokrajcilo,a bilo je jos slicnih izjava. "jaoj,kako ga volim kad je pijan" njemu verujem 100%(mada znam da ovo lici da ne bi trebala),ali sad sam u nedoumici po pitanju nje. da nagovestim da nije bila sa muskarcem oko godinu dana i da "krizira". sta ciniti: iskulirati,trpeti,reci joj na lep nacin,reci joj uz prebacivanje...? hvala svima!

Opusti se oni se već krešu,samo im neprijatno da te obaveste.
 
0077:
chokolada:
0077:
Kaži joj čokoladice,neće da veruje da znam...obijasni joj :lol:
Cokoladica govori:
Nicky ako ces ikome verovati na ovome forumu, veruj gospodinu 0077. On ti je ovde glavna radio Mileva (bez uvrede molim :lol: :wink: ), zna sve veruj mi!

0077 jel` dobro? :roll: :lol:
Samo bez tog radija i te mileve :wink: 8)
REAL RADIO MILEVA!
 

Back
Top