drugarica - izdajica ?

n_i_c_k_y:
veceras kad nas je videla zajedno "ha,mogao si da izadjes sa njom,a ne mozes da dodjes kod mene danas"...

E?A sta ce on kod nje?!Jel' se oni posecuju?
Nije meni tu sve jasno... :shock:
Ja bih joj nabacila nesto kroz zezanje...alo, mala, kriziras, a?Pa jos mozete da se zezate kako cete joj nabaciti nekog njegovog druga...sta znam...da sam u takvoj situaciji radio bi mozak mnogo bolje...
Ako je tebi neprijatno, a njemu verujes u potpunosti zamoli njega da je malo isqlira.Moguce je da je ljubazan samo iz postovanja prema njoj kao TVOJOJ drugarici a da nervira i njega samog. :twisted:
I mene je tako jedan drug mog bivseg smarao, samo kad se setim...strasno je bilo...igramo zajedno Riziko nas nekoliko...a on namiguje li namiguje :wink: :wink: :wink:
 
S_K_V_O:
n_i_c_k_y:
veceras kad nas je videla zajedno "ha,mogao si da izadjes sa njom,a ne mozes da dodjes kod mene danas"...

E?A sta ce on kod nje?!Jel' se oni posecuju?
Nije meni tu sve jasno... :shock:
Ja bih joj nabacila nesto kroz zezanje...alo, mala, kriziras, a?Pa jos mozete da se zezate kako cete joj nabaciti nekog njegovog druga...sta znam...da sam u takvoj situaciji radio bi mozak mnogo bolje...
Ako je tebi neprijatno, a njemu verujes u potpunosti zamoli njega da je malo isqlira.Moguce je da je ljubazan samo iz postovanja prema njoj kao TVOJOJ drugarici a da nervira i njega samog. :twisted:
I mene je tako jedan drug mog bivseg smarao, samo kad se setim...strasno je bilo...igramo zajedno Riziko nas nekoliko...a on namiguje li namiguje :wink: :wink: :wink:
Ovakve odgovore postujem, lepo te posavetuje devojka i kraj price, a ne ono: IDITE U AFRIKU NA HUMANITARNI RAD. bez uvrede za Afrikance.
 
n_i_c_k_y:
muskarcem oko godinu dana i da "krizira". sta ciniti: iskulirati,trpeti,reci joj na lep nacin,reci joj uz prebacivanje...? hvala svima!

neverovatno kako si upamtila sve fraze.. ba$ si se opteretila .. no evo leka..

predlozhi joj da vas snima dok ti i tvoj dechko vodite ljubav..

ako sa kezom od uva do uha i razgorachenih ochiju prihvati ponudu onda si potvrdila svoje sumnje...

a ako odbije i kazhe ti da je vec to radila sa tvojim dechkom dok ju je snimala njena drugarica onda nemam pojma $ta da ti kazhem.. i ja bih bio zatechen..

nego.. jel se seca$ Dragane Mirkovic i one pesmice "Drugarice prokletnice $ta uchini ti, $ta ti znachi u zhivotu $aka ljubavi?" heh

 
pa ne mogu da kazem da mi je extra drugarica i slicno... ali mi je ipak drugarica,pravi prijatelj nikako,to je pokazala jos pre nego se on pojavio. setila sam se da je nesto slicno uradila jos jednoj devojci: ova joj se poveravala,plakakla na ramenu, zagotivila je,a moja "drugarica" njoj noz u ledja i kroz neko vreme se smuva sa tipom na kog je ova bacila oko i o kome joj je pricala. tad je ova devojka oterala u tri lepe bez pardona i danas kad sam joj ispricala svoju situaciju nije je ni malo zacudilo... definitivno cu poceti da odgovaram na provokacije,za toliko imam mozga sigurno! :idea: :lol: :lol: :lol:
 
n_i_c_k_y:
pa ne mogu da kazem da mi je extra drugarica i slicno... ali mi je ipak drugarica,pravi prijatelj nikako,to je pokazala jos pre nego se on pojavio. setila sam se da je nesto slicno uradila jos jednoj devojci: ova joj se poveravala,plakakla na ramenu, zagotivila je,a moja "drugarica" njoj noz u ledja i kroz neko vreme se smuva sa tipom na kog je ova bacila oko i o kome joj je pricala. tad je ova devojka oterala u tri lepe bez pardona i danas kad sam joj ispricala svoju situaciju nije je ni malo zacudilo... definitivno cu poceti da odgovaram na provokacije,za toliko imam mozga sigurno! :idea: :lol: :lol: :lol:

mislim... ne biK ja tu krivio drugaricu...

Ako dechko ostavi tebe zlu ribetinu nau$trb male debeljuce za koju se provereno zna da je otimachica, onda ti je boyfriend velika NULA..
znachi ostavio bih tu drugaricu da jo$ muva tvog dechachica pa vidi kako ce tvoj dechko da se pona$a.. ako se primi zna$ $ta ti je chiniti.. kreni da pije$ antidepresive, uzimaj alkoxol i droge i budi nesrecna do kraja zhivota :P

 
njemu mnogo vise radi mozak u kriticnim situacijama, tj. kad ona baci neki zlonamerni komentar. tako da je par puta i on nju dobro spustio, ali ona se napravi da ne cuje ili pocne da se smeje,kao sve je bilo kroz salu... a ja se iznerviram i ... blokada. ali,kao sto rekoh, za toliko imam mozga, pa ce mala buca vremenom da zazali kome je "stala na zulj".
 
Njoj kresni u brk.
Samo tako je sklanjaš sa stola.
Ako proba iz mraka onda profitiraš , jer ako je tvoj dečko tvoj onda je odbija.
Ako oće mesa , onda je kasapin, pa ćeš već osetiti miris klanja i pristati ili ne pristati da budeš teletina....
 
psiholozi kazu da je ljubomora ljudi iz najblize okoline (sestra, drugarica...) normalna i cesta pojava. to sto tvoja prijateljica apstinira duze vreme je njen problem, da ima cime da se bavi ne bi se bavila tvojim zivotom. neka kupi vibrator pa mozda vrati osmeh na lice.
momak je tvoj, pakost je njena, a savet ti je da je iskuliras a sa njim uzivas. neko ce vec ispasti iz te kombinacije, prirodna selekcija sama cini da ono sto valja ostaje a ono sto ne valja nestaje..
 
Znas i ti sama sta da radis,samo zelis podrsku da ne bi kasnije bilo-napalila se pa otkacila drugaricu!E pa imas je!Bar od mene!I da ste tinejdzeri i da ste matorci-isto!Niko ne moze da ti naskodi kao neko ko ti je toliko blizak i ko te dovoljno poznaje da moze da pogodi gde te najvise boli!Dakle,drugaricu eliminisi!Na ovaj ili onaj nacin :twisted: Salim se,razmisli koliko je sve to u stvari normalno.Da ti pomognem-nije normalno,bezobrazno je,zavidno,ljubomorno,iskomplexirano i zeljno sexa=drugarica?!Mislim,nije pod znakom pitanja zbog komplexa i sexa :D ,vec zbog svega ostalog.Kao sto neko vec rece,ona zeli dokaz da je pozeljna,dokaz da je ziva!Pazi sta radis,i kako ces ovo da resis.Na tvom mestu ja bi je udaljila od sebe,ne bezobrazno vec onako,malo po malo.Ne pricaj joj o vasim problemima i nekim vasim privatnim stvarima,verovatno ce to iskoristiti.
Ista sumnja je mucila nedavno moju sestru,i posto iz neke pristojnosti i vere u to prijateljstvo nije htela da reaguje na kraju ispade da su joj decko i ta "najbolja drugarica" bili zajedno oko mesec dana,a sve kao u najboljem redu.Ona svaki dan kod nje i glumi nevinasce.Jos je na kraju sve poricala i klela se da nije istina iako je i sam decko(tada bivsi) priznao da jeste.Bolesno!!!!!
 
Pazi se ti od te "drugarice"!!! To ti je jedna zmija! Ona samo glumi da ti je drugarica, jer prava drugarica nikad ne bi muvala tvog decka. Ta ima da ti prica lazi i lazi. :twisted: Mozda ce na kraju da ti kaze da ga voli, ali posto si joj ti drugarica, nece da ti ga oduzme. Jaoj zivote, te su ti najgore. I onda kada budes verovala da je medju njima samo drugarstvo, ces saznati da te je svo vreme varao. E sad ne mora da znaci da je stvarno sve tako, ali je velika mogucnost. Pazi se. I niposto nemoj potpuno da mu verujes, jer nikad ne mozes da poznajes nekog dovoljno dobro. To je nemoguce. Nego ih ti nekako stavi na probu! I onda ces videti na cemu si. :wink: 8) :D
 
Uzasavaju me takve ribe kao ta tvoja drugarica o kojoj pricas...
vec sam se sva najezila i imam zelju da podavim sve takve stvorove :evil: :evil: :evil:
Pripazi malo na nju,a kad sledeci put uradi nesto ocigledno-reci joj u lice :!:
...kakva je to drugarica koja ti odvaja tipa :? :roll: :?

:arrow: btw, ako ti decko stvarno zbrise sa tvojom drugaricom (ne mislim zbrise bukvalno-nego pre se nadju u nekom horizontalnom polozaju)-nije vredan ni da se okrenes za njim
 
n_i_c_k_y:
ljudi, njemu verujem , dokazao mi je i pokazao da me voli, uostalom da hoce nju malu i debelu, bio bi sa njom. ne kazem da sam ja ne znam kakva riba, ali... dakle, ona je problem!

S obzirom da si 86-to godiste, moram da ti napomenem da je u tvojim godinama pojam dokazivanja i pokazivanja ljubavi veoma elastican pojam koji ti verovatno shvatas na nacin specifican za klinku.zato ipak obrati paznju.Nije sve tako kao sto izgleda.
Jos ako je baja stariji...uuuuuuu....Bruka.
 

Back
Top