simple html editor

zharko

Zainteresovan član
Poruka
171
Znate li za neki mali, malecki, minimalni program kojim bih mogao da uradim sledeće:
otvorim sačuvanu internet stranicu, obrišem deo teksta, poneku sliku, tj. malo je editujem i zatim takvu sačuvam. Samo to. Tu mi ne trebaju silne opcije Dreamweaver-a, GoLive-a ili Front Page-a.
 
жарко:
Znate li za neki mali, malecki, minimalni program kojim bih mogao da uradim sledeće:
otvorim sačuvanu internet stranicu, obrišem deo teksta, poneku sliku, tj. malo je editujem i zatim takvu sačuvam. Samo to. Tu mi ne trebaju silne opcije Dreamweaver-a, GoLive-a ili Front Page-a.
Progooglaj malo, ima gomila besplatnih programa koji barataju sa HTML i nude bas to sto trazis.
Ako neznas nista o HTML-u, ,kako mislis da "ponesto izmenis" itd...? Moras znati barem osnovine osnove osnova :) NIjedan program ti nece sam napisati ni deo HTML koda, moras znati sta hoces i gde...
 
evo ti dva predloga:

a) koristi Maxthon i njegov plugin EditPage (ako hoces samo da odstampas nesto, a smetaju ti neke slike i slicno)

b) ako hoces da nesto izmenis i tako snimis, onda koristi Pablo's WYSIWYG Web Builder (free, 250kB)
http://www.pablovandermeer.nl/web_builder.html

webpage.jpg
 

Back
Top