prevara bez razloga

Zavisi sta sam sve "prozivela" sa tom osobom tih 7 godina.
Pa i brakovi od 30 god se zavrsavaju razvodom,tako da tih 7 god. i nije veliki staz.
Predpostavljam da je akcenat bio na vezi sa muskarcem koga poznajem 1 mesec...i u tom slucaju je sve relativno,ali zasto da ne.Postoje negde dve srodne duse,koje se skapiraju na prvom upoznavanju i to se ispostavi kao najbolja moguca kombinacija,a pri tom im nije potrebno upoznavanje od 1 meseca.
p.s.To se zove romantika. :wink:
 
Brak je ozbiljna institucija i u njega se ne ulece tek tako.
Moje iskustvo govori da su potrebne godine da zaista upoznate osobu, bio to decko ili prijatelj.
Nikada, ali nikada ne bih uletela u brak sa nekim koga poznajem mesec dana.
I po meni to nije normalno.
 
S_K_V_O:
Brak je ozbiljna institucija i u njega se ne ulece tek tako.
Moje iskustvo govori da su potrebne godine da zaista upoznate osobu, bio to decko ili prijatelj.
Nikada, ali nikada ne bih uletela u brak sa nekim koga poznajem mesec dana.
I po meni to nije normalno.

ali ako je taj neko slatki princ (ili vitez), pun ke$ovine, blistavog osmeha, gradjen da postidi Mikelandjelovog Davida, sa puno nekretnina po svetu i sa smelim idejama koje ukljuchuju i brak... Da li bi mu rekla ne pepeljugo?
 
cLick - OR - Die:
S_K_V_O:
Brak je ozbiljna institucija i u njega se ne ulece tek tako.
Moje iskustvo govori da su potrebne godine da zaista upoznate osobu, bio to decko ili prijatelj.
Nikada, ali nikada ne bih uletela u brak sa nekim koga poznajem mesec dana.
I po meni to nije normalno.

ali ako je taj neko slatki princ (ili vitez), pun ke$ovine, blistavog osmeha, gradjen da postidi Mikelandjelovog Davida, sa puno nekretnina po svetu i sa smelim idejama koje ukljuchuju i brak... Da li bi mu rekla ne pepeljugo?

Oдлично, идеална варијанта да се супер проведеш...а за брак...е то је нешто друго, ту није довољан блистав осмех и некретнине!
 
S_K_V_O:
Brak je ozbiljna institucija i u njega se ne ulece tek tako.
Moje iskustvo govori da su potrebne godine da zaista upoznate osobu, bio to decko ili prijatelj.
Nikada, ali nikada ne bih uletela u brak sa nekim koga poznajem mesec dana.
I po meni to nije normalno.

slažem se sa svime osim zadnje rečenice

p.s. čemu žurba :?:
 
mishica:
Meni je zao njenog muza, nadam se borisboris1 da to nisi ti :roll:
(juuu, ako i jesi, ma ja sigurno gresim :?)
:shock: Cijeg muza ti je zao? Mog?! Nemas zasto da ga zalis,to sto sam napisala ne odnosi se na moj zivot,nego sam samo dala primer,da moze da se desi da se dvoje ljudi skapira i pre nego sto istekne tih mesec dana(cak i na prvi pogled) i da shvate da je to ONO PRAVO,a da veza koju ima sa nekim drugim covekom nije.
 
zavodljiva1976:
Zavisi sta sam sve "prozivela" sa tom osobom tih 7 godina.
Pa i brakovi od 30 god se zavrsavaju razvodom,tako da tih 7 god. i nije veliki staz.
Predpostavljam da je akcenat bio na vezi sa muskarcem koga poznajem 1 mesec...i u tom slucaju je sve relativno,ali zasto da ne.Postoje negde dve srodne duse,koje se skapiraju na prvom upoznavanju i to se ispostavi kao najbolja moguca kombinacija,a pri tom im nije potrebno upoznavanje od 1 meseca.
p.s.To se zove romantika. :wink:
mislim da si u pravu
 
zavodljiva1976:
mishica:
Meni je zao njenog muza, nadam se borisboris1 da to nisi ti :roll:
(juuu, ako i jesi, ma ja sigurno gresim :?)
:shock: Cijeg muza ti je zao? Mog?! Nemas zasto da ga zalis,to sto sam napisala ne odnosi se na moj zivot,nego sam samo dala primer,da moze da se desi da se dvoje ljudi skapira i pre nego sto istekne tih mesec dana(cak i na prvi pogled) i da shvate da je to ONO PRAVO,a da veza koju ima sa nekim drugim covekom nije.

A ti si se udala posle mesec dana poznanstva s muzem? :roll:
Cuj, ja nisam rekla da neko ne moze da se 'skapira' posle par dana, posle par sati... posle par minuta, ali udati se u tako kratkom periodu!?!
Objasni mi molim te, cemu tolika zurba? Sta bi se desilo da ste sacekali jos koji mesec?
 
mishica:
zavodljiva1976:
mishica:
Meni je zao njenog muza, nadam se borisboris1 da to nisi ti :roll:
(juuu, ako i jesi, ma ja sigurno gresim :?)
:shock: Cijeg muza ti je zao? Mog?! Nemas zasto da ga zalis,to sto sam napisala ne odnosi se na moj zivot,nego sam samo dala primer,da moze da se desi da se dvoje ljudi skapira i pre nego sto istekne tih mesec dana(cak i na prvi pogled) i da shvate da je to ONO PRAVO,a da veza koju ima sa nekim drugim covekom nije.

A ti si se udala posle mesec dana poznanstva s muzem? :roll:
Cuj, ja nisam rekla da neko ne moze da se 'skapira' posle par dana, posle par sati... posle par minuta, ali udati se u tako kratkom periodu!?!
Objasni mi molim te, cemu tolika zurba? Sta bi se desilo da ste sacekali jos koji mesec?
:roll: Ovaj tip je postavio hipoteticko pitanje,nista drugo i ja sam odgovorila na TO hipoteticko pitanje :arrow: MOGUCE JE!
Razumes sad?
p.s.Sledeci put pazljivo procitaj sta sam napisala,pa onda kreni da napadas i da zalis.
 
zavodljiva1976:
:roll: Ovaj tip je postavio hipoteticko pitanje,nista drugo i ja sam odgovorila na TO hipoteticko pitanje :arrow: MOGUCE JE!
Razumes sad?
p.s.Sledeci put pazljivo procitaj sta sam napisala,pa onda kreni da napadas i da zalis.

da, da!
nek si joj rekla :wink: !

eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif


:P
 
Svaka chast braku koji je nastao posle samo mesec dana poznanstva dvoje ljudi, ukoliko traje barem 15 godina.
Ako takav postoji, mora da na njega misle kada pominjuje one neobichne i lepe izuzetke potvrdjenog pravila da dvoje ljudi ipak moraju dooooobro da su poznaju i doooobro da rade na svojoj vezi (i pre i za vreme braka), da bi uspeli zajedno.
Shto da ne, ljudi se i ne znaju k'o svet, ali kontaju da se se nashli i vide se u buducnosti. Moglo bi da bude, ali u statistichki zanemarljivom broju.
 

Back
Top