Dzeparosi

mishica:
Otisla sam u pab na jedan sat, popila sokic sa drustvom i... nestao mi je novcanik i svi dokumenti... bljak :(

E, Mishu. :( Bash si baxuzcic... Zelim ti to sto brze da nadjes ili da shto pre izvadis nova dokumenta i zaboravis na to. ;)
 
E, bas bedak...
Poznajem osobu koju su odzeparili pa joj vratili dokumenta u postansko sanduce (po adresi iz licne). Nadam se da ce i ti tvoji dzeparosi da budu ovako "savesni" :? bar da se ne cimas da vadis dokumenta ponovo...
 
gigule:
Pre neku godinu mom se tati desilo da ga odžepare...tako mu je bilo neprijatno,imao je samo 5 dinara u novčaniku...

He he... nije mi bas do smeha, nisam ni ja imala mnogo para u novcaniku, ali sam imala visu i ID, vozackicu... i do vraga, zdravstvenu...
 
Pa jednom mi je iz torbe nestao neseser sa karminima :twisted: , valjda je mislio da je novcanik...
(nadam se da mu moje boje nisu odgovarale) :x
A sta sada da se nadam, da mu moja zdravstvena kartica ne odgovara? :x
 
Šta sad da joj solimo pamet...nego bolje da smisliš način kako da spasiš to sa kartica.Moj ti je savet da se obratiš policiji da napraviš zapisnik kao neki polaz.
 
0077:
Šta sad da joj solimo pamet...nego bolje da smisliš način kako da spasiš to sa kartica.Moj ti je savet da se obratiš policiji da napraviš zapisnik kao neki polaz.

Policija mi ne moze zatvoriti racun u banci, nazalost (ili na srecu)... moram sacekati jutro i otkazati je.
 
mishica:
Moram sacekati da se banka otvori... do tada mi moze potrositi... ma ne, ne smem da mislim... :?

Pa misli, i neka te teši što se " pošteni pronalazač " ( iz tvog džepa ! ), nikad u životu ne bi toliko napio " Čivas regala ", na kartice, kao što će večeras !!!
 

Back
Top