Stilizacija grba i zastave Srbije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
koska-grb-srbije-1.jpg


Хеј братац ;-),
шта би са оним фамозним Грб-овима што си ”окачио” на ФБ, јеси ли нашао фирму која их производи?



Видим да те црне линије на Грб-у заиста муче z:lol:

.
 
Poslednja izmena:
Хеј братац ;-),
шта би са оним фамозним Грб-овима што си ”окачио” на ФБ, јеси ли нашао фирму која их производи?



Видим да те црне линије на Грб-у заиста муче z:lol:

.

E iskreno, bratac, ja sam na to i zabotavio... videću ako mogu da pronadjem to negde...

A ove crne linije na našem grbu, mi baš idu na zivac... :D
 
E iskreno, bratac, ja sam na to i zabotavio... videću ako mogu da pronadjem to negde...

A ove crne linije na našem grbu, mi baš idu na zivac... :D




Нема проблема, рекох да те питам чисто реда ради ;-)...:zstidljivko:

Да да, видим да ниси обожавалац црне нијансне...ипак и ове ”сивкасте” варијанте нису лоше z:lol:.


.
 
ne nervirajte se ljudi evo pre neki dan kod mene, sa zgrade opstine su skinuli papigu i vratili stari dok na zgradi supa i suda nikad nisu ni menjali stari tako da je to gotova stvar pitanje je samo vremena...inace i na utakmici sada zvezda partizan kosarka svi pevali himnu ispod NASEG GRBA :super: pa onda na dodeli ordenja pre neki dan u skupstini...msm nema tu vise sta da se prica :plez: a to ruglo mozete postavljati do sutra ovde na forumima a jos malo pa ce se samo ovde i moci videti
 
Poslednja izmena:
ne nervirajte se ljudi evo pre neki dan kod mene, sa zgrade opstine su skinuli papigu i vratili stari dok na zgradi supa i suda nikad nisu ni menjali stari tako da je to gotova stvar pitanje je samo vremena...inace i na utakmici sada zvezda partizan kosarka svi pevali himnu ispod NASEG GRBA :super: pa onda na dodeli ordenja pre neki dan u skupstini...msm nema tu vise sta da se prica :plez: a to ruglo mozete postavljati do sutra ovde na forumima a jos malo pa ce se samo ovde i moci videti

Taj rad +1 :ok:

scaled.php
 
Чисто да се подсјетимо. :zima:

Од: ”марком1976”

Хоћу још једном да покренем једно јако важно и суштинско питање у овој јавној расправи: КАДА ЈЕ НАСТАЛО ГРАФИЧКО РЕШЕЊЕ ЗА ГРБ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ИЗ 2004. ГОДИНЕ, КО ЈЕ НАЦРТАО ТО РЕШЕЊЕ, КО ЈЕ, И ПОД КОЈИМ УСЛОВИМА, ИЗАБРАО ТО РЕШЕЊЕ И ЗАШТА ЈЕ СВЕ ТО РЕШЕЊЕ КОРИШЋЕНО ПРЕ 2004. ГОДИНЕ?

Владимир Ровњев Лабат, аутор амблема Војске Југославије, објавио је једну малу студију о свом амблему у војном часопису "Војска" 1994. године. У тој студији, Лабат је навео, како је он тада рекао, "чудне стилизације" (неприродне графичке представе) српског двоглавог орла. Међу тим "чудним стилизацијама" се налазила и слика једног грба, А ТАЈ ГРБ ЋЕ 10 ГОДИНА КАСНИЈЕ ПОСТАТИ ЕМБЛАЗОН ГРБА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ИЗ 2004. ГОДИНЕ. Као доказ мојим тврдњама, прилажем следећу скенирану копију тог сегмента Лабатове студије из 1994. године:

misterioznaslika.jpg


Извор:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/438298-Novi-grb-Srbije?p=18764343&viewfull=1#post18764343
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top