Alicia Keys VS Beyonce

Zasto bi ih uopste poredili?
Sto se mene tice, ja bih pre izabrao Aliciu zato sto mi je Beyonce jednostavno...pa...mnogo kuchkasta!!! :roll:
Dalje...Veliki plus za Aliciu je sto zna da svira klavir i lepo peva,a beyonce jedino zna da vrcka guzicom i lepo izgleda, po meni glas joj je sasvim prosecan...
 
Shinoda:
Zasto bi ih uopste poredili?
Sto se mene tice, ja bih pre izabrao Aliciu zato sto mi je Beyonce jednostavno...pa...mnogo kuchkasta!!! :roll:
Dalje...Veliki plus za Aliciu je sto zna da svira klavir i lepo peva,a beyonce jedino zna da vrcka guzicom i lepo izgleda, po meni glas joj je sasvim prosecan...
Eto, Shinoda... posle tvog aposta prosto nemam sta da kazem... Rekao si tacno i SVE sto sam i ja htjela... ma telepatija je cudo... :lol:
 
Alicia.
Zbog svega sto je rekao Shinoda,+Alicia je vise neki jazz i to mi se svidja...Imam ja nesto od nje i ima dobrih pesama...Mnogo je originalnija od Beyonce,koja je samo jos jedna priiglupa Mtv pevachica....a i nije ostvarila uspeh zbog izgleda,a lepsa je od Beyonce...
 
Alicia je carica, Beyonce je fufica. Prva peva odlichno, svira klavir, nije opterecena izgledom, dobar r'n'b... Beyonce- pa, jedino je njeno dupe u prvom planu. Glas??? :shock: Koji glas??? Ma, ko shto rekoh, alicia je carica!!! 8)
 
helena_LP-freak:
Shinoda:
Zasto bi ih uopste poredili?
Sto se mene tice, ja bih pre izabrao Aliciu zato sto mi je Beyonce jednostavno...pa...mnogo kuchkasta!!! :roll:
Dalje...Veliki plus za Aliciu je sto zna da svira klavir i lepo peva,a beyonce jedino zna da vrcka guzicom i lepo izgleda, po meni glas joj je sasvim prosecan...
Eto, Shinoda... posle tvog aposta prosto nemam sta da kazem... Rekao si tacno i SVE sto sam i ja htjela... ma telepatija je cudo... :lol:

Moon Child:
Zbog svega sto je rekao Shinoda
PA Shinoda je ovde bre glas naroda!!! :D
Dal' ste ocekivali nesto manje od mene? :lol: 8) :oops:
 
ma ovde nema shta puno da se raspravlja...Alicia je konza!!!Ova Beyonce se skontala sa Jay Z-jem pa sad misli da je glavna cica (veza sa JZ joj je bila bas dobar marketinshki potez...svaka joj chast!)...Alicia ima veliki plus kod mene poshto i sama sviram klavir... :D
 
Mislim da je svaka od njih jedinstvena. Tesko ih je porediti. Alicia je vise okrenuta pevanju i nekom mirnijem nastupu. Akcenat stavlja na glas i na pesme, dok je Beyonce vise zagazila u komercijalne vode mada je sve to profesionalno odradjeno. KAda bi bas morao da se odlucim moj glas ide za Beyonce, zato sto je talentovana, sexy i prava zvezda.
 

Back
Top