BUDUCNOST-C.ZVEZDA

DAMBLDOR

Aktivan član
Poruka
1.056
e ovako
2 sata prije pocetka meca cigani dolaye na stanicu prolaze kroz grad do stadiona na pod nevidjenom zastitom policije 8) na ulasku na zapad docekani su skandiranjem ciganske ***** i ubi ubi ubi cigana
stadion pun,atmosfera sjajna
izlaze igraci na teren nose transparent stop represiji nad navijacima
sa tribine varvara dolijece suzavac opsta jurnjava tuce...
rezultat
1-3
 
Ma Varvari su obicne pickice, marionetska grupa a uz to su i glupi za orden. Zamislite da nekom ko sebe naziva navijacem neko proda suzavac umjesto dimnjaka i da se javno izblamira priznavsi to na TV-u dok mu cijela CG place od smijeha kraj malih ekrana. Nego, ne zabrinjavaju smijesni Varvari.Zabrinjavju talasi mrznje koje dukljanska vlast preko njih a i ostalih smradova siri po Crnoj Gori. Treba im sto prije stati na rep. Dukljani u Spuz! Varvarima prskalice! Crna Gora - srpska kolijevka!
 
Crni_CG:
Ma Varvari su obicne *, marionetska grupa a uz to su i glupi za orden. Zamislite da nekom ko sebe naziva navijacem neko proda suzavac umjesto dimnjaka i da se javno izblamira priznavsi to na TV-u dok mu cijela CG place od smijeha kraj malih ekrana. Nego, ne zabrinjavaju smijesni Varvari.Zabrinjavju talasi mrznje koje dukljanska vlast preko njih a i ostalih smradova siri po Crnoj Gori. Treba im sto prije stati na rep. Dukljani u Spuz! Varvarima prskalice! Crna Gora - srpska kolijevka!
mi bar navijamo za klub iz svo grada a ne kao neki tzv. cigani i grobari odavde koji navijaju za beogradske timove :shock: to je tebi normalno :?:
i jos nesto vi nam govorite o talasima mrnje :?:VI :!: :!:
i procitaj malo pravila krstarice
 
poznato je cijeloj Crnoj Gori za koga vi navijate. Ne pricam ja o toj nekolicini koja zaista voli Buducnost. Pricam o onima koji su samo dosli da iskale neobjasnjivi bijes i mrznju prema svemu sto je srpsko u inace srpskoj drzavi Crnoj Gori! Ja pricam o tim Ustasama.Sreca te ih je manjina. A da onih koji stvarno vole Buducnost ima sacica, pokazuju vasa gostovanja a i ostale tekme u prvenstvu. Sto se tice nas CGDelija, ja od kad znam da odgovorim kako se zovem, znam i da kazem za koga navijam. Ne znam kako to tebi izgleda meni je skroz ok. A o nasoj mrznji govore prazne tribine na Marakani kad gostuje Buducnost i standardan broj ljudi na severu koji samo pjeva Zvezdine pjesme i nikad nista protiv Crne Gore iCrnogoraca. Pa da nije tako nebi pola Crne Gore navijalo za Zvezdu. Mi ne mrzimo, samo se borimo protiv domaceg sljama, bolesnih mozgova kojima manipulise onaj hohstapler koji vam je sve i svja! Aj zdravo
 
Crni_CG:
poznato je cijeloj Crnoj Gori za koga vi navijate. Ne pricam ja o toj nekolicini koja zaista voli Buducnost. Pricam o onima koji su samo dosli da iskale neobjasnjivi bijes i mrznju prema svemu sto je srpsko u inace srpskoj drzavi Crnoj Gori! Ja pricam o tim Ustasama.Sreca te ih je manjina. A da onih koji stvarno vole Buducnost ima sacica, pokazuju vasa gostovanja a i ostale tekme u prvenstvu. Sto se tice nas CGDelija, ja od kad znam da odgovorim kako se zovem, znam i da kazem za koga navijam. Ne znam kako to tebi izgleda meni je skroz ok. A o nasoj mrznji govore prazne tribine na Marakani kad gostuje Buducnost i standardan broj ljudi na severu koji samo pjeva Zvezdine pjesme i nikad nista protiv Crne Gore iCrnogoraca. Pa da nije tako nebi pola Crne Gore navijalo za Zvezdu. Mi ne mrzimo, samo se borimo protiv domaceg sljama, bolesnih mozgova kojima manipulise onaj hohstapler koji vam je sve i svja! Aj zdravo
tvoju teoriju baca u vodu jedna cinjenica-jedan od vodja varvara je srbin po nacionalnosti
na utakmici protiv partizana nije su cula ni jedna pro crnogorska pjesma ni anti srpska samo je jedan dio varvara isprovociran grobarima koji su cijelo vrijeme pjavali o topole i ovo je srbija zapjevao e viva montenegro ali je to od strane vodja brzo uguseno :wink:
 

Back
Top