Moj sin Bogdan i televizor

besame

Zainteresovan član
Poruka
345
Moj sin ima 16 meseci,tokom dana smo sami,jer muz radi do kasno navece..I kao sto rece jedna zena u reklami za kosmodisk,ja imam puno obaveza.. :o Elem,nisam ni primetila kako je to pocelo,ali on dok ja nesto cistim,kuvam,bez prestanka po ko zna koji put moze uvek iznova da gleda telesopove i ostale reklame..Zaista se trudim da veci deo dana televizor bude ugasen i da se igram sa njim,idem u setnju,mazim ga,pricam..Ali od svega toga su mu milije reklame,pa mi kad je ugasen televizor donosi daljinski da mu ga upalim. :shock: Sta da radim?
 
Cao!
Ja sam nova ali su problemi s klincima isti.Moj sin
je stariji (5,5god) i da mu je dozvoljeno spavao bi s
kompjuterom.Preko nedelje ide u vrtic ali je vikendom
bio pakao sve dok nisam pocela da ga vodim na plani-
ninarenje!Cist vazduh i zdrav,fizicki umor su prilicno pomogli...Inace,i ja sam samohrana mama...
 
elmed:
Moj sin ima 16 meseci,tokom dana smo sami,jer muz radi do kasno navece..I kao sto rece jedna zena u reklami za kosmodisk,ja imam puno obaveza.. :o Elem,nisam ni primetila kako je to pocelo,ali on dok ja nesto cistim,kuvam,bez prestanka po ko zna koji put moze uvek iznova da gleda telesopove i ostale reklame..Zaista se trudim da veci deo dana televizor bude ugasen i da se igram sa njim,idem u setnju,mazim ga,pricam..Ali od svega toga su mu milije reklame,pa mi kad je ugasen televizor donosi daljinski da mu ga upalim. :shock: Sta da radim?



A kako bi bilo da dete sto vise izvodis napolje u neke krace setnjice + tako malo dete je lako zavarati : iskljucis tv iz zida i kazes "ne radi, pokvario se" + nadji mu neku zanimaciju, ili nekog vrsnjaka za druzenje---svako voli svoju 'generaciju'
 
u ovom pitanju vidim sebe.I moja deca gledaju televizor dok ja zavrsim poslove po kuci ali se trudim da to budu emisije o zivotinjama ili nesto iz cega moze nesto da se nauci i pricam im o tome,razgovaramo.U zadnje vreme im dam boje da crtaju ono sto su gledale,makazice da seckaju,plastelin,i onda zaborave na tv.Cudo jedno kako plastelin razvija njihovu mastu da prave figurice.Kada sam slobodna idemo napolje da se igraju.
 

Back
Top