a idealna žena za savremenog?

Idealna je ona zena koja ume da vas voli i okruzuje tolikom paznjom kao da vam je ljubavnica a stoji na ulazu i izlazu iz vase kuce kao "kerber".Zena mora da vidi i tajne najdublje skrivene u muzu a muz nista vise ne moze da ucini svojoj deci nego da im voli i iskreno ljubi majku.
 
...mora da bude uvek doterana-nasminkana-frizurica....da se nosi po modi da ima kuchnu pomocnicu(naravno ovaj savremeni mora da ima bash dobru platu)jer idealna ne treba da radi da bi imala vremena da se bavi svojim hobijima,naravno redoviti izlasci....hehehehehe
 
nasminkana_lazima:
...mora da bude uvek doterana-nasminkana-frizurica....da se nosi po modi da ima kuchnu pomocnicu(naravno ovaj savremeni mora da ima bash dobru platu)jer idealna ne treba da radi da bi imala vremena da se bavi svojim hobijima,naravno redoviti izlasci....hehehehehe
Ma nista od ovoga ,treba samo da bude malo tupava da bi se on osecao nadmocno!
 
savremenom muskarcu odgovara zena koja zbog njega nece izgubiti sebe. nece ziveti njegov zivot, njegove obaveze i poslove. za koju ce znati da na nju moze da racuna, ali koja mu se nece bacati pod noge.
zenu koja zna da je zena i koja ceni svoj zivot.
 
Sanjaaa:
savremenom muskarcu odgovara zena koja zbog njega nece izgubiti sebe. nece ziveti njegov zivot, njegove obaveze i poslove. za koju ce znati da na nju moze da racuna, ali koja mu se nece bacati pod noge.
zenu koja zna da je zena i koja ceni svoj zivot.

Ako si pravi muskarac nikada ali ZAISTA NIKADA svoju zenu neces bacati pod svoji niti bilo cije noge.Prava zena je ona koja je verna i koja ume da uzvrati svu ljubav koju dobija od svog partnera.Sve ostalo ide samo po sebi.Naravno POVERENJE JE NESTO BEZ CEGA SE NE MOZE I BEZ CEGA NEMA NI DORE VEZE ILI BRAKA. Nista ne vredi ukoliko ljudi imaju zivot pun lazi i neostvarenih fantazija.Sve sto pozelite treba da kazete na glas SAMo tako ce vas prtner znati da li on to moze ili ne , ako cutitie i ocekujete da se svaki dan dogodi cudo ,eto vama pakla od zivota i nezadovoljstvo koje ce kad tad prevrsiti casu .

pozdrav od Lisca
 
PAN:
Idealna je ona zena koja ume da vas voli i okruzuje tolikom paznjom kao da vam je ljubavnica a stoji na ulazu i izlazu iz vase kuce kao "kerber".Zena mora da vidi i tajne najdublje skrivene u muzu a muz nista vise ne moze da ucini svojoj deci nego da im voli i iskreno ljubi majku.
Ti si ili mnogo pametan ili ozenjen,ali si potpuno u pravu,ti si moj idol.
 
Ako si pravi muskarac nikada ali ZAISTA NIKADA svoju zenu neces bacati pod svoji niti bilo cije noge.Prava zena je ona koja je verna i koja ume da uzvrati svu ljubav koju dobija od svog partnera.Sve ostalo ide samo po sebi.Naravno POVERENJE JE NESTO BEZ CEGA SE NE MOZE I BEZ CEGA NEMA NI DORE VEZE ILI BRAKA. Nista ne vredi ukoliko ljudi imaju zivot pun lazi i neostvarenih fantazija.Sve sto pozelite treba da kazete na glas SAMo tako ce vas prtner znati da li on to moze ili ne , ako cutitie i ocekujete da se svaki dan dogodi cudo ,eto vama pakla od zivota i nezadovoljstvo koje ce kad tad prevrsiti casu .

pozdrav od Lisca[/quote]



nama zenama bi bilo lakse kada bi veci broj muskaraca tako razmisljao, tj.iskrenost je ono sto 'radi' stvari u zivotu ali kao da su ljudi to zaboravili, bas bezveze...
 
Da nije iskompleksirana
Da je veoma inteligentna
Da je veoma obrazovana i zanimljiv sugovornik /ali da nije "uceno politicki korektna" i "napuhana" sto je cesto najveci nedostatak obrazovanih pa mi je dolazilo da pomislim "svetila se nepismena konobarica"/
Da je postena i altruisticna
Da zeli i voli decu i da su joj deca prioritet
Da je tolerantna do odredjene granice
Da se na nju mozes osloniti kad ti je gusto
Da joj se u biti *ebe vozi li se u Spaceku ili Ferariju
Znaci sve najbolje:)
 
Stari Lisac:
Sanjaaa:
savremenom muskarcu odgovara zena koja zbog njega nece izgubiti sebe. nece ziveti njegov zivot, njegove obaveze i poslove. za koju ce znati da na nju moze da racuna, ali koja mu se nece bacati pod noge.
zenu koja zna da je zena i koja ceni svoj zivot.

Ako si pravi muskarac nikada ali ZAISTA NIKADA svoju zenu neces bacati pod svoji niti bilo cije noge.Prava zena je ona koja je verna i koja ume da uzvrati svu ljubav koju dobija od svog partnera.Sve ostalo ide samo po sebi.Naravno POVERENJE JE NESTO BEZ CEGA SE NE MOZE I BEZ CEGA NEMA NI DORE VEZE ILI BRAKA. Nista ne vredi ukoliko ljudi imaju zivot pun lazi i neostvarenih fantazija.Sve sto pozelite treba da kazete na glas SAMo tako ce vas prtner znati da li on to moze ili ne , ako cutitie i ocekujete da se svaki dan dogodi cudo ,eto vama pakla od zivota i nezadovoljstvo koje ce kad tad prevrsiti casu .

pozdrav od Lisca

Divno, Lisac, ali koliko muskaraca STVARNO tako razmislja??? Jel, kad iskreno kazes da si prespavala kod drugara koga znas ni manje ni vise nego 8 godina, i pri tom ti je to drugi put da spavas kod drugara, onda ipak, ma kako on bio savremen, to donosi probleme. I, koliko god zivis svoj zivot, on ne moze, koliko god da je savremen, da uspe da mu to IMPONUJE, jer si, zaboga, pored svega toga, i svih tih ljudi koje stalno sreces, NJEGOVA. I, mislim da to nije samo moj problem, nego nije bez razloga savet nasih starih baka, a i jos jednog clana foruma, cuti i pravi se glupa da bi se on osetio nadmocan...Ja, eto, probala sve to, iskreno, i to...a ne ide. Jel zna neko ZASTO?
 
Idealna zena

1. Mora da bude zanimljiva licnost, po mogucstvu duhovita osoba. Slobodna u seksu.
2. Mora dobro da izgleda, da drzi do sebe i da bude seksi.
3. Idealna zena morala bi da ume da napravi idealan rucak.
4. Da voli njegovu kevu.
5. Da postuje njegove prijatelje, koji umeju biti nepristojni i glasni.
6. Mora da veruje u svog muskarca i da mu to otvoreno pokazuje. Da ga podrzava u odlukama.
7. Da cuti kad je utakmica.
8. Da uglavnom uvek cuti, osim kada treba da glumi pametni trofej.
9. Idealno je da zena zaradjuje svoj novac, jer ga uglavnom trosi na bespotrebne kozmeticko/garderobne sitnice.
 
A gde su one devojke ili zene koje umeju da prepoznaju muskarca koji se ne uklapa ni u kakve socijalne norme,nego je totalno svojstven,totalno po strani i prati samo svoja pravila?
Koliko sam ja doziveo,devojke su se samo plasile tih cudnih osobenjaka ciji sopstveni svet jeste zanimljiv ali ne dovoljno da bi bio u skladu sa ostatkom sveta.
 
Dont_Break_The_Oath:
A gde su one devojke ili zene koje umeju da prepoznaju muskarca koji se ne uklapa ni u kakve socijalne norme,nego je totalno svojstven,totalno po strani i prati samo svoja pravila?Koliko sam ja doziveo,devojke su se samo plasile tih cudnih osobenjaka ciji sopstveni svet jeste zanimljiv ali ne dovoljno da bi bio u skladu sa ostatkom sveta.

...vec zive zajedno... :wink:
 

Back
Top