Anti -Baby Pilule.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
rech je o tabletama "za dan posle" ....
Da li deluju ? :?: :?: :!:
'ajte devojke opishite''' malo ...
Devojka je prvu popila posle 16 sati , a drugu za 12 sati posle tih 16 , znachi 28h je proslo posle odnosa .
Da li cje tablete delovati ? :roll:
HITAN ODGOVOR MI JE POTREBAN ! :!: :!:
 
zavodljiva1976:
Da li se radi o tabletama "POstinor?"
Ako su te u pitanju,ne mora da brine,efikasne su 95%.
Ali sam zaboravila posle koliko vremena treba da se popije prva tableta...tj.sto je ranije popije,zasticenija je.

pa nisam siguran da su bash te u pitanju; pishe u upustvu da su 95% efikasne, a prva tableta treba kao da se popije najkasnije 24 sata nakon odnosa.
 
d4ch4:
zavodljiva1976:
Da li se radi o tabletama "POstinor?"
Ako su te u pitanju,ne mora da brine,efikasne su 95%.
Ali sam zaboravila posle koliko vremena treba da se popije prva tableta...tj.sto je ranije popije,zasticenija je.

pa nisam siguran da su bash te u pitanju; pishe u upustvu da su 95% efikasne, a prva tableta treba kao da se popije najkasnije 24 sata nakon odnosa.
Pa ako ih je popila u roku od tih 24 sata(napisao si da je popila posle 16h),nema sta da brine,samo jos da saceka da dobije menstruaciju.Srecno!
 
zavodljiva1976:
d4ch4:
zavodljiva1976:
Da li se radi o tabletama "POstinor?"
Ako su te u pitanju,ne mora da brine,efikasne su 95%.
Ali sam zaboravila posle koliko vremena treba da se popije prva tableta...tj.sto je ranije popije,zasticenija je.

pa nisam siguran da su bash te u pitanju; pishe u upustvu da su 95% efikasne, a prva tableta treba kao da se popije najkasnije 24 sata nakon odnosa.
Pa ako ih je popila u roku od tih 24 sata(napisao si da je popila posle 16h),nema sta da brine,samo jos da saceka da dobije menstruaciju.Srecno!

Pa kasni joj vecj 5 dana.... :roll: . Chuo sam da tinejdzerkama nije bash najredovnija, moze da zakasni, a takodje sam chuo da moze da bude i na psihichkoj pazi...ono kao tripuje se da cje da zatrudni i onda joj zakasni....E sad, kolko je to tachno :roll: :roll: :roll: ....
 
Pa ako ste tako zabrinuti kupite test u apoteci, ne verujem da je vise od 150 din najjeftiniji pa proverite.
Mada ja takodje mislim da nema razloga da brine.
Mozda joj i kasni zato sto je pila hormone pa je malo poremetila balans u organizmu.
Nadam se da ste se posle toga stitili posto posle Postinora nije zasticena do kraja ciklusa.Verujem da znas..al' ne skodi da pomenem :wink:
 
pila sam to 2-3 puta. Postinor. Nemaš šta da brineš. Sigurno ne može ništa da bude. Opušteno. Treba da se pije što pre, 95% je efikasno ako se popije u roku od 24h. 80% ako se popije do 48h. 70% ako se popije u roku 72h od odnosa. Za dalje se ne garantuje. Te tablete ne treba često da se piju i kod većine žena menstruacija,nakon što su popile iste, kasni par dana. Ili dobijaju ranije. Ja sam dobila svaki put na vreme zato što sam jako dobrog zdravlja, nisam pod stresom i nikada u životu mi nije kasnila. Ali ponavljam NIJE ZDRAVO PITI IH! Mogu da izazovu velike poremećaje ako se često piju. PITI IH SAMO U HITNIM SLUČAJEVIMA.
 
Neda Bg:
pila sam to 2-3 puta. Postinor. Nemaš šta da brineš. Sigurno ne može ništa da bude. Opušteno. Treba da se pije što pre, 95% je efikasno ako se popije u roku od 24h. 80% ako se popije do 48h. 70% ako se popije u roku 72h od odnosa. Za dalje se ne garantuje. Te tablete ne treba često da se piju i kod većine žena menstruacija,nakon što su popile iste, kasni par dana. Ili dobijaju ranije. Ja sam dobila svaki put na vreme zato što sam jako dobrog zdravlja, nisam pod stresom i nikada u životu mi nije kasnila. Ali ponavljam NIJE ZDRAVO PITI IH! Mogu da izazovu velike poremećaje ako se često piju. PITI IH SAMO U HITNIM SLUČAJEVIMA.



da, da...na bazi su hormona, pravi "hormonalni shok"-sto rece littlefoot
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top