Dečiji biseri

Danas sam tek videla ovu temu,procitala je celu i vristala od smeha :) Naravno usput sam se prisecala bisera svojih klinaca kad su bili manji.
Kada je cera trebala da ide na ono testiranje za skolu jedina panika nam je bila od domacih zivotinja,jer ih ni ja nikada uzivo nisam videla a kamoli ona. Naravno tu je i napravila blam. Na pitanje sta se dobija od ovce,rekla je vuna,a od krave...tu je ucutala. Pedagog da bi joj pomogao pita je pa od koga se dobija mleko,kad mala kaze:" Pa iz tetrapaka ":)

Sin je u prvom razredu,na nekom kontrolnom imao pitanja iz manje poznatih reci. Na pitanje sta je to odaja,odgovorio je :" To je kad neko oda tajnu".
Kada su isli na rekreativnu nastavu ja mu dala kesu ako mu bude muka. Kaze uciteljica on je tu kesu sve vreme drzao na stomaku,misleci da ce od kese da mu prodje mucnina. Smejala se jesam,ali delovalo je!!!
 
Nikola (3god) ovako se obraća drugarici u vrtiću nakon što mu je rekla ružnu reč(niko nije čuo šta je to tako strašno)- JA SAM SE JUTROS PROBUDIO SRETAN ŠTO ĆU IĆI U ŠKOLICU, A TI SI MI SADA TO REKLA! ZAŠTO SI TO UČINILA?
 
Ja imam sina od 2 godine i blizance od 3 meseca i kada smo bili kod prijatelja koji imaju velikog sina i batu od 5 meseci, pita me moj malisa "mama, gde je drugi bata?"

Kada smo bili u prodavnici ubacio je u korpu paketic Durex kondoma... valjda mu je dosta beba...

Kada je video hrpu svojih slika na monitoru odjednom rekao je "vidi puuuuuuno Milutina".

Posto uvek hoce da gricka nesto pre rucka, a ja mu kazem da ce grickati posle rucka, sada za sve sto mu kazem (da jedemo, da spavamo, da se kupamo) kaze posle cu.
 
Prijatelji su svoju decu "izdresirali" da kad gosti polaze kuci izadju u hodnik i kazu "hvala za cokoladu", kao lepo vaspitana deca.. E, dosli su im jednom ljudi koji nisu doneli cokoladu, ali su klinci, po pravilu i navici, kad su gosti posli na vrata izleteli pred njih i dreknuli "Hvala za cokoladu!" Ljude je naravno pojeo blam...
 
Larra:
Prijatelji su svoju decu "izdresirali" da kad gosti polaze kuci izadju u hodnik i kazu "hvala za cokoladu", kao lepo vaspitana deca.. E, dosli su im jednom ljudi koji nisu doneli cokoladu, ali su klinci, po pravilu i navici, kad su gosti posli na vrata izleteli pred njih i dreknuli "Hvala za cokoladu!" Ljude je naravno pojeo blam...


:D :D :D :D :D :D :D

kakvi kraljevi!!!!!!
 
He, he..ma, klinci su super...
Ovo me podsetilo na moju sestricinu, kojoj smo, kad je bila mala, aplaudirali kad pojede obrok, jer nikad nije bila gladna.
Desilo se da se njihov kum posluzio poslednjim palacinkama koje su stajale na stolu....da je samo znao sta ga ceka...
Mala Anci je odusevljeno zapljeskala i povikala: "BRAVO MICO, SVE SI POJEO !"
I kum je naravno propao u zemlju...
 
moj brat kad je imao 6-7 godina igrao se u dnevnoj sobi gde je moja baba i josh jedna baba iz komshiluka pile kafu i prichale,u tom ulazi jedna druga baba takodje iz komshiluka i pita "Zene sta radite",a moja baba evo pijemo kafu,a moj brat ko iz topa,"Sto sad pijete kafu kad ste do malopre ogovarale babu Milenku?!"(baba Milenka je baba tretja baba koja je ushla u kutju.:lol:
 
Sedimo mališa (2 god, 3 meseca) i ja u autobusu i gledamo napolje.
Ja vidim džip pick-up i kažem:
"Vidi džip pick-up!"
A on pošto nije uspeo da ga vidi, zbuni me izjavom:
"Nisam uzeo u obzir da je to džip pick-up!"
"A odakle tako pametna misao?"
"Zato što sam glup."
"A kako si to glup?"
"Nisam umeo dedu da šetam."
Šta se sve događa u toj malenoj glavici??????
 
Master_Chief:
moj brat kad je imao 6-7 godina igrao se u dnevnoj sobi gde je moja baba i josh jedna baba iz komshiluka pile kafu i prichale,u tom ulazi jedna druga baba takodje iz komshiluka i pita "Zene sta radite",a moja baba evo pijemo kafu,a moj brat ko iz topa,"Sto sad pijete kafu kad ste do malopre ogovarale babu Milenku?!"(baba Milenka je baba tretja baba koja je ushla u kutju.:lol:


a uvaleaaa. isuse... :lol:
 
Moja cerka (3 god)krenula ja sa njom kod svekrve i lepo je sredila ,obukla joj suknjicu ,ali posto prolazimo pored parka kaze ona meni ,mama molim te ajmo malo u pak.Ja pristanem,ali deca ko deca odmah odu u pesak.U medju vremenu ja upoznam jednu zenu i raspricale se nas dve ,kad dodje moja mala i pita da li moze da sedne u pesak ,ja joj kazem nemoj Naco ljubi te majka,uci ce ti pesak u ribicu.Gospodja s kojom sam razgovarala kaze u sali ;Jao Natasa pa ti imas ribicu?!:)A ona sva vazna pridje zeni malo je gleda,pa ko iz topa:A TI NEMAS?:))
 
Baka sa unukom ispraca svoju komsinicu, a komsinica kaze detetu: 'pozdravi brata', a mala cuti.Baka je opominje i kaze: 'pa reci, 'hvala' ' i mala zbunjeno kaze hvala.......Kad je komsinica otisla, klinka pita baku: 'Zasto kazem HVALA, kad nisam nista dobila.............?!
 
Moj sin, u fazi kada je stalno trazio da mu se citaju bajke (oko 2. godine) odusevio se kada je cuo da njegova tetka baku zove od milja Marica (zove se Mara), pa je ceo dan ponavljao: Baba Malice, baba Malice... Kad je uveče krenuo da spava, zbunio se i rekao: Ljubimo baba Ivicu!
 

Back
Top