Problem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

UltraZvuk

Domaćin
Poruka
3.673
Postovani administratori ili sta ste vec,
citam ovaj forum vec neko vreme, tu i tamo nacnem neku temu, koja meni licno znaci, ali ne mogu da ne primetim jednu sitnicu, koja me bas nervira.
Naime, ponasate se ko da vam je ovo dedovina. Zasto svaka tema za koju, tamo neki sradovecni lik koji visi na netu pola dana brljaveci o kolima, kao neki znalac (necu da imenujem coveka), kaze da je dosadna, jer je nemu licno dosadna kada bleji u ekran non stop, mora da bude zakljucana?
Ljudi bre, shvatite da je forum napravljen zbog gostiju a ne zbog vas. Sustina je da ljudi otvaraju teme i da razmenjuju misljenja. Namecete svoje interesne grupe, ko da svakog mora da zanima hakinen i montoja. I da li je diablo brzi od porsea. Ima toliko tema o kojima moze da se pise u automobilizmu, ali ne morate uvek vi da budete mirodjija u corbi.
Ovo je moj srdacan savet. Nisam imao nameru nikoga licno da uvredim, ali trebalo bi da razmislite o ovih par redova.
Obzirom da znam da ce topic biti zakljucan ili izbrisan, ne morate se truditi, svakako Vam se necu vise obracati.
Pozdrav!
 
Ti očigledno nepažljivo čitaš! Zaključavaju se isključivo teme koje se besmosleno ponavljaju i prave gužvu. Pogledaj samo koliko puta je otvoren TUNING (tačno šest puta samo na prvoj strani) i ti si ga ponovo otvorio! Pre nego što načneš novu temu iskoristi pretraživač i proveri da li već postoji, ili bar pročitaj uputstva administratora kad se pojaviš na nekom forumu.
 
opc:
Ako svaka svaka druga rec mora da bude "administrator" onda stvarno nemamo sta
da trazimo na ovom forumu...
Stvar slobodnog izbora. Administratore pominjete sami, nađi neki drugi forum gde administratori jednostavno izbrišu po 20- 30 strana...Ovaj forum je postao najposećeniji na sportu zahvaljujući baš uljudnosti članova i njihovom poznavanju materije, dobrom izboru tema i nekom opštem redu koji vlada.
 
Uz najbolju volju ne mogu da nadjem razlog nezadovoljstva mekih ljudi ovde.
Ja posecujem ovaj forum vec duze vreme, citam sta onio koji znaju napisu i mnogo puta sam saznao korisne stvari.
Poneki puta sam pitao nesto sto je svima jasno sem onima kao ja, koji su neupuceni u automobilizam. Ali trebao mi je savet ili pomoc. Ljudi odavde su mi odgovorili veoma korektno i ljubazno. Ja se bavim kompjuterima. Ako bi me neko pitao sta je to flopi disk, morao bih da se suzdrzim da ne odgovorim ljutito (kao, to brate svi znaju), ali su mi ljudi odavde i na takva moja pitanja odgovorili.
Ja uglavnom znam gde mi je motor i gde je gepek. Vozim mnogo godina ali mnoge stvari ne znam, i ne treba mi. Ali opet, niko mi nije uskratio odgovor, ma kakve nebuloze sam poneki puta pitao. TO ja smatram dobrim forumom i odnosom.
A ako postoji tema na primer "sofersajbne" pa neko postavi novu temu "opet sofersajbne", to stvarno nije ok, i slazem se da se na to pazi.
Svaka cast svima ovde.

Zato, ne razumem zasto tolika ljutnja na "administratore". Pa valda je najnormalnije da se pokusa ne duplirati teme?
I nikada nisam primetio da bilo ko odbaci neko pitanje kao "bez veze", uvek ima pomoci i odgovora.

Samo tako nastavite ovde drugari, mi koji nemamo vremena da se upustamo u detalje, naucicemo mnogo. Oni koji su zeljni znanja i informacija, ovde ih lako dobiju.
U cemu bi onda bio problem?
Pozdrav svim auto-forumasima
 
ex murcielagio:
Ovo je strshno...Izbrisao mi je profil...Nemam komentar,uglavnom nisam uspeo da se ulogujem kao mursielagio sto sam do juce bio...Svaka cast majstore!!!
Stvarno nemam pojma o čemu pričaš??? Zašto bih ti brisao profil ( ili bilo ko sa Krstarice). Treba li ponovo da ti kažem da si ovde dobrodošao kao i svi drugi. Pokušaj ponovo...
 
A ti codemaker mi delujes ka (Espanjol sa drugim nickom i namerno promenjenim nacinom govora i gramatickim greskama) ne bi li sam sebi dao za pravo sve sto radi...Sto mi ostali naravno ne mozemo da proverimo ali lici mi na to.Pozdrav
 
Ali to i jeste problem!!! Ne treba ti da mi zelis dobrodoslicu na ovaj forum, kako ne shvatas...Ne dolazim kod tebe kuci ili u firmu vec na sajt na kome si ti sticajem okolnosti( znanjem pre svega i to ne osporavam) postao administrator...Tu ti je osnovna greska, nije ovo TVOJ forum zato sto si u mogucnosti da nekog izbacis...Samo je to problem...
 
ex murcielagio:
A ti codemaker mi delujes ka (Espanjol sa drugim nickom i namerno promenjenim nacinom govora i gramatickim greskama) ne bi li sam sebi dao za pravo sve sto radi...Sto mi ostali naravno ne mozemo da proverimo ali lici mi na to.Pozdrav
Lamborgini ne zastranjuj!!! Niko te nije brisao, niti imam potrebe da se pojavljujem pod tuđim imenima. Čoveka poznajem sa foruma isto koliko i tebe i sve druge. Jel treba sad na automobilizmu da širimo paranoju ili da se bavimo temom?
 
ex murcielagio:
A ti codemaker mi delujes ka (Espanjol sa drugim nickom i namerno promenjenim nacinom govora i gramatickim greskama) ne bi li sam sebi dao za pravo sve sto radi...Sto mi ostali naravno ne mozemo da proverimo ali lici mi na to.Pozdrav
Ovaj nick koristim na celoj krstarici. Nemam nikakve veze sa Espanjolom, sem sto ga znam sa ogvog foruma.Covek je sasvim ok. Ja se ne sakrivam i govorim sta mislim, ne treba mi da se krijem. Da si malo upoznat sa pavilima, video bih da sam do sada napisao skoro 500 poruka, pa nije valda Espanjol cuvao ovaj nick u rezervi, da ga upotrebi bas kad ti zaparnojises?
Ne znam tacno sta je tvoj problem, ali mi se cini da je u pitanju neki nesporazum. Sto mislis da si toliko vazan da bi neko bas tebi brisao poruke ili logovanja?
Ajd' da spustimo loptu. Razjasnice se, ne dizi paniku i ne paranojisi bez veze.
 
Al si nacitan...Izgleda da imas visu srednju a? Sto se mene tice sve je u redu,samo imam utisak da neko drugi sebi daje previse znacaja ali nema veze, idemo dalje pa ce vreme pokazati ko je u pravu...Mozda gresim...
 
ex murcielagio:
Al si nacitan...Izgleda da imas visu srednju a? Sto se mene tice sve je u redu,samo imam utisak da neko drugi sebi daje previse znacaja ali nema veze, idemo dalje pa ce vreme pokazati ko je u pravu...Mozda gresim...
Sto se skole tice sigurno imam vise nego ti. A i nacitaniji sam svakako.
Molim te, okani se mene i resavaj svoje komplekse i probleme gde hoces, ja sa tvojim "problemom" nemam nikakve veze.
ccc, svakakvih ljudi ima...
 
Vidi vidi...Kako odjednom pises bez pravopisnih gresaka...Interesantno...A ako mi verujes ne da ne znam koliko si ti odgovora napisao nago se ne secam ni otkud ti u ovoj prici...No,kao i svaki demokrata pazljivo sam procitao tvoje izlaganje i doneo zakljucak o tebi na osnovu cinjenicnog stanja, ne bih ga javno iznosio i sa ovim komentarom cu zakljuciti moje javljanje po ovom pitanju.Pozdrav i tebi.
 
Pa i ja ne znam odkud ja u ovoj prici, samo sam izneo svoje misljenje a ti si me napao bez razloga. Valjda ne mislis da samo ti imas pravo na misljenje?
To je sva moja veza sa ovom pricom. Tebe nisam ni pomenuo, vec rekao da ne vidim da ovaj forum bilo koga ogranicava.
Nakon toga si me proglasio Espanjolom, a kad sam odgovorio da to nisam, pocelo je sitno peckanje oko nacitanosti i skole... Cemu?
I to bi bilo sve.
Sto se tice pravopisnih gresaka, svi mi gresimo dok kucamo, posebno ako nije bas neophodna 100% preciznost, ne pisemo naucne disertacije ovde. To ne moze biti nikakav dokaz da sam ja Codemaker ili Espanjol :) Ja sam samo obican ucesnik ovog foruma, gde uglavnom citam i saznajem ponesto, i zatrazim pomoc kad mi zatreba.
Izgleda da sam ja ovde ispao "kolateralna steta" :(

Uostalom, siguran sam da ce se ovo razjasniti uskoro i shvatices da si mene a i administratore napao bez razloga.
 
Ljudi, uopste nisam rekao nista lose protiv admina, jednostavno ste privatizovali i to mi smeta. Masa tema je ok.
A za pretrazivac - tuning, neki pisu sa dva n, pa tuening i kojesta, zahvaljujuci svom "dobrom pravopisu". Jednostavno ne znam sta je strasno i ako se 22-i put pojavi ista tema - odgovorice ko zeli da odgovori, posle 30 dana ce se izbrisati i u redu stvar.
Da li mozete da shvatite da nema svako vremena da dzabalebari po netu citav dan, vec ima egzaktno pitanje na koje trazi upravo takav odgovor. To je sve.
Smeta vam to?
 
BTW Espanol, to sto je tebi "besmisleno" shvati da to nije moj problem. To je tvoje pravo, kao sto je moje pravo da kazem da je besmisleno sto polovina posetilaca brljavi sa nekom demagogijom da li je bolji VW ili Fiat, a citav zivot voze stojadina.
Razumes li sustinu?
 
UltraZvuk:
Ljudi, uopste nisam rekao nista lose protiv admina, jednostavno ste privatizovali i to mi smeta. Masa tema je ok.
A za pretrazivac - tuning, neki pisu sa dva n, pa tuening i kojesta, zahvaljujuci svom "dobrom pravopisu". Jednostavno ne znam sta je strasno i ako se 22-i put pojavi ista tema - odgovorice ko zeli da odgovori, posle 30 dana ce se izbrisati i u redu stvar.
Da li mozete da shvatite da nema svako vremena da dzabalebari po netu citav dan, vec ima egzaktno pitanje na koje trazi upravo takav odgovor. To je sve.
Smeta vam to?
Ništa nije privatizovano, ali ti postaješ dosadan. Vrati se na prvu stranu i pogledaj koliko je puta ponovljen tjuning jedan ispod drugog. Ista tema se ovde neće pojavljivati 22 puta da bi forum bio zaista od koristi. Tvoje egzaktno pitanje mogao si da postaviš na već otvorenom postu, a da si ga pažljivije pregledao možda bi našao i odgovor. Interesantno je da ljudima koji ovde učestvuju mesecima ne smeta ništa, a ti si sa svojih dvadesetak javljanja počeo da nam držiš banku. Ako ti forum ne odgovara traži bolji. Nema smisla da džabalebariš ovde...
 
UltraZvuk:
BTW Espanol, to sto je tebi "besmisleno" shvati da to nije moj problem. To je tvoje pravo, kao sto je moje pravo da kazem da je besmisleno sto polovina posetilaca brljavi sa nekom demagogijom da li je bolji VW ili Fiat, a citav zivot voze stojadina.
Razumes li sustinu?
Poslednji put te upozoravam da je ovo učtiv forum. Ne koristimo izraze kao što je brljavljenje, ne "brekamo" se i slično. Lično nezadovoljstvo i nevaspitanje moraćeš da demonstriraš na nekom drugom forumu. Prikloni se redu i lepom vaspitanju ili nas zaboravi. Jasno! Ovim i završavam raspravu na temu PROBLEM. Ovde nije bilo nikakvih problema dok ti kao nov i nadobudan nisi počeo da ih praviš. Baj!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top