dve zene

lucid sky

Početnik
Poruka
5
da li je normalno zeleti normalne stvari,normalan zivot,normalne ljude oko sebe .. da li je normalno zeleti brak,decu ,ljubav? Da li je NORMALNO neprestano polemisati oko toga da li je nesto normalno ili ne, prikladno-ili ne, odgovarajuce/ne odgovarajuce, zadovoljavajuce/ne zadovoljavajuce ,u skladu sa drustvenim nacelima i sl. a pritom ne misliti na sebe ,cak sputavati.. :?:
Smatram da je NORMALNO zeleti ljubav ,to je svacije pravo i cak i u ovako nezavidnoj situaciji,usudjujem se da trazim ljubav tamo gde je za maliciozne ,primitivne ljude , to NE odgovarajuce.
Zelim da pitam zene: da li bi se upustile u vezu sa drugom zenom - iako je ona bracno vezana /npr.za osobu koja je nikada nece razumeti/
 
lucid sky:
da li je normalno zeleti normalne stvari,normalan zivot,normalne ljude oko sebe .. da li je normalno zeleti brak,decu ,ljubav? Da li je NORMALNO neprestano polemisati oko toga da li je nesto normalno ili ne, prikladno-ili ne, odgovarajuce/ne odgovarajuce, zadovoljavajuce/ne zadovoljavajuce ,u skladu sa drustvenim nacelima i sl. a pritom ne misliti na sebe ,cak sputavati.. :?:
Smatram da je NORMALNO zeleti ljubav ,to je svacije pravo i cak i u ovako nezavidnoj situaciji,usudjujem se da trazim ljubav tamo gde je za maliciozne ,primitivne ljude , to NE odgovarajuce.

Zelim da pitam zene: da li bi se upustile u vezu sa drugom zenom - iako je ona bracno vezana /npr.za osobu koja je nikada nece razumeti/

isto kao i za muskarca koji je bracno vezan- eventualno sex, avantura nista emocije-pocinjati nesto ynacajno i yasnovati to layi na prevari, to je kao da gradis kulu od karata...
 
isto kao i za muskarca koji je bracno vezan- eventualno sex, avantura nista emocije-pocinjati nesto ynacajno i yasnovati to layi na prevari, to je kao da gradis kulu od karata...

čemu služi ...
sex bez emocija
:?:
 
vd:
isto kao i za muskarca koji je bracno vezan- eventualno sex, avantura nista emocije-pocinjati nesto ynacajno i yasnovati to layi na prevari, to je kao da gradis kulu od karata...

čemu služi ...
sex bez emocija
:?:
ne znam...znam samo da ga mnogi upraznjavaju...ja sad ne upraznjavam nikakav, ni sa emocijama ni bez...kazu da se to zove tranzicija :roll: :wink: 8)
 
SINDI:
vd:
isto kao i za muskarca koji je bracno vezan- eventualno sex, avantura nista emocije-pocinjati nesto ynacajno i yasnovati to layi na prevari, to je kao da gradis kulu od karata...

čemu služi ...
sex bez emocija
:?:
ne znam...znam samo da ga mnogi upraznjavaju...ja sad ne upraznjavam nikakav, ni sa emocijama ni bez...kazu da se to zove tranzicija :roll: :wink: 8)

Vidis,to ti je izraz za zamajavanje naroda... :cry:
 
Bad_Wolf:
SINDI:
vd:
isto kao i za muskarca koji je bracno vezan- eventualno sex, avantura nista emocije-pocinjati nesto ynacajno i yasnovati to layi na prevari, to je kao da gradis kulu od karata...

čemu služi ...
sex bez emocija
:?:
ne znam...znam samo da ga mnogi upraznjavaju...ja sad ne upraznjavam nikakav, ni sa emocijama ni bez...kazu da se to zove tranzicija :roll: :wink: 8)

Vidis,to ti je izraz za zamajavanje naroda... :cry:
tacno :lol: :lol: :lol: :lol:
 
inspirion:
Imamo pravo zeleti najbolje za sebe.I za to se boriti. Nek drugi rade sto zele ako ih ispunjava. Na nama je da ostanemo verni svojim zeljama.
Jedan/na od retkih si koji/koja mi je konkretno dao/la neki odgovor , hvala na podrsci :!:
mada jos uvek ne znam sta da radim , u dilemi sam jer ZELIM zenu , opet svesna da bih pocinila 'greh' ..
u svakom slucaju,hvala
 
lucid sky:
inspirion:
Imamo pravo zeleti najbolje za sebe.I za to se boriti. Nek drugi rade sto zele ako ih ispunjava. Na nama je da ostanemo verni svojim zeljama.
Jedan/na od retkih si koji/koja mi je konkretno dao/la neki odgovor , hvala na podrsci :!:
mada jos uvek ne znam sta da radim , u dilemi sam jer ZELIM zenu , opet svesna da bih pocinila 'greh' ..
u svakom slucaju,hvala
svako ti je dao odgovor na svoj nacin, zavisi sta si htela dacujes...kakkav bre greh, ne radi se o tome...ali ako svesna ulazis u neku trougao, budi spremna na kompromise...sa sobom ili sa drugima...ne zbog greha, vec zbog osecanja-da li zelis da delis svoju ljubav sa nekim? i ponavljam, ako je u pitanju strast, hir, zelja, probaj, zivot je jedan, ali emocije ... :roll:
 
Pa dobro,ljudi su se malo i poigrali sa temom,mislim to sam i ocekivala - sta vise ,prija mi :arrow: vec poenta te moje recenice bila je da konkretnih odgovora bilo je jako malo,ako me kapiras. Opet,ponavljam,nijedan odgovor mi ne smeta .. Radi se o tome,da sam ja ta koja je udata,a zene su oduvek bile moj stil, da kazem tako :wink: medjutim,brak me ne zadovoljava na taj nacin na koji sam ocekivala i sve vise sam ubedjena da je greska ; dakle moj prirodni poriv za zenama i iskrenim emocijama se javlja i dilema tu nastaje . Znam da bi se treala voditi prema osecajima ,ali,opet,to je ,moras priznati,sada tako komplikovano ... sada sam bila malo jasnija , pa se nadam jos nekom tvom odgovoru , a mozda i vecem odazivu na temu inace . POzdravljam te
 

Back
Top