Neckermann???

Pink Panter

Zainteresovan član
Poruka
196
Je l' kupovao neko preko Neckermann-a? U katalogu naravno sve lepo izgleda, ali sam cula da su to uglavnom kineske stvari...Kako ste zadovoljni sa kvalitetom?
Cene su im vise nego ok, ali dostava je ocajna- ja sam narucila nekoliko stvari pocetkom septembra, i jos mi nisu nista poslali, kao- nemaju..
 
Black_cat:
Joj, zheno! :roll: :)
Pa i hocju, ali nisam luda da naruchim neshto a da se pre toga nisam raspitala koliki su stvari troshkovi, poshtarina, etc. Ja pitam, a ti zavlachish, bre :)



ma ne zavlacim, zato i ja lepo pitam za iskustva ostalih!! ko zna kakva je stvarcica uzivo?! a postarina je valjda 199 dinara
 
postarina je za neckerman 200 dinara za porudzbinu.

znaci ako vam ne isporuce sve odjednom, nego iz dva dela, prvi put olatite postarinu a posle samo robu.

obavezno otvarajte paket u posti, jer se moze desiti da dodje ostecena tehnicka roba(morate da zanemarite gundjanje onih kojima to oduzima vreme, jer vase je da zastitite svoj novac)

postarinu mozete platiti 500 dinara, u slucaju da narucujete neku stvar skuplju od 5000, kao naprimer trenazni bicikl, ali u slucaju da imate porucenu jos neku jeftiniju stvar, mislim da ce opet biti 200.

to ustvari nije postarina, vec neka kompenzacija po ugovoru izmedju poste i neckermana.

Ja zvala i sve se lepo raspitala.
 
Pitate se, zasto je jeftino kupovati preko Neckrmanna?
Odgovor je jednostavan! Sve stvari izlozene u katalogu, prikazane su u prirodnoj velicini i napravljene su od papira. Fen koji cete dobiti, bice velicine vizitkarte, "mali" usisivac - verna kopija pivske flase, a kucne merdevine... dobijate u formatu A4! 'Ajte ljudi, molim vas... kakav Neckermann?!
 
Julian_Duranona:
Pitate se, zasto je jeftino kupovati preko Neckrmanna?
Odgovor je jednostavan! Sve stvari izlozene u katalogu, prikazane su u prirodnoj velicini i napravljene su od papira. Fen koji cete dobiti, bice velicine vizitkarte, "mali" usisivac - verna kopija pivske flase, a kucne merdevine... dobijate u formatu A4! 'Ajte ljudi, molim vas... kakav Neckermann?!

A zato mene stezu one gacice!!!! :lol: a ljudi su pricali o meni razne price sto ne nosim gace, ali eto vidite da i za to ima potpuno normalno objasnjenje... hvala Julijane na ovom lepom objasnjenju, pravi si drugar!! :P
 
animsaj:
postarina je za neckerman 200 dinara za porudzbinu.

znaci ako vam ne isporuce sve odjednom, nego iz dva dela, prvi put olatite postarinu a posle samo robu.

obavezno otvarajte paket u posti, jer se moze desiti da dodje ostecena tehnicka roba(morate da zanemarite gundjanje onih kojima to oduzima vreme, jer vase je da zastitite svoj novac)

postarinu mozete platiti 500 dinara, u slucaju da narucujete neku stvar skuplju od 5000, kao naprimer trenazni bicikl, ali u slucaju da imate porucenu jos neku jeftiniju stvar, mislim da ce opet biti 200.

to ustvari nije postarina, vec neka kompenzacija po ugovoru izmedju poste i neckermana.

Ja zvala i sve se lepo raspitala.
Eee, ti se raspitala a ja narucila. JOS U AVGUSTU (tacnije 1.avgusta). Prvo mi je stigao privezak za kljuceve u septembru, pre neki dan stigle su mi neke masinice za kuhinji, a na dva kompleta torbi JOS UVEK CEKAM!zvanicno izjavljujem da nikada vise necu uraditi ovako nesto. Prvo te ucene jer narudzbina mora biti 1500 din. a onda te z... nekoliko meseci. Prevara!
 
Kakve li sad ovo ima veze sa temom?
Rekoh, ima ih za te pare, nisam rekla da ja imam.
Ali vezhbam, naravno, shto... u svakom sluchaju samo oslobadja negativnu energiju, nikako je ne prikuplja.
 
Black_cat:
Kakve li sad ovo ima veze sa temom?
Rekoh, ima ih za te pare, nisam rekla da ja imam.
Ali vezhbam, naravno, shto... u svakom sluchaju samo oslobadja negativnu energiju, nikako je ne prikuplja.
samo te zekim zato sto se opet branis a niko te nije napao. za bajs se slazem.volela bih i ja da ga imam
 
Pa, u Novom Sadu :)
Ako nadjem negde br. telefona, postovacju.
Shta kazhete na traku za trchanje? Efikasnija je, naravno, ako vam nije teshko da trchite.. ;)

Nanuska, shala primljena. Mislim, ne k srcu ;)
 
Black_cat:
Pa, u Novom Sadu :)
Ako nadjem negde br. telefona, postovacju.
Shta kazhete na traku za trchanje? Efikasnija je, naravno, ako vam nije teshko da trchite.. ;)

Nanuska, shala primljena. Mislim, ne k srcu ;)
Nisam ni mislila da si pri :roll: :wink: P.S. Dosta mi je ovih istih smajlica vise!
 

Back
Top