zasto se muskarci uplase kada im pokazes koliko ih volis ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema pravila ljudi!
Mada kada si svestan da si nesto dobio onda ti to vise nije ni zanimljivo. Dokle god iscekujes i imas razlog da se trudis da bi zadovoljio devojku sve je OK, a od onog momenta kada vidis da si to postigao gubi se volja za dalji trud.
Stoji i to da se ljudi plase obaveza, ali se plase i da pokazu da vole i da prihvate da su voljeni!!!
 
Чим крену очекивања, крену и проблеми... што је више очекивања више је и проблема... када му покажеш колико га волиш он схвати колико много ти очекујеш од њега... и ту је негде почетак неиѕбежног краја...
 
Tako je Gazdarice. Potpuno se slazem !
A ovim devojkama bih sledece rekao: ima muskaraca i "muskaraca". Ne zaboravite to!
Ima jakih ima slabica (mislim na mentalnu snagu).
Ima sigurnih ima nesigurnih.
Ima svakakvih.
Na vama je devojke da provalite da li je onaj sa kojim izlazite muskarac ili "muskarac".
MUSKARAC se nece uplasiti kad mu devojka pokaze koliko ga voli. Definitivno.
 
Naravno, Milojko... Ja bas razmisljam o tome da otvorim temu suprotnu ovoj - zasto se neki ljudi plase da pokazu nekom da ga vole... Znam da nisam jedina takva i znam da sam grijesila sto sam se tako ponasala... Jer, ako si zatvoren, ne moze ti niko ni prici... Ako se pak otvoris, jeste da rizikujes, jeste da mozda neces zauzvrat dobiti ono sto dajes, ali mozda i hoces... Naravno, ako je muskarac, a ne "muskarac" u pitanju...

P.S. bebice, ti znas...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top