Ima li nekog da sakuplja salvete?

Skupljanje salveta je odlika nekih devojcica a moze i devojaka, pa i zena kasnije sa analnim crtama karaktera. Sretao sam I zene od preko 40-50 godina sa ovim strastvenim hobijem.
Mehanizmom premestanja snazni nalet iz superega da im guza bude uvek cista u kombinaciji sa nagonskom teznjom za prljanjem iskrivljuje se cenzurom i umesto toilet papir pojavljuje se neobicno interesovanje za salvete, to je neki kompromis koji devojcica nalazi.
U periodu tokom navikavanja na noshu, jedan poviseni ton ili shamar roditelja, odredio je dobrim delom njena interesovanja, osecanja itd, jednom recju sudbinu. Kasnije kao devojka, npr moze se dosta baviti zanimanjem za svoju zadnjicu i erotizacijom anusa, itd itd.
 
random_cloud_form:
Skupljanje salveta je odlika nekih devojcica a moze i devojaka, pa i zena kasnije sa analnim crtama karaktera. Sretao sam I zene od preko 40-50 godina sa ovim strastvenim hobijem.
Mehanizmom premestanja snazni nalet iz superega da im guza bude uvek cista u kombinaciji sa nagonskom teznjom za prljanjem iskrivljuje se cenzurom i umesto toilet papir pojavljuje se neobicno interesovanje za salvete, to je neki kompromis koji devojcica nalazi.
U periodu tokom navikavanja na noshu, jedan poviseni ton ili shamar roditelja, odredio je dobrim delom njena interesovanja, osecanja itd, jednom recju sudbinu. Kasnije kao devojka, npr moze se dosta baviti zanimanjem za svoju zadnjicu i erotizacijom anusa, itd itd.

Damn :?
Izgorecu od radoznalosti ne budes li dao svoje objasnjenje o decacima koji su skupljali klikere...
 
mishica:
random_cloud_form:
Skupljanje salveta je odlika nekih devojcica a moze i devojaka, pa i zena kasnije sa analnim crtama karaktera. Sretao sam I zene od preko 40-50 godina sa ovim strastvenim hobijem.
Mehanizmom premestanja snazni nalet iz superega da im guza bude uvek cista u kombinaciji sa nagonskom teznjom za prljanjem iskrivljuje se cenzurom i umesto toilet papir pojavljuje se neobicno interesovanje za salvete, to je neki kompromis koji devojcica nalazi.
U periodu tokom navikavanja na noshu, jedan poviseni ton ili shamar roditelja, odredio je dobrim delom njena interesovanja, osecanja itd, jednom recju sudbinu. Kasnije kao devojka, npr moze se dosta baviti zanimanjem za svoju zadnjicu i erotizacijom anusa, itd itd.

Damn :?
Izgorecu od radoznalosti ne budes li dao svoje objasnjenje o decacima koji su skupljali klikere...
Od random clouda je bio dovoljno smesan post ali ovaj od mishice je jos bolji... :lol: :lol: :lol:
 
Ispustih da kazem, da su salvete sa sarama i u boji izuzetno cenjene za skupljanje, to je zapravo kompromis sudara teznje za praljanjem i nametnutog zahteva za cistocom, koji sam gore pomenuo. Kad bi sve salvete bile bele devojcica se nikad ne bi odlucila na potez skupljanja jer bi to onda odrazavalo samo silu superega. Dok ovako ima raznih boja a one braonkaste su sigurno posebno na ceni. Kasnije se prava simbolika moze obrisati i sakupljanje prelazi u naviku i sada ono sto je bilo sredstvo za nesto drugo postaje cilj po sebi.
Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima. decije diverzije oko ucenja velike nuzde su temelji kasnijih patriotskih i filozofskih ideja o slobodi, jer se dete opire pritisku roditelja i pokusava da bude po prvi put nezavisno. Ili pak razna kolekcionarstva i sistem kapitalizma koji se razvio iz ideje malog deteta da je ***** njegovo vlasnistvo.
Dakle, nije to nista lose ima i dobrih stavi, ali to je jedan osetljiv period gde se moze naglo izvajati buduci karakter deteta.
 
random_cloud_form:
Ispustih da kazem, da su salvete sa sarama i u boji izuzetno cenjene za skupljanje, to je zapravo kompromis sudara teznje za praljanjem i nametnutog zahteva za cistocom, koji sam gore pomenuo. Kad bi sve salvete bile bele devojcica se nikad ne bi odlucila na potez skupljanja jer bi to onda odrazavalo samo silu superega. Dok ovako ima raznih boja a one braonkaste su sigurno posebno na ceni. Kasnije se prava simbolika moze obrisati i sakupljanje prelazi u naviku i sada ono sto je bilo sredstvo za nesto drugo postaje cilj po sebi.
Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima. decije diverzije oko ucenja velike nuzde su temelji kasnijih patriotskih i filozofskih ideja o slobodi, jer se dete opire pritisku roditelja i pokusava da bude po prvi put nezavisno. Ili pak razna kolekcionarstva i sistem kapitalizma koji se razvio iz ideje malog deteta da je ***** njegovo vlasnistvo.
Dakle, nije to nista lose ima i dobrih stavi, ali to je jedan osetljiv period gde se moze naglo izvajati buduci karakter deteta.
:shock: :shock: :shock: jel ovo prepisujes od negde ili si sam smislio :shock: :shock: :shock:
 
random_cloud_form:
Ispustih da kazem, da su salvete sa sarama i u boji izuzetno cenjene za skupljanje, to je zapravo kompromis sudara teznje za praljanjem i nametnutog zahteva za cistocom, koji sam gore pomenuo. Kad bi sve salvete bile bele devojcica se nikad ne bi odlucila na potez skupljanja jer bi to onda odrazavalo samo silu superega. Dok ovako ima raznih boja a one braonkaste su sigurno posebno na ceni. Kasnije se prava simbolika moze obrisati i sakupljanje prelazi u naviku i sada ono sto je bilo sredstvo za nesto drugo postaje cilj po sebi.
Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima. decije diverzije oko ucenja velike nuzde su temelji kasnijih patriotskih i filozofskih ideja o slobodi, jer se dete opire pritisku roditelja i pokusava da bude po prvi put nezavisno. Ili pak razna kolekcionarstva i sistem kapitalizma koji se razvio iz ideje malog deteta da je ***** njegovo vlasnistvo.
Dakle, nije to nista lose ima i dobrih stavi, ali to je jedan osetljiv period gde se moze naglo izvajati buduci karakter deteta.

:shock: :shock: :shock: ja ne mogu da verujem....

a mislila sam da posle onoga sa salvetama ne moze gore :?
 
Da ne bune zabune, salvete i ostalo su vremenski dosta kasnije manifestacije delova licnosti gradjenih tokom tog ranog perioda navikavanja na noshu.
fudbaler je nesto drugo, on je uzor za klinca, tesko da se to moze reci za salvetu ili kliker.Mozemo zakljuciti da je salveta jedno defanzivno resenje devojcice dok je kliker vise aktivan i napadacki a i slozeniji mehanizam. On kasnije dobija i falusnu simboliku te je zato istrajan.
Kliker je zaprovo napaljeni muzjak koji treba da pobedi, tj tresne druge klikere i udje svecano u rupu poput alfa muzjaka. uzimanje klikera od decaka koji je izgubio mec, zapravo je simbolicko kastriranje tog decaka od strane pobednika. slicno kao sto alfa muzjak kunica stvarno kastrira ostale muzjake iz grupe ako ih vlasnik drzi zajedno, Cela igra klikerima je priprema za izazove koji cekaju konkretnog deckica kasnije. Ali se iskreno nadam da ne postoji pozitivna korelacija izmedju dobrog igranja klikera i kasnijih uspeha kod zena i obratno.
 
random_cloud_form:
Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima.

Shvatili smo ovo randome, napakostiti roditeljima... analna faza... komunizam i bla bla bla...


random_cloud_form:
Kliker je zaprovo napaljeni muzjak koji treba da pobedi, tj tresne druge klikere i udje svecano u rupu poput alfa muzjaka.

Aha... sada smo te uhvatili! Setio si se da si skupljao klikere pa si promenio rezultate 'istrazivanja' :lol: :lol: :lol:
Vidim ja, prizances ti na kraju i one salvete sto su ti jos uvek pod krevetom :lol:
 
kako da vaspitam svoje dete ako zelim da bude prvak dvoristha u klikerima?
da mu uzimam noshu ili ...
aha, ili da uzimam agresivnije nego ostale mame u okolini pa da se ono naljuti!
ok
e ali ima necega mene te salvete nikad nisu previshe interesovale..a sada guza ne..a ako neko skuplja toalet-papire, on je vezan za usta?
a ne, to su filatelisti, poshto vole da lizhu...a decaci koji skupljaju salvete oni su buduci ******
a devojcice koje igraju klikere..?
 

Back
Top