preljuba

za mene jeste... i jos uvek se kajem sto sam to ucinila :? ali, procice me... ja sam priznala i oprostio mi je... ali, da, smatram to prevarom....
 
ja sam sanjala prosle noci da se ljubim sa momkom kojeg poznajem... da li sam tako prevarila decka?
parodn, nisam sanjala da se ljubim, nego smo se u snu poljubili dva puta.
 
za mene licno,poljubac nista nista ne znaci.jer danas poljubiti nekog onako konkretno,mozes svakog.pocev od drugarice i tako nekih kombinacija...ali eto zanimaju me vasa mishljenja.mozda ja ipak ne razmisljam kako treba?
 
Pomislish da li bi ti smatrao/la prevarom da tvoja voljena osoba poljubi nekog/u drugog/u, i onda ti je jasno.. (sem ako nemash dvostruke standarde).
I te kako bih smatrala prevarom da mi (daleko bilo) momak poljubi drugu.. prema tome, i da ja poljubim drugog, ne mogu da ochekujem da on to svrsta pod 'normalno je danas poljubiti nekog'.
 
Uf, chek.. erotski snovi; shta je erotski san uopshte - ljubljenje, dodirivanje ili tek sex sa nekim? Rekla bih da je individualni dozhivljaj, jer.. pa, hm, ako se neko uzbudi u snu od obihcnog poljupca, to je za njega erotika :oops: :D
Ja chesto sanjam druge likove, ali mutne, nedefinisane, na pochetku (ljubljenja, mazhenja, svega) uopshte nemam predstavu ko je u pitanju (mada vidim boju kose, oblik lica i sl.), dok se na kraju uvek nekako ispostavi da je to moj momak. Valjda mi to sugerishe da pored svih mushkaraca oko mene, ipak zhelim samo ono shto vecj imam, kao shto i treba da bude.
I kakva bre prevara u snu... Bozhe.. sinocj sam sanjala nekog skroz neprivlachnog tipa, koga niti znam, niti zhelim da znam, a ujutru sam se osecjala glupo shto imam tako niske standarde u snovima :roll: :lol:
 
Mislim ... ne znam sta da mislim o znacenju onog sna. Mozda mi prosto nedostaje takvih akcija ovih dana jer se nisam videla sa deckom cele nedelje.

Jednom sam imala dva decka, paralelno i nisam mislila da jednog od njih dvojice varam. MOj rezon je bio sledeci: on mene voli :arrow: oprostio bi mi da zna :arrow: i ja sebe volim :arrow: oprastam sebi
 
etotako:
Mislim ... ne znam sta da mislim o znacenju onog sna. Mozda mi prosto nedostaje takvih akcija ovih dana jer se nisam videla sa deckom cele nedelje.

Jednom sam imala dva decka, paralelno i nisam mislila da jednog od njih dvojice varam. MOj rezon je bio sledeci: on mene voli :arrow: oprostio bi mi da zna :arrow: i ja sebe volim :arrow: oprastam sebi
:roll: A zasto bi uopste i saznao? :wink:
 
zavodljiva1976:
:roll: A zasto bi uopste i saznao? :wink:
naravno, nikada mu ne bih to rekla... mislim da je to jako ruzno...
ali znas kako uvek imas dobronamernih autsajdera koji zele da vrate razvnotezu u svet
ali na srecu kada je osoba tako otvoreno zlonamerna njoj vise niko ne veruje... i to se zove lajanje u vetar
 
etotako:
ja sam sanjala prosle noci da se ljubim sa momkom kojeg poznajem... da li sam tako prevarila decka?
parodn, nisam sanjala da se ljubim, nego smo se u snu poljubili dva puta.

A ja sanjao kako sam nategao Britni Spirs, a pre neku nedelju, onu Agileru...

Jesam li ih ja stvarno nategao ili sam samo sanjao?
 

Back
Top