DVOJNIK

random_cloud_form:
Mogao bih tri dana da objasnjavam zasto i u cemu gresis i koji je tvoj problem a koji mislis da jeste, ali necu. Takodje, trazenje dvojnika je zapravo narcisticki, regresivni izbor, trazenje sebe ali suprotnog pola. Kad bi svi tako neuroticno trazili svi bi ljudi tokom evolucije postali slicnih faca i interesovanja……… i sve forumasice koje su gore ponosno rekle da su nasle takvog lika, su obicne glupace.
Sve u svemu, nemoj da se pozivas na nadu. Nada je majka budala.
i nemoj da kukas, znas li ti bre kako je bilo nasim partizanima zimi po planinama a?

Ma kazem ja da meni treba psihijatar! :D
Nego, ajde ti to meni na pp, ljubim te!
:wink:
 
ne znam sta je dvojnik, sa nekima pronalazim slicnosti ali me cesto zbog tog mog lozenja isfrustrira odnos..pa moram da obrcem curak

nauci da budesh karakter i zavrshi taj fax i eto ti tipa, kakva si ti takvi su i oni
 
jagodica:
ne znam sta je dvojnik, sa nekima pronalazim slicnosti ali me cesto zbog tog mog lozenja isfrustrira odnos..pa moram da obrcem curak

nauci da budesh karakter i zavrshi taj fax i eto ti tipa, kakva si ti takvi su i oni

...rekoh ja i nastavi da chuketa u sred rc-a sa otvorenom knjigom
 
e da, i nije zbog lozenja, nego sam rugoba, tj nizak mi je zenski nivo, a oni kod kojih ovakva palim, ne pale mene. nisam uvek rugoba ali imam taj stav..ispravka: JE L TO TREBHA DA KAZEM I DA LI JE TO TAKO?>
eto cemu ovo ali nema veze da li mene sad neko gleda ovde?!?!?!
 
ovde, mislim gde sam fizicki, a ne mozgom ne krstarica
ok malo samosazaljenja, to se trazhi heheheheh
ok mozete produziti dalje a ove poruke neka ..pa nemam pojma
aj sta me gleda ovaj pored mesto da pricam s covekom i on sa mnom ja za svoj forum on za svoj
a ovde sve tipovi i jedna-dve zene
 
ok sad sam skapirala da mi je cilj da me neko primeti
he nastavicu da teram pa dok me neko ne opali kakvom oshtrom i surovom porukom. kladicu se sa sobom ko je to
 

Back
Top