sve o wap-u

RiSK:
Ajde mi daj adresu za neki dobar tutorijal o onom okrnjenom JavaScriptu koji se koristi u WML-u.
Očigledno da wap [nick] ne zna baš sve...
JavaScript u WML-u... pa nije baš JavaScript, to se zove WML Script, sigurno misliš na to?
http://www.w3schools.com/wmlscript/wmlscript_intro.asp
Tu ima svašta i o WML-u i o WML Script-u...
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
wap:
moras mi bolje obijasniti!dali u opste nemozes da se konektujes ili sta

ma nikako. ja odem na internet (gistro) i šta god da kliknem, dobijem yebeni Mondo portal. I koji ****** s njim da radim, skinula sam tri melodije koje su me interesovale, i pogledala one erotske sadržaje (sve same yebene žene) i šta sad?
Ima doduše nešto gde moš upisati URL ali traži, pored adrese, još sto quratza....
(izvinte što pcujem)
 
Imam simens c65, i ne mogu da se nakacim na GPRS, javlja mi "Inkoreck CSD profile". Podesio sam profil, ip address (217.065.192.033) , port, username i password. Da li je to zato sto nisam ubacivao dial up, i da li ja treba da ga ubacim, a ako treba koji je(mreza 063 i 064)...
 
Ivica55:
Imam simens c65, i ne mogu da se nakacim na GPRS, javlja mi "Inkoreck CSD profile". Podesio sam profil, ip address (217.065.192.033) , port, username i password. Da li je to zato sto nisam ubacivao dial up, i da li ja treba da ga ubacim, a ako treba koji je(mreza 063 i 064)...
Možda ovako...
Izaberi Menu, pa zatim Setup i nakon toga Connectivity. Ako nije uključen GPRS odaberi Change i na pitanje Switch GPRS on? potvrdi sa YES.
Ako ponovo ne radi, reci...
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
Ma ukljucen (stikliran) je GPRS, u Data services takodje stiklirane GPRS settings sa APN - internet, login - mobtel i pasvord - gprs, dok u data services/CSD setings nisam dirao nista, nije upisan Dial-up number (koji ne znam da li treba da se upisuje a ako treba nemam ga) kao i login i password...
Pratis???
 
wap:
DOBRO DOSLI!OVDE ME MOZETE PITATI O SVEMU STO JE VEZANO ZA WAP
imam problem sa GPRS sa telefona Siemens C 65,dakle, posle svih podesavanja pokazuje mi da je neispravan profil a greska je nazvana greskom 230, stvar je u sledecem ,kada ubacujem parametre profila, na IP adresi mi ne ostaju nule,npr.treba da stoji 217.065.192.033 a meni se snimi 217.65.192.33 i posle mi pokazuje neispravnost profila i nista od konekcije, sta da radim, kontaktirala sam 2 puta mobtel operatera i nista,pomagajte ljudi, ko boga vas molim
 

Back
Top