Prirucnik za dobijanje vernog muzjaka

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Pravilo broj 1 - Vas muzjak uvek treba da ima iluziju da on Vas juri. Sto duze to bolje. Iako ste Vi prethodno detaljno razradili taktiku "slucajnog" susreta, laganog "opustenog" caskanja ili mu sasvim "slucajno" ponudili da Vam on u necemu pomogne.

Napomena- Ovo poslednje je jako bitno. Jer muzjaci po prirodi izuzetno vole da se osecaju superiorno.
DakleM, udri po slaboj tacki, budi "slaba" i "nezasticena" zenka, nadasve "naivna" 8).

Pravilo broj 2 - Odluci se da li ces pribeci taktici zavodjenja ili sazaljenja. Taktika sazaljenja ima svoje osnove u Pravilu broj 1 - vidi napomenu.
Taktiku broj 2 treba detaljnije razraditi.
Obavezno oblaciti usku i kratku garderobu, vidno isticuci svoje obline. Lagano mesati zadnjicom u hodu. Kao slucajno se okrenuti, a onda uz elegantan pokret rukom, znacajno pogledati zrtvu, pardon muzjaka, pravo u oci, trepcuci svojim dugim, maskarom za izduzivanje i uguscivanje, namazanim trepavicama. Napuciti sto senzualnije nakarminisana usta, a zatim otici i ostaviti ga da cezljivo gleda za Vama, polako lomeci kukovima cas levo, pa desno. 8)

Napomena - Ovo ponavljati vise puta. Nekim muzjacima je potrebno ponavljati vise puta, ne zato sto su "tvrd orah", nego zato sto im je potrebno malo vise vremena da shvate. :twisted:

Pravilo broj 3 - Posle malog neckanja (obaveznog), tek toliko da dobije vecu zelju, dozvoliti Vasem muzjaku da Vas klepi necim tvrdim i odvuce u pecinu. :lol:

Napomena - Predmet mora da bude tvrd, ali vesto upotrebljen. Sta ce Vam majstor koji ne zna da barata alatom!?
Ovo je posebno bitno zbog kasnijeg obavljanja kucnih poslova.

Pravilo broj 4 - Ma koliko vam se svidjalo, nemojte uvek da se igrate sa Vasim muzjakom. Jasno mu stavite do znanja da cete se igrati samo onda kada i koliko Vi to hocete.

Napomena - Za ostvarivanje ovog pravila pozeljno je citati neku od knjiga sa tipa: "Kako ojacati svoj karakter", "Sam svoj majstor" i sl. :lol:

Pravilo broj 5 - "Sprijateljite" se sa njegovom mamom :shock:, pa oko ognjista razmenjujte recepte.

Napomena - ...suvisna.

Pravilo broj 6 - Nikad nemojte da mazite svog muzjaka i da mu tepate, eventualno za rodjendan ili neki drugi praznik, da se podseti koliko je srecan sto Vas ima.

Napomena - Misli se na Vas rodjendan - da bi ga bolje zapamtio i na druge Vama bitne datume. :twisted:

Pravilo broj 7 - Obavezno zvocajte svom muzjaku. :lol: Bezeci iz kuce od Vas, velika je verovatnoca da ce otici i raditi negde nesto korisno tj. zaraditi pare koje ce sa uzivanjem potrositi na Vas poklon, da bi ste prestali da mu zvocate.

Ovako ulovljen muzjak ce vam garant biti veran.
Prvo izmoren dugotrajnom jurnjavom za vama, zatim zanesen Vasim atributima, povremeno zadovoljen kao muzjak (eh, neke ustupke ipak moramo uciniti), zatim prepunjenog stomaka omiljenim jelima koja ga podsecaju na majku i izazivaju zato grizu savesti pri pojavi nekih bludnih misli i na kraju izbezumljen od Vaseg zvocanja i teskog rada - da bi Vas izdrzavao, ma koliko bio slabo kapirajuci, shvatice da bi mu dve takve bile suvise. :lol: :lol: :lol: 8)

P.S Postovano na muskom kutku, da bi muzjaci mogli da se pripreme adekvatno (ne iz sazaljenja prema njima, vec da bi mogli da zadovolje svoje zenke kako treba) :lol:
 
mishica:
Auuuu Nesi, ja sam ovo shvatila kao divnu salu, ali bojim se da si dala odlican slagvort random_cloud_formu. Sada ce on naucno dokazati da je to sve tako, da je vekovima smisljano i sve postavljeno na matematickim osnovama (cek, malo ima i hemije). :)

I meni je dotični prvi pao na pamet kad sam počela ovo da čitam :D
Samo, kako je celokupna filozofija o postizanju bivlasti sastavljena u samo nekoliko redova :?:
 
Julian_Duranona:
Nesi:
Pravilo broj 7 - Obavezno zvocajte svom muzjaku. :lol: Bezeci iz kuce od Vas, velika je verovatnoca da ce otici i raditi negde nesto korisno tj. zaraditi pare koje ce sa uzivanjem potrositi na Vas poklon, da bi ste prestali da mu zvocate.
... ja sam jednom, otisao da kupim cigare i nikad se nisam vratio...
Sada znam ko si ti
kiss5.gif



... naravno... i ja tako reagujem na musko zvocanje. Ali nikad ne pustim da dodje do toga... cim krene da zvoca, podizem glas i objasnjavam mu gde su vrata da bi mogao da izadje, ako mu se ne dopada(M).
 
etotako:
Sada znam ko si ti :)
... naravno... i ja tako reagujem na musko zvocanje. Ali nikad ne pustim da dodje do toga... cim krene da zvoca, podizem glas i objasnjavam mu gde su vrata da bi mogao da izadje, ako mu se ne dopada(M).
Ma, probao sam i to... Ali, na (ne)srecu, uvek sam bio sa "jakim" zenama. Ja joj pokazem vrata, ona kaze - "Necu da izadjem, izadji ti!" Uostalom, koliko si srela muskaraca, koji mogu da nadzvocaju zenu...?
 
Julian_Duranona:
etotako:
Sada znam ko si ti :)
... naravno... i ja tako reagujem na musko zvocanje. Ali nikad ne pustim da dodje do toga... cim krene da zvoca, podizem glas i objasnjavam mu gde su vrata da bi mogao da izadje, ako mu se ne dopada(M).
Ma, probao sam i to... Ali, na (ne)srecu, uvek sam bio sa "jakim" zenama. Ja joj pokazem vrata, ona kaze - "Necu da izadjem, izadji ti!" Uostalom, koliko si srela muskaraca, koji mogu da nadzvocaju zenu...?

pa svi moji muškarci su me "nadzvocavali"...
nag, nag, nag...
sa jednim toliko nisam mogla da izađem na kraj da sam nestala jedne letnje noći kao ti kada si otišao po cigarete...
 
POENTA je naći muškarca koji voli šoping....a onda ga isttrenirati kesama sa posla tako da kad sebi samo dva puta nedeljno nešto kupite, on kaže „Draga, pa što si se stisla? Odavno ništa nisi kupila, pa ti sigurno nemaš šta da obučeš...”...
:lol: :lol: :lol:
Šalim se. Pričao mi dečko da, kad su bili deca, on i njegovi ortaci komentarisali: Nemoj da se zabavljaš sa pametnom, nju NE MOŽEŠ DA KONTROLIŠEŠ.
Njegov komentar DANAS: pa pametna će sama da se kontroliše....
 
Hehe, zaista, mishica je lepo anticipirala stvari, jer ovo je ekvivalentno nekim mojim shvatanjima. Ali ne optuzujte mene za pojam biovlast, sta biovlast, ja zaista nemam nista sa tim, to je VASH nagonski pokretac.
Mnogo toga u postu nesi stoji, s tim sto su ta ponasanja jednim delom nesvesna i nagonska. A kad ste bez tog kvaliteta svesne namere tad ste i najfatalnije i to je ono sto diferencira sisatu glupacu od “she who must be obeyed”.
U stvari, ako nesin spis nije vashe sveto pismo napljujte mi se u lice.
 
random_cloud_form:
Hehe, zaista, mishica je lepo anticipirala stvari, jer ovo je ekvivalentno nekim mojim shvatanjima. Ali ne optuzujte mene za pojam biovlast, sta biovlast, ja zaista nemam nista sa tim, to je VASH nagonski pokretac.
Mnogo toga u postu nesi stoji, s tim sto su ta ponasanja jednim delom nesvesna i nagonska. A kad ste bez tog kvaliteta svesne namere tad ste i najfatalnije i to je ono sto diferencira sisatu glupacu od “she who must be obeyed”.
U stvari, ako nesin spis nije vashe sveto pismo napljujte mi se u lice.

pljuc! pljuc! pljuc! :roll:

ne slazem se sa tobom, don't freak out :wink:
 

Back
Top