Pismo za rastanak

Toivonen

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
232
Pronašao sam skoro poslednju poruku koju sam napisao svojoj dugogodišnjoj devojci pred raskid. Sa obzirom da je to poglavlje mog života završeno i da je ta moja usamljenost koja je nemilosrdno vladala u vezi, a prouzrokovana njenom tiranijom i njenom nadljudskom voljom da sve bude kako ona je ona zamišljala. Prosto osećam da više nemam šta da krijem.

"Najdraža M...
Ne mogu više živeti sa tobom. Poricao sam to dugo vremena jer sam te voleo.
Ne mogu i neću više živeti sa tobom.
Ne verujem u pokušaje, jer nijedno od nas ne želi da se promeni. Neću posustati jer znam da ćemo imati druge probleme koji će rezultirati nervnim slomom, psihičkim i fizičkim nasiljem. Zbog toga molim te da me ne kontaktiraš radi mog sopstvenog zdravlja.
Iskreno tvoj M...

Degerfors, Örebro County, Sverige 18.5.2010."
 
oO raskinuo si sa nekim na bilo koji drugi nacin a da nije licno...nadam se da ce ti se isto tako dopasti kad tebi to neko :)

nego sto si ti to nama nalepio ovde ne kontam...oces da ti proverimo pravopis? skandiramo? de uputi me ka poenti

Raskidao sam ja lično...:)

Sa ovom devojkom sam bio jako dugo, ne živimo na istim mestima, pa sam joj poslao pismo...

Ne treba provera pravopisa, dobro stojim sa tim...ne treba ni skandiranje...neke posebne poente nema, pronašao sam kod sebe kopiju tog pisma, pa se setio...nostalgija...da podelim sa vama to...da mi kažete možda šta mislite da li sam dobro to uradio...kako vi raskidate i tako...:)
 
Raskidao sam ja lično...:)

Sa ovom devojkom sam bio jako dugo, ne živimo na istim mestima, pa sam joj poslao pismo...

Ne treba provera pravopisa, dobro stojim sa tim...ne treba ni skandiranje...neke posebne poente nema, pronašao sam kod sebe kopiju tog pisma, pa se setio...nostalgija...da podelim sa vama to...da mi kažete možda šta mislite da li sam dobro to uradio...kako vi raskidate i tako...:)

sms-om :sad2:
 
Pronašao sam skoro poslednju poruku koju sam napisao svojoj dugogodišnjoj devojci pred raskid. Sa obzirom da je to poglavlje mog života završeno i da je ta moja usamljenost koja je nemilosrdno vladala u vezi, a prouzrokovana njenom tiranijom i njenom nadljudskom voljom da sve bude kako ona je ona zamišljala. Prosto osećam da više nemam šta da krijem.

"Najdraža M...
Ne mogu više živeti sa tobom. Poricao sam to dugo vremena jer sam te voleo.
Ne mogu i neću više živeti sa tobom.
Ne verujem u pokušaje, jer nijedno od nas ne želi da se promeni. Neću posustati jer znam da ćemo imati druge probleme koji će rezultirati nervnim slomom, psihičkim i fizičkim nasiljem. Zbog toga molim te da me ne kontaktiraš radi mog sopstvenog zdravlja.
Iskreno tvoj M...

Degerfors, Örebro County, Sverige 18.5.2010."

ko joj dirka gatjice ?:rumenko:
 
Uopšte nije imalo potrebe da budeš toliko surovo iskren i navodiš tu neke nesigurne predikcije i zaključke koji su možda tačni, ali možda i sasvim pogrešni.
Mogao si i samo da izvadiš paju i pokažeš je njenom ocu,
ne iz iskustva, ali znam da bi to rešilo ovakvu situaciju.
 
Raskidao sam ja lično...:)

Sa ovom devojkom sam bio jako dugo, ne živimo na istim mestima, pa sam joj poslao pismo...

Ne treba provera pravopisa, dobro stojim sa tim...ne treba ni skandiranje...neke posebne poente nema, pronašao sam kod sebe kopiju tog pisma, pa se setio...nostalgija...da podelim sa vama to...da mi kažete možda šta mislite da li sam dobro to uradio...kako vi raskidate i tako...:)

"ne mogu i necu vise ziveti sa tobom"
"ne zivimo na istim mestima"

:lol: sine aj se sad polako saberi :lol:

tako sto dodjem coveku i kazem sta imam
 
da ti kažem batice..
ispao si skot.
Muškarac treba da voli ženu više od sebe. Po svaku cenu.
Čak i da u vezi postane pas, krpa, kvaka, kloaka.
ti si jasno pokazao da si sebi važniji od vaše veze.
Nemaš ničega viteškog u sebi i zato zaslužuješ da večno lutaš od nemila do nedraga, da se propiješ, da ti se ogadi seks sa stranim, praznim bićima, koji su kao ti, pokušali da spasu sebe, sebe i samo sebe.
U vezu se ne ulazi ako nisi spreman da umreš ili umireš za nekoga.
 
a pricaj nam malo o toj tiraniji nad tobom :)))

Nije to bila ta vrsta tiranije...:per:
Da je to bila ta još bi bili zajedno...:per::mrgreen::lol:

Ovo je bila psihička...uvek je nešto zamerala, uvek joj je nešto smetalo, mislila je samo na sebe...itd...

da ti kažem batice..
ispao si skot.
Muškarac treba da voli ženu više od sebe. Po svaku cenu.
Čak i da u vezi postane pas, krpa, kvaka, kloaka.
ti si jasno pokazao da si sebi važniji od vaše veze.
Nemaš ničega viteškog u sebi i zato zaslužuješ da večno lutaš od nemila do nedraga, da se propiješ, da ti se ogadi seks sa stranim, praznim bićima, koji su kao ti, pokušali da spasu sebe, sebe i samo sebe.
U vezu se ne ulazi ako nisi spreman da umreš ili umireš za nekoga.

violin1-1.gif
:lol:

Ja sam nju voleo, pa mogu reći i trpeo, al' sve ima neke svoje granice...:)
 
da ti kažem batice..
ispao si skot.
Muškarac treba da voli ženu više od sebe. Po svaku cenu.
Čak i da u vezi postane pas, krpa, kvaka, kloaka.
ti si jasno pokazao da si sebi važniji od vaše veze.
Nemaš ničega viteškog u sebi i zato zaslužuješ da večno lutaš od nemila do nedraga, da se propiješ, da ti se ogadi seks sa stranim, praznim bićima, koji su kao ti, pokušali da spasu sebe, sebe i samo sebe.
U vezu se ne ulazi ako nisi spreman da umreš ili umireš za nekoga.

:eek:

fantasticno
mislim znam da si ironican zato i jeste fantasticno to sto si rekao
 

Back
Top