Sta je sad?

clan

Primećen član
Poruka
514
Ubacio sam neke nove igre ali su starijeg datuma nista sto vec nissam ubacivao u kompjuter zatim kada sam hteo da ga restartujem nije hteo ja mu pritisnem restart na kucistu i kada je podigo sistem ispisao je new hardware found? Nista nisam novo ubacivao u znaci nista nisam spojio novo zatim sam video radi se o Ethernet controller-u? Znate li sta je to? U device manageru ima other devices i ima taj to prvi put vidim i cujem za to i ima updater driver i pise da driver nije ubacen. Sta mu bi :roll:
 
Zasto mi je to izbacio to prvi put vidim tako nesto zbog cega je to izbacio?
U biosu u advanced nema tako nesto nic.
U advanced ima jumper free, cpu config, chipset, onboard dev, pcipnp, usb conf, instant music. pci config. nema a i svuda sam gledao za to nic nema.
Ima samo uninstal preko device managera. Da li su to portovi za povezivanje kompjutera i slicno ili? Portovi za sta tacno?
 
U Device Manageru odeš na taj device (pretpostavljam da je Netvork adapter) desni klik na njega i Uninstall, sad ga Windowsi neće više videti.
A možeš i u BIOS-u da ga disable-uješ, kao što Andrea kaže.
A na CDu koji si dobio uz ploču imaš drajvere za mrežni adapter, ako ih instaliraš, Win te neće zezati sa porukama o novom hardveru.
 
U device manageru ga disablujes ili uninstaliras...
Ili mozes da otvoris kuciste i izlupas karticu cekicem :lol: ( SALIM SE , jedan moj ortak tako stvarno uradio sa modemom, ja ga zezao i on stvarno uzeo i syebo ga :lol: )
:lol: :lol:
 

Back
Top