idealna zena

Vesticica

Početnik
Poruka
15
Neko je nekad rekao...
Idealna zena je dama na ulici, domacica u kuhinji a k... u krevetu!
Danasnje zene i devojke malo pobrkaju loncice pa ispadne... dama u kuhinji, domacica u krevetu a k... na ulici! :wink:
Jesam li u pravu?
 
Hm... mozda se i slozim s tobom... ponekad i kuhinja moze biti inspirativna za... ali cisto sumnjam da bi uzivao u krevetu sa zenom koja "mirise" na luk i zaprsku. Ili jos gore... ne verujem da volis da se pohvalis u drustvu ribom koja izgleda kao da si je pokupio sa coska!
 
Vesticica:
Neko je nekad rekao...
Idealna zena je dama na ulici, domacica u kuhinji a k... u krevetu!
Danasnje zene i devojke malo pobrkaju loncice pa ispadne... dama u kuhinji, domacica u krevetu a k... na ulici! :wink:
Jesam li u pravu?

Ih,gde s tobom da se ne slozim:)))))))
 
ZRENJANINAC:
Slazem se sa tobom Vestice ... a jesi li ti idealna zena ????? 8)

ZENE VOLE DA KRITIKUJU ALI IM SAMOKRITIKA NIJE JACA STRANA! :twisted:
Zato ne ocekuj ni od mene da primetim svoje mane, ja kao i ostale vidim samo svoje vrline :lol:
(a ima ih ihahaaaaajjjj :wink: )
Evo da budem skromna, prepustam drugima da utvrde da li sam ili nisam idealna (ja cu se samo potruditi da ih usmerim na pravi put :twisted: )
 
Vesticica:
Neko je nekad rekao...
Idealna zena je dama na ulici, domacica u kuhinji a k... u krevetu!
Danasnje zene i devojke malo pobrkaju loncice pa ispadne... dama u kuhinji, domacica u krevetu a k... na ulici! :wink:
Jesam li u pravu?
Nisi. Muskarci vise nisu muskarci pa je zena morala da promeni ulogu
 
Vesticica:
ZRENJANINAC:
Slazem se sa tobom Vestice ... a jesi li ti idealna zena ????? 8)

ZENE VOLE DA KRITIKUJU ALI IM SAMOKRITIKA NIJE JACA STRANA! :twisted:
Zato ne ocekuj ni od mene da primetim svoje mane, ja kao i ostale vidim samo svoje vrline :lol:
(a ima ih ihahaaaaajjjj :wink: )
Evo da budem skromna, prepustam drugima da utvrde da li sam ili nisam idealna (ja cu se samo potruditi da ih usmerim na pravi put :twisted: )

Ok, evo konkretno (zaokruzi tacne odgovore):
1. ti si na ulici .......
a) izgubljena
b) mislis da si semafor (menjas boje)
c) ona sto gleda u vrhove cipela i razmislja zasto je danas svi cudno gledaju
d) krstarica Potemkin (bez reci gazis preko zivih ljudi)
2. a u kuhinji ..........
a) Karapandza (u sve trpas vegetu)
b) Dzejmi O. (ali posto nisi na TV-u i nisi musko gosti te zblanuto gledaju)
c) Sir Sandwich (otvoris frizider i prvo sto dohvatis guras izmedju dva komada tosta)
d) uragan
3. i kad padne mrak......
a) crvenkapa (opaaa, pa ti nisi moja baka!)
b) pepeljuga (stigni me ako mozes)
c) snezana (alo momci, u red pa jedan po jedan)
d) hajdi (deda, a da ti sednem malo na ... koleno?)

Eto, ti sad lepo odgovori na ova pitanjca pa cu ja da ti dam resenje testa :twisted:
 
Vesticica:
Neko je nekad rekao...
Idealna zena je dama na ulici, domacica u kuhinji a k... u krevetu!
Danasnje zene i devojke malo pobrkaju loncice pa ispadne... dama u kuhinji, domacica u krevetu a k... na ulici! :wink:
Jesam li u pravu?

Nisi u pravu Vestice. Mislim da je termin 'danasnje zene' malo nepodoban. I danasnje zene i devojke su i lepe i dobre i romanticne i vredne i zeljne ljubavi.
Nemoj tako.
DOLE GENERALIZACIJA !
NISU SVI MUSKARCI ISTI !
NISU SVE ZENE ISTE !
NIKAD NISU BILI, NIKAD NECE BITI.
DOLE OLAKE TVRDNJE, DOLE IZHITRENI ZAKLJUCCI.
 
IdeALNO??? Ma dajte, ljudi, celu mladost potroših na traženje idealnog, shvatih da ni jedna stvar na svetu nije idealna. Počeh da tražim zanimljivo, nije loše, ali od tada se nisam zaljubila!!!
 
[
EJ DA TI KAZEM MOJE MISLJENJE:::POBRKALA NE POBRKALA KAD NALETIS A TO SE BOGAMI CESTO DESAVA U ZADNJE VREME NA NEKOG KO TO NE UME DA CENI MOZES BITI ZAISTA IDEALAN:::DA NE ZVUCIM PESIMISTICKI ALI DANASNJI MUSKARCI SE NESTO MNOGO PLASE DA SE PREPUSTE TAKO IDEALNOJ ZENI 8)
:
 

Back
Top